Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Bir ben yalnızım 🙄gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar, yeryüzünde sizin kadar yalnızım 🤣🤣🤣
Cok zorlandım baslarda ama cok sukur suan daha ıyı konumdayım🥰🥰
Yaaa kıyamam.. Gündüz uyuyormu kızın?

Cinsiyette öğrenecektik ama göstermedi minnoş 😂
Bir sonraki kontrole gösterir bence 🙈
Kız gibime geldi benmde 🙈

Sen diye diye temmuz bitmeden doğurdum 😂 halbuki ne odaklamistm kendimi ağustosta doğuracam diye 😂
:KK70: beraber yürüdük biz bu yollarda fulim
Anca beraber :KK70:

Bir ben yalnızım 🙄gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar, yeryüzünde sizin kadar yalnızım 🤣🤣🤣
3 aydan sonra daha bi rahatlanıyormuş, her fırsatta dinlen canım, yarım saat uyusa bile o yarım saatte ayagını uzatsan sırtını dinlendirsen kardır.

Asil maharet yalnız bakmak helal olsun sana hala ayaktasın 😂
İlk zmanlar çok zor o günler geçti şükür bir de gaz dan ağlamaları geçerse daha rajat olacak 🙏🏻💕

Bir dahaki kontrolde kesinlesir. Kız mı acaba erkekler genelde daha erken haftalrda belli oluyor 😁
Bilmiyrm ki canım eşim hep dedi göstermeycek bence dedi gercktende göstermedi 😂

Günaydın kızlar 💕 dün ense ve burun kemik ölçümümüz oldu
Ense 1.32
Burun 2.78 bilginiz var mı acaba doktorum cok iyi şükür dedi sizlerede sormak istedm
Gayet güzel canım, doktorun da demiş zaten.
O zamanlarımı hatırladım ben de ne merak ediyor insan☺️ Bi bakmışsın kucağına almışsın sen de inşallah🙏🏻

Ben de yumurta rezervi azlığı sebebiyle aranızdayım. İlk tüp bebek denemem kimyasal gebelikle sonuçlandı, şuan adetimin bitmesini bekliyorum. Sonrasında tekrar doktora gidip ikinciden önce yapılması gereken detaylı testleri yaptıracağım inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Kimyasal geçirdikten sonra farklı testler yaptıranlar varsa tecrübelerini paylaşırsa çok memnun olurum

Annemler istanbulda canm ben Ankara da yasıyorum
Yaaa cnm benm..
Güçlü anne ♥️

Ben de yumurta rezervi azlığı sebebiyle aranızdayım. İlk tüp bebek denemem kimyasal gebelikle sonuçlandı, şuan adetimin bitmesini bekliyorum. Sonrasında tekrar doktora gidip ikinciden önce yapılması gereken detaylı testleri yaptıracağım inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Kimyasal geçirdikten sonra farklı testler yaptıranlar varsa tecrübelerini paylaşırsa çok memnun olurum
Allah yardımcn olsun, şansn açık olsn inşallah cnm

Kimyasal gebelik genelde normal karşılanıyor her hangi bir teste gerek yok diye biliyorum.ilk tüp bebek denememde bende dış gebelik yasadim.daha sonra herhangi bir değişik test yapılmadı. Şükür 2. Denemede hamile kaldım.
Hayırlısı ile tedaviye başlarsın insallahh 🙏🏻 💜

İnşallah ikincide bebeğine kavuşursun canım, gönlüne göre olsun umarım🙏🏻

Merhaba Allah hepimize güç kuvvet sabır versin, tüm hamilelere de hayırlı doğumlar nasip etsin.
Ben de gelecek ay Aret Kamar'da tedavi olmaya başlamak istiyorum. Kendisi de 3. gün embriyosu tercih ediyor.
Daha önceki denemelerimde hep 5. gün embriyosu konmuştu. Bu benim için ilk olacak. Bu konu hakkında bilgisi olan ya da bu yöntemle hamile kalan ya da bu tarz tedaviyi görenler bu konu hakkında bilgi verir misiniz?

Kimyasal gebelik genelde normal karşılanıyor her hangi bir teste gerek yok diye biliyorum.ilk tüp bebek denememde bende dış gebelik yasadim.daha sonra herhangi bir değişik test yapılmadı. Şükür 2. Denemede hamile kaldım.
Hayırlısı ile tedaviye başlarsın insallahh 🙏🏻 💜
Darısı başıma inşallah :) Sizin ne kadar süre vardı birinci denemeyle ikinci deneme arasında?

X