Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Günaydınlar kızlar öğlen oldu gerçi ama 🤭
Dün kızımı kalça muayenesi ve göz için götürdüm çok şükür ikisinde de sıkıntı çıkmadı kızımın sarılığı hala devam ediyordu düşmeye devam ediyor aslında degeei ama Dr ultrason istedi yaptırdım sol bobreginde hafif büyüme varmış normal bi durum dedi ama kafama takıldı yine de birşey olmaz değil mi ondan
B12 si ve kan değeri yerlerde sidefer diye bı damla başladık 😔
Takip yapilir cok muhtemel de 1 yasindan sonra duzelir canim idrar yolu enfeksiyonu acisindan biraz daha dikkatli olman gerek o kadar ciddi bir durum olmaz cok sukur 🤗

Selam kızlar hasta bebişlere geçmiş olsun
Kriel Kriel canım bende de uykusuzluk var çocuklar uyusa da ben uyuyamıyorum sen yazınca şimdi kendimi sorguladım acaba benimde mi tshtan ilaç içmeyi de hep ihmal ettim çünkü 🤔
Bal0ncuk Bal0ncuk ah kuzumun odası hayırlı olsun şimdiden 🥰
Fly3646 Fly3646 napıyorsun güzel fulim
Optimussprime Optimussprime canım ben braun kulaktan ölçer kullanıyorum çok da memnunum bu arada maşallah kuzuna kilosuna filan🥰
Zeynep067 Zeynep067 uyku eğitimi için öncelikle saatlerini düzenlemen gerekiyor Zeynep’cim tam kaç aylık kerem ona göre ben de liste var şu kadar uyumalı şu kadar uyanık kalmalı diye

Yaa o boş oda candır her şeyi topluyor 😁 benimde cocuk odasında ütü masası camasirlik elektirk süpürgesi falan var.

Saglikli günlerde kullansın canım 😍
tşk ederiz cnm

İkiz oglun olsun 😍🤗🙈
aman 2 oğlan yk yk bir kız bir erkek olsun yada ikisi kız olsun :KK70:

Bugun basladıgımız uyku egıtımı 2 saat sonunda benım ayagıma alıp sallamam la son buldu.. Basaran varmi tüyo istiyorum
cnm daha erken değilmi uyku eğitimi için.. diş dönemine yeni giriyorlar ya sancılı geçer bence
ama tam bilgim yk kuzum

Kriel Kriel canım bende de uykusuzluk var çocuklar uyusa da ben uyuyamıyorum sen yazınca şimdi kendimi sorguladım acaba benimde mi tshtan ilaç içmeyi de hep ihmal ettim çünkü 🤔
Optimussprime Optimussprime canım ben braun kulaktan ölçer kullanıyorum çok da memnunum bu arada maşallah kuzuna kilosuna filan🥰
Zeynep067 Zeynep067 uyku eğitimi için öncelikle saatlerini düzenlemen gerekiyor Zeynep’cim tam kaç aylık kerem ona göre ben de liste var şu kadar uyumalı şu kadar uyanık kalmalı diye
tşk ederiz teyzesi:KK200:

Aslım iyiyim şükür. Ben ne yapıyorum indirim kovalıyorum habire 🤣 şimdi sıvı yağ alıp geldim. Poşete koymadım elimde gururla taşıdım 😁
Sen napıyosun oğlusun kızın napiyor 😍

Aslım iyiyim şükür. Ben ne yapıyorum indirim kovalıyorum habire 🤣 şimdi sıvı yağ alıp geldim. Poşete koymadım elimde gururla taşıdım 😁
Sen napıyosun oğlusun kızın napiyor 😍
Valla herşeye zam gelmiş kuzum ya ben de demin eşime diyorum bi krema bile 14 TL olmuş insan kremalı makarna yapayım dese yok aman yoğurtlu yapayım diyecek 😂😂

Benimkiler de napsınlar teyzesi bıraktığın gibi 😂 doğum günü hazırlığı yapıyorum anca 1 aya yetişir

Valla herşeye zam gelmiş kuzum ya ben de demin eşime diyorum bi krema bile 14 TL olmuş insan kremalı makarna yapayım dese yok aman yoğurtlu yapayım diyecek 😂😂

Benimkiler de napsınlar teyzesi bıraktığın gibi 😂 doğum günü hazırlığı yapıyorum anca 1 aya yetişir
Aynen canım gerçekten aşırı pahalı. Nerde ne bulursam indirimde alıyorum. Çünkü ersi gün aynı fiyata bulamıyoruz. Tam ek gıdaya geçtik yoğurt mayaliyacagiz süte zamn yaptilar 😁

Ayyy 1 yaşları mi geliyor ya. Masallahh 🧿
Yürümeye basladirlar mi

Ayın 9 unda 5 ayını tamamladı canm

tşk ederiz cnm

aman 2 oğlan yk yk bir kız bir erkek olsun yada ikisi kız olsun :KK70:

cnm daha erken değilmi uyku eğitimi için.. diş dönemine yeni giriyorlar ya sancılı geçer bence
ama tam bilgim yk kuzum

tşk ederiz teyzesi:KK200:
Valla bılmıom kuzum ya hıc uyumuyor sureklı gecelerı uyanıyor saat bası cok agrım var benimde dayanamıyorum bır duzene girsin istiyorum

Günaydın kızlar💕
Aşıdan geldik, korktuğum kadar da zor değilmiş, çok şükür geçti gitti.. inşallah ateş fln da çıkmaz🙏🏻
Göbek fıtığı var bizimkinde, doktor kendi kendine geçecek bebek büyüdükçe korkmayın diyor, inşallah geçer🙏🏻
Kilosunu güzel almış çok şükür🙏🏻
Gobek fitiginiz gecti mi acaba?
Benim kizimdada varmis vugun ogrendim

Aynen canım gerçekten aşırı pahalı. Nerde ne bulursam indirimde alıyorum. Çünkü ersi gün aynı fiyata bulamıyoruz. Tam ek gıdaya geçtik yoğurt mayaliyacagiz süte zamn yaptilar 😁

Ayyy 1 yaşları mi geliyor ya. Masallahh 🧿
Yürümeye basladirlar mi
Daha başlamadılar tutunarak yürüyorlar kuzum ama defne baya ayakta duruyor kerem daha hantal 😂
Ayın 9 unda 5 ayını tamamladı canm
Canım senin ayına göre programa baktım en geç 08.30da uyanacak, 2 saat uyanık kalıp sabah uykusuna yatacak bu uyku max 2 saat min 1 saat olmalı. Sonra yine 2 saat uyanık ve öğle uykusuna yatacak bu da min 1 max 1.5 saat olmalı. Sonra yine 2 saat uyanık ve akşam şekerlemesine yatacak max 45 dk sürecek.
2.5 saat uyanık kalıp gece uykusuna geçmeli

Daha başlamadılar tutunarak yürüyorlar kuzum ama defne baya ayakta duruyor kerem daha hantal 😂

Canım senin ayına göre programa baktım en geç 08.30da uyanacak, 2 saat uyanık kalıp sabah uykusuna yatacak bu uyku max 2 saat min 1 saat olmalı. Sonra yine 2 saat uyanık ve öğle uykusuna yatacak bu da min 1 max 1.5 saat olmalı. Sonra yine 2 saat uyanık ve akşam şekerlemesine yatacak max 45 dk sürecek.
Yani 8 den sonra akşam uykusuna mi geçmiş olmalı Nisa 11 den aşağı uyumuyor bu ara 😁

Bız gunduzlerı sabah en gec 7 bucukta uyanmış oluyoruz. Ve aksama kadar hep 2 saat uyanık kalıp aksama kadar 45 dakika veya 1.5 saat uyuyor.. Ama bu hep benım sallamamla gerceklesıyor. Gece uykusuna kaçta yatmalı.. Gercı bu aralar yatsada kalkıo sureklı

Kızlar ateşim 38,4 kendimi çok halsiz hissediyorum mememde de sertlik var yumru gibi. Napsam doktora mı gitsem acaba 😞
Geçmiş olsun mastit olma olasılığın var, sütünü sağmayı denedin mi?

şurada ayrıntılı anlatılmış bir bak istersen.

X