Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Yaş 29 sorun problem yok sürekli düşük yapıyorum die tüp bebek NGS PGT olcak ama bı baktık opu sonrası yumurtalar boş çıktı ve 20 den geriye 1 kaldi
Esinde problem var mı canım. Dna hasarı falan bakıldı mi. Bir arkadsim vardı tüp bebk sonrası dusuk yapıyordu sonra esinde dna hasarı olduğu ortaya çıktı.

Yaş 29 sorun problem yok sürekli düşük yapıyorum die tüp bebek NGS PGT olcak ama bı baktık opu sonrası yumurtalar boş çıktı ve 20 den geriye 1 kaldi
Anladım geçmiş olsun. Genelde bu gibi durumlarda vitamin mineral takviyesi, spor ve sağlıklı akdeniz tipi beslenme öneriliyor. Bir de büyüme hormonuna bakılıp dhea verilebiliyor. Aslında yumurta sayınız ve yaşınız çok iyiymiş. Yine de ben bir dönem 40 yaşından sonra anne olmaya çabalayanlara yazmıştım. Rezerv azlığı sorunum vardı ne yapabilirim diye çok güzel ilgilendiler ve yumurtanın boş çıkması pgt ngs konusunda da bilgililer oraya da yazmanızı öneririm daha iyi önerileri olabilir.

Aslimuu93 Aslimuu93

İyi ki doğdun defneeeee 🎊
İyi ki doğdun keremmmm🎊
İyi ki doğurdun aslımmm🎊

Doğum gününüz kutlu olsun güzel bebeklerim. İyi ki geldiniz. Hayatınız sizin kadar tatlı geçsin. Sağlıklı huzurlu anne babanızla birlikte yaşlarınız olsun 🎈🧿💜
Ahh fulyam çok duygulandım bugün zaten ağlak birşeyim 🥲 çok sağol kuzum ❤️
Aslimuu93 Aslimuu93 valalhide 1 sene geçmişşşşşşşşşşşşş

dün gibiiiiiiiiiiiii geceleri uyuyamıyorum demelerin.. doğuma gitmen ayy :cry::cry:

ne çok anı biriktirmişiz hep birlikte :KK36::KK36:

iyiki doğmuş ikizcanlarımız... nice mutlu sağlıklı seneler olsun prens ve prensese :KK37::KK37::KK37::nazar::nazar::nazar:
Canım benim çok sağol vallahi dün gibi dimi ilk hamile kalışım doğumumm vs… zaman hızlı ❤️

Aslimuu93 Aslimuu93 valalhide 1 sene geçmişşşşşşşşşşşşş

dün gibiiiiiiiiiiiii geceleri uyuyamıyorum demelerin.. doğuma gitmen ayy :cry::cry:

ne çok anı biriktirmişiz hep birlikte :KK36::KK36:

iyiki doğmuş ikizcanlarımız... nice mutlu sağlıklı seneler olsun prens ve prensese :KK37::KK37::KK37::nazar::nazar::nazar:
Nice mutlu seneleri olsun Allah uzun saglıklı omurler versın ınsallah

Günde bir tane ücretsiz önce çıkarma hakkın var canım.
Tek almak isteyene ayri fiyat veririsn canım istersen onu da açıklamada belirt.
Ya da ayri ayrı 2ser 3 er paket olarak koy sayfaya ki o an hemen alan olabilir

İnşallah hemen satılır baya varmış elinde.
2 şer 3 er satmak çok mantıklı 👍🏼 Daha kolay satılır öyle deniyim bir de. Çok var evet yılbaşından sonra zam gelecek diye hesaplayıp Baya almıştık 2 ay kullanırız diyerekten. Evdeki hesap çarşıya uymadı 😕

Kızlar moralim çok bozuk 😞
Alerji doktoruna götürdük bebeği kakasında mukus var diye.
Deri testi yaptılar 20 çeşit alerjen incelendi şükür onda bişey çıkmadı ams doktor yine de 3-4hafta diyet verdi 🤦🏻‍♀️😞
Süt ürünleri içeren her şey yasak. Kek pasta börek tarhana çorbası çikolata hiçbiri yok. Hele sabah peynirsiz nasıl kahvaltı edicem ben hayatta doymam😔😔
Eğer diyet sonrası düzelme olursa 6 ay devam edecekmişiz sonra mama veririz bebeğe dedi

Kızlar moralim çok bozuk 😞
Alerji doktoruna götürdük bebeği kakasında mukus var diye.
Deri testi yaptılar 20 çeşit alerjen incelendi şükür onda bişey çıkmadı ams doktor yine de 3-4hafta diyet verdi 🤦🏻‍♀️😞
Süt ürünleri içeren her şey yasak. Kek pasta börek tarhana çorbası çikolata hiçbiri yok. Hele sabah peynirsiz nasıl kahvaltı edicem ben hayatta doymam😔😔
Eğer diyet sonrası düzelme olursa 6 ay devam edecekmişiz sonra mama veririz bebeğe dedi
Sıkma canını bunlar hep bır surec gelıp gecıcı oyle düşün, ben hamılelıgmde hep diyet yaptım sekerden dolayı ve cok az yiyordum hıc doymuyor dum.karpuz yıyemıom diye agladıydım geldı gectı senınde gecer.. Cok bebek var senınkı gıbı diyetle duzelıo ve zamanla diyeti kademelı acıyorlar. Saglık ıcın mecbur katlanmak gerek

X