Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

evet canım kalçadan yapılan.valla ben eşime yaptırdım enjeksiyon la alakası olmayan bir iki gördükten sonra tarifle filan o yaptı hep açıkçası aynı işlevi görecek birşey için zaten zorlu olan süreçte ona da para vermek istemedim ağrı oluyor doğru valla sağolsun eşim kolonya krem masaj bile yaptı o süreçte rahatlatmak için
Bravo valla iğne ucu ne kullandınız peki?

Totodan yapılan demi🙈bende yazdırdım ama herkes birsürü kötü şey yazmış yaptırmaya korktum
İlk bir kaç gün topallayarak çıkıyorsun sağlık ocağından sonra alışıyorsun zaten 🤣 korkma canım bende 3 ay her gün vuruldum. Sağlıkla kavuşmak önemli olan her şey gelip geçiyor 🌸💕

Merhaba arkadaşlar elinde gonapety olan varmı veya gonalf 450 1 2 dozluk tedaviden kalan
Izmirde ilaç bulmak çok sıkıntılı

İyi aksamalr kızlar
Ya benim kocamaaan bir sorunum var kızım 11 aylık oldu ek gıda nerdeyse hiç yemiyor ne yapsam ne denesem olmuyor yediremiyorum sürekli emmek istiyor büyüyor doymuyor sanırım ondan var ki önereceğiniz bir yöntem valla tükendim artık gece boyu özellikle emiyor

İyi aksamalr kızlar
Ya benim kocamaaan bir sorunum var kızım 11 aylık oldu ek gıda nerdeyse hiç yemiyor ne yapsam ne denesem olmuyor yediremiyorum sürekli emmek istiyor büyüyor doymuyor sanırım ondan var ki önereceğiniz bir yöntem valla tükendim artık gece boyu özellikle emiyor
Mama veriyo musun canim

Mama veriyo musun canim
Vermiyorum canım anne sütü aldı hep 6. Aydan beri hatta 5 bile diyebiliriz ek gıda sürecine başladık doğru düzgün birşey yemiyor bı yediği muz var onu yer makarna o da soslu salçalı olursa kalem makarnadan Max 10 tane patates 1 yemek kaşığı çok yese

X