Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Vermiyorum canım anne sütü aldı hep 6. Aydan beri hatta 5 bile diyebiliriz ek gıda sürecine başladık doğru düzgün birşey yemiyor bı yediği muz var onu yer makarna o da soslu salçalı olursa kalem makarnadan Max 10 tane patates 1 yemek kaşığı çok yese
Doktorunuza danisarak mama verebilirsin en azindan aksam uykusundan once uyku kalitesi icin

Aslında bende mama değilde yaşına girince inek sütü versem diyorum olmaz mı acaba danissam iyi olur bunu
Normal yemek yemez diye korkuyorum açıkçası şimdi alismazsa
İnek sutunu pek onaylamayabilirler ama bizim doktorumuz suyla karistirip ver ona da ihtiyac var demisti 1 yasindalarken suan su katmadan veriyorum bir su bardagi kadar olmuyor gunluk ama bir öğün oluyor bizim icin kahvalti önü
İstahsiz bir cocuk olacak belki de hic endiselenme zaten emiyor almasi gerekeni fazlasiyla aliyordur

İnek sutunu pek onaylamayabilirler ama bizim doktorumuz suyla karistirip ver ona da ihtiyac var demisti 1 yasindalarken suan su katmadan veriyorum bir su bardagi kadar olmuyor gunluk ama bir öğün oluyor bizim icin kahvalti önü
İstahsiz bir cocuk olacak belki de hic endiselenme zaten emiyor almasi gerekeni fazlasiyla aliyordur
Ya tabi emiyor doymasa ağlar sürekli ama beni çok yoruyor sadece beni emmesi gece sürekli uyanıyor emmek için biraz dinlenmeye ihtiyacım var hem iş hem çocuk ev çok yorucu oluyor çok yorupdugum için yeteri kadar ilgilenemiyorum da açıkçası kendi halinde oynuyor oynamak zorunda kalıyor daha doğrusu

Ya tabi emiyor doymasa ağlar sürekli ama beni çok yoruyor sadece beni emmesi gece sürekli uyanıyor emmek için biraz dinlenmeye ihtiyacım var hem iş hem çocuk ev çok yorucu oluyor çok yorupdugum için yeteri kadar ilgilenemiyorum da açıkçası kendi halinde oynuyor oynamak zorunda kalıyor daha doğrusu
Calisan annelerin hepsi ayni sekilde yorgun uykusuz, ama kendi halinde oynayabiliyor olmasi guzel

X