Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Cok sukur canim

İs de iyi gidiyor canim 3 gun dersim var annen bakiyor o gunler artık iyice farkindalar zaman zaman aglama oluyor gitme diye ama calisan anne cocuklari mecbur alisiyolar iste kuzular cok ozluyolar ama. Sen calisiyo muydun kuzum
3 gün olması iyi olmuş canım benim de iki gün dersim var. Eşimin ailesi buraya taşındı. Annesi bakıyor sağ olsun. Evet dimi işten gelince bi sarılıyor bana sanki yıllardır görmemiş gibi🤭

Gozumde büyüyor vallahi gelmeden hersey sil bastan baslayacak 😬 elbette elhamdülillah rabbime şükür boyle de tatdirdi bu duyguyu allah yardimci olur insallah
Doğana kadar öyle mi ki böyle mi ki dersin ama artık tecrübeliyiz şükür. Çok daha rahat geçer yenidoğan dönemi. İlkinde acemiydik merak etme fıt fıt halledersin allah sağlık versin yeter ki

Doğana kadar öyle mi ki böyle mi ki dersin ama artık tecrübeliyiz şükür. Çok daha rahat geçer yenidoğan dönemi. İlkinde acemiydik merak etme fıt fıt halledersin allah sağlık versin yeter ki
İnsallah rabbim en iyisini bilir tabi dagina gore kar verirmis insallah kaldirabilirim kolayca gecer o donemler 🤲🥰

ay ben bunu nasıl görmemişim pimpirikim burdaymış naber cano
bende kendimden bekliorum ama olmuor :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
İyi guzum sen nasılsın🥰 olur olur inşallah. Doktor bize bi yıl Süre verin kendinize demişti çocuk düşünürseniz hemen tüp yaptırmayın diye. Olmazsa yavruşlardan var mıydı kenarda

X