Tüp Bebek Doktoru Ziya Kalem

Ben de gürgan klinikte 1 yıla yakın tedavi gördüm. Negatif oldu. Ziya hoca ilgilendi gerçekten çok bilgili. O konuda şüpheniz olmasın. Ben de yumurta bile gelişmiyordu 3 embriyom oldu sayesinde ama tutmadı o da kalitesizliğinden dolayı. Bence rahatlıkla gidebilirsiniz
Anladım canım, peki tutmaması ile ilgili sana detaylı bilgilendirme yapıldı mı, sonuç olumsuz olduğu için ilgilendiler mi sizinle acaba ?

Ben statera diye ilaç kullandm. Eşim de imprly diye bi ilaç kullandı. Bunun yanında keçiboynuzu kürü yaptık. Bakalım ne olacak. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah. 12. Gün baktıracağım. Haftaya Çarşamba inşallah 🤲🤲

Canım, kan testi yaptırdın mı? Sonuç ne merak ediyorum. İnşallah pozitiftir.

M
Merhaba Arkadaşlar,
25 haziranda Tüp bebek doktoru Ziya Kalem ile ön görüşmemiz oldu, ilk izlenim olarak kendisini beğendik ancak doktor hakkında internette çok fazla yorum bulamadim. Yardimlariniza ve tecrubelerinize ihtiyacım var Ziya Kalemi tanıyan veya onda tüp bebek tedavisi yaptiraniniz var mı, kendisi İstanbul' da gürgan klinikte çalışmaktadır, önceden Ankara ve Çorumda da zannedersem çalışmış, bu benim 2. Denemem olacak o yüzden detaylı araştırma yapıyorum lütfen yardımcı olabilirsiniz sevinirim.
merhaba bende ziya kalem hocaya gidiyorum şuan tedavi görüyorum bende ilgi alakasından dolayı memnunun bu ay transferim olcak inş olumlu sonuçlar alırız Fethiye Ersan hocaya gittim hiç memnun kalmadım tavsiye etmem

M

merhaba bende ziya kalem hocaya gidiyorum şuan tedavi görüyorum bende ilgi alakasından dolayı memnunun bu ay transferim olcak inş olumlu sonuçlar alırız Fethiye Ersan hocaya gittim hiç memnun kalmadım tavsiye etmem
inşallah olumlu sonuç alırsın canım, nasıl bir tedavi yöntemi uyguladı senin için ?Yumurta toplama işlemi ne zaman yapıldı acaba, dondurulmuş embriyo transferi mi uygulayacak ?

inşallah olumlu sonuç alırsın canım, nasıl bir tedavi yöntemi uyguladı senin için ?Yumurta toplama işlemi ne zaman yapıldı acaba, dondurulmuş embriyo transferi mi uygulayacak ?
Sağoll canımm benimde 2 tüp bebek denemesi olucak ilki Fethiye hanımda oldu şimdi ziya beye geçtim benım döndürülmüş embriyo transferi olucak bende sıkıntı var çikolata kistim tek taraflı tüp tıkanıklığım var ameliyat oldum tek tüpüm alındı allahtan eşimde sıkıntı yok ilkinde 3 tane embriyom gelişmişti 1 tane koymuşlardı olumsuz sonuçlandı ikametse şimdi ikisinide koycaklar siz embriyo mu taşıdınız

Yok canım embriyo tasimadim ben İstanbul'da yaşıyorum, ziya bey İstanbul'a yeni gelmiş Ankara'dan. Ya embriyon peki kaçıncı gün embriyosu, bende yumurta rezervi az, bazı doktorlar 5 . Günde embriyoyi dondurup rahmi dinlendirip öle trasnsfer yapalım diyor, ziya hoca öle bişey demedi mesela bize. Ben hala doktora karar vermiş değilim kafam çok karışık. Şişli kolan hastanesi bulat aytek şık ona gittim görüşmeye, en yakın o geliyor şuan bana içime sinen yani.

Benim de tedavimi Ziya Hoca yaptı. Olması gerektiği gibiydi . Yalnız transfere çağırdılar. İmzalattıkları kâğıtta embriyolog size bilgi verecek yazıyordu, ne arayan ne soran oldu. Beni arayan hasta danışmanına sordum, embriyolog transferden önce bilgi verecek dedi. Transfere hazırlık için masada yatıyorum, hala bilgi veren yok. Embriyolog oradaydı Allah'tan sordum, bana demez mi ben sizi aradım diye. Hayır aramadınız diyorum. Aradım diyor bana ısrarla. Dosyada bilgilendirildiğim yazıyormuş. Üstünkörü bir bilgilendirme yaptı, transferden önce biri 4 hücreli biri 5 hücreli iki embriyo diye. Kalitesini sordum ,ona da yanıt yok, üstünkörü iyi iyi dediler. Umarım tutar da ben bu yazdıklarıma pişman olurum. Hayalkırıklığı yaşadım çünkü bu konuda.

Kendisi gerçekten bilgili ilgili bir doktordur. Her zaman ulaşabilirsiniz. Benim geçen yıl gürgan klinikteki takibimi kendisi yapmıştı. Başka merkezde 1 negatifim ve 2 negatif aşılamam vardı. Umutsuzdum ama gürgan klinikte tuttu. Malesef düşükle sonuçlandı ama olsun tutması bana büyük umut oldu. Şimdi yine ankara gürgan klinikte tedavi görüyorum ama ziya hoca istanbuldaki kliniğe gitmiş ankaradaki hastaları çok üzgün.
Bende başlamayı düşünüyorum hangi doktora gidiyosunuz.Başka bir doktorda var aklımda hala karar veremedim.

Bende başlamayı düşünüyorum hangi doktora gidiyosunuz.Başka bir doktorda var aklımda hala karar veremedim.
Bu mesaj üzerinden 1 negatifim daha oldu gürgan klinikte. Şimdi 1 dondurulmuşum var onuda transfer ettircem sonra başka bir klinik arayışına giricem

Bu mesaj üzerinden 1 negatifim daha oldu gürgan klinikte. Şimdi 1 dondurulmuşum var onuda transfer ettircem sonra başka bir klinik arayışına giricem
Her ikinizde şişli kolan hastanesi Bulat aytek şık doktoru tavsiye edebilirim, 3 tane dondurulmuş embriyom var transferi bekliyorum. Doktorum çok ilgi ve alaka gösteriyor , laboratuvarı da çok iyi

Merhaba Arkadaşlar,
25 haziranda Tüp bebek doktoru Ziya Kalem ile ön görüşmemiz oldu, ilk izlenim olarak kendisini beğendik ancak doktor hakkında internette çok fazla yorum bulamadim. Yardimlariniza ve tecrubelerinize ihtiyacım var Ziya Kalemi tanıyan veya onda tüp bebek tedavisi yaptiraniniz var mı, kendisi İstanbul' da gürgan klinikte çalışmaktadır, önceden Ankara ve Çorumda da zannedersem çalışmış, bu benim 2. Denemem olacak o yüzden detaylı araştırma yapıyorum lütfen yardımcı olabilirsiniz sevinirim.
Gerçekten bilgili bir doktor ultrasyonu çok güzel detaylı bakıyo gereksiz test ve ilaç vermiyor gerçekten tecrübeli

Merhaba Arkadaşlar,

X