Tüp Bebek Gebelerinin ve Annelerinin Paylaşım Alanı...

merhabalar ben 2 tup 2 de dondurulmus embrıyo transferınden sonra hamile kalabildim.2 . kez dondurulmus 3 adt embrıyo transfer edıldı.kan testi olumlu ama cuma gunu doktor kontrolunde belli olacak son durum.
hayırlısı olsun ıns dıyorum ve Allah tum ısteyen bayanlara en kısa zamanda nasıb etsın.

Kızlar crinone jel hala kullanıyorum ama sabah kullanıyorum aksama doğru baya bir islaklik oluyor biraz Yaşarma normalmi yoksa bir sorun varmıdır bu durumu yaşayan varmi
bana 17 eylulde dondurulmus embrıyo transfer edıldı.crınone jelı aksamları kullanıyorum.gun ıcındede posalar dısarı cıkıyor.ıslaklıkda oluyor.sureklı gunluk ped degıstırıyorum.kan testım 300cıktı cuma doktor randevum var.sonuc ozaman bellı olcak hayırlısıyla. ıns sızınde saglıklı sıhhatlı guzel bebegınız kolaylıkda dunyaya gelır.

Benim 8 eylülde transfer edildi
Bugün ultrasonda kese göründü
ama kalp atışlarını daha duyamadım
Olsun kese göründü yaa Çok mutlu oldum :KK60:
Yüce Rabbim bu mutluluğu her kadına nasip etsin :KK31:

Herkese selamlar.
Ben 2012 tüp bebek bulutumuz adlı top için takipçisiyim.
2012 nisanda yücel karaman la ilk tüp denememizi yapmıştık.sonuç pozitif:emir_bebek:
Bütün masraflar dahil 7400 tl tuttu.
Birde kalan embriyoları doldurmuşlardı.hepsi 5.gün embriyoları.
Normal doğumla kızım beklenen tarihte dünyaya geldi allahın izniyle:KK15::anneadayı:
Çok şükür rabbime kızım şu an 22aylık.

Bu sene mart ayında kalan dondurulmuş embriyo transferi için ikinci kez gittik brüksel tüp bebek merkezine.
Bu kez sadece 900 dolar transfer ücreti verdik.artı birde kullandığım ilaçlar.
Çok şükür ki rabbim ikinci kez evlat sahibi olmayı nasip etti. Şu an 32 haftalık hamileyim allahın izniyle.
Allahım dileyen herkesin dualarını hayırlı yönde gerçekleştirsin inşallah.kimsenin kucağını boş koymasın.
Dualarımdansınız arkadaşlar :-)

Kızlar tüp bebekleri hep sezeryanle mi doğurtuyorlarr
Canım merhaba
Doktorunun tavsiyesi doğrultusunda birde gebeliğin gelişiminde herşey normal ilerliyorsa normal doğum mümkün gözüküyorsa bence normali tercih et. Benim ilk tüp hamileliğin normal doğumla sonuçlandı.nasip olursa inşallah bu da normal olur.çok çabuk daha iyi oluyorsun.ikinci gebeliğe daha çabuk hazır oluyorsun(tabi düşününler için)
Allah kolay doğum nasip etsin,kucağına almayı hayırlısıyla sağ-salim inşallah nasip etsin.:-)

Canım merhaba
Doktorunun tavsiyesi doğrultusunda birde gebeliğin gelişiminde herşey normal ilerliyorsa normal doğum mümkün gözüküyorsa bence normali tercih et. Benim ilk tüp hamileliğin normal doğumla sonuçlandı.nasip olursa inşallah bu da normal olur.çok çabuk daha iyi oluyorsun.ikinci gebeliğe daha çabuk hazır oluyorsun(tabi düşününler için)
Allah kolay doğum nasip etsin,kucağına almayı hayırlısıyla sağ-salim inşallah nasip etsin.:-)
Sağol canım...hayırlısıııı inş

X