Tüp bebek için devlet desteğinden yararlananlar

Sultan3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2019
354
183
34
Selam herkese,
3 yıllık evliyim bebeğimiz olmadığı için temmuz ayında tüp bebek yaptıracağım. Devlet tüp bebekte destek veriyormuş. Destek alanlar yardımcı olabilir mi devlet tüp bebek için rapor hemen veriyor mu bir de devlet hastanelerinde herhangi bir kadın doğuma mk gitmem gerekiyor
Yardımcı olursanız sevinirim

Önce gerekli testlerin yapılması lazım. Eşinizin 3 farklı sperm testi, sizin rahim filminiz, sizin ve eşinizin hormon testleri gerekli. Bu sonuçlarla bi devlet hastanesinde tüp bebek kuruluna gidersiniz, önce 2 iğneli aşılama yapılır rapor çıkması için, sonra tüp bebeğe geçilir.

Ben universite hastanesinde yaptirdim tup bebegi o hastanede raporu hemen cikardi. Sadece belgeleri verdik 2 saatte cikti

Elimde olan belgeler rahim filmim eşimin 2 tane sperm testi ve benim hormon testlerim. Eşimin hormon testi yok

Universite hastanesine giderlerse bazen bu uygulamalqra gerek kalmayabiliyor. Benim tek asilamam var. Esimden de sperm testi istemediler. Ama bana rapor cikti

Ben rapor almadim ama rapor için gerekli şartlar var öncelikle ona bakmalisiniz sartlar arasinda sigorta da 5 yili doldurmus olmak lazim 3 yillik evlilik sartlari vs. Kimisi hemen cikiyor diyor kimisi uzun sürüyor diyor hastaneye de bağlı biraz.
Allah yardimciniz olsun

Universite hastanesine giderlerse bazen bu uygulamalqra gerek kalmayabiliyor. Benim tek asilamam var. Esimden de sperm testi istemediler. Ama bana rapor cikti

Ben eğitim araştırma hastanesinde tedavi oldum. Kadında amh düşüklüğü yada erkekte azospermi varsa aşılama şartı olmadan ve 3 yıllık evli olma şartı olmadan rapor çıkıyor diye biliyorum bende. Yani benim gittiğim hastanede o şekildeydi.

Bizde ikiside yoktu. 4.yilimizda gitmiştik laparoskobi sonrasi rapor cikardilar.

merhaba , ilk denememi marmara egitim arastirmada yaptim buyul tavsiyeler uzerine

hamdolsum tuttu , tabiki doktorlarin buyuk basarisi var ,fakat yuce Allah kaderimize ne zaman yazdiysa cidden ozaman.. prof tevfik yoldemir prof begum pekin yildizhan.. yumyrtalarimi.tevfik bey topladi , transferimi begum hanim yapti.. okadar harika insanlar ki , ozel bi hastanede gibiydim, hic pisman , olmadim.zorlu sureclerdi ama sukur Allahima..begum hanimim naifligi, asistanlari hele arkadas olduk resmen.. hic devlet hastanesine kotu gozle bakmam artik , ozelde ayda 10 yapiliyosa develtte 100 yapiliyor.. doktor cok onemli gerisi rabbimin isi:) hepinize hauirli sonuclar, Allah gonlunuzun muradini versin.ciddi anlamda herkese tavsiye ediyorum. nolcak denense bende direk ozelde yaptiricaktim , cok buyuk tavsiye hzerine marmarayi terch ettm denemis oldum rabbime sukurler olsn

rahim.filmi hormon tetikleri smear genital.kultur testler tamamlandiktan sonra asilama yapiliyor, 2 kere igne kullanilarak adilama yapilmasi gerek, klomenle yapilam asilama da tup bebege gecilmiyor sonrasinda tutmazsa tup bebege geciliyor

Devlette aylardır sıra bekliyoruz.Süreç çok yavaş işliyor. Bende hiç memnun kalmadım devletten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…