tüp bebek için devlet raporu olanların raporu enabızda nasıl görünüyor?

Merhaba ben tüp bebek tedavisine başladım özel kurumda raporu sonra alırsanız transferden önce getirin indirim olur dediler. Ama rapor devlet hastanelerinde mi yapılıyor. Yaş35
1,5 yıl evlilik
Eşimde sorun yok
Benim tubal faktörlü sorunum var (bunun için ameliyat şart dediler rapor almak için emin değilim tabi )
Aşılama yapılmadı .
Bir de sigortalılık durumu olması gerekiyor sanırım.
raporlı olunca ücret ne kadar düşüyor ? Nereye hangi evraklarla başvuru yapmamız gerekiyor ? Bilgi verebilirseniz memnun kalırım
Son olarak diyelim erkekte sıkıntı yok ,bayandada sıkıntı yok...2 tane iğneli aşılama yapma şarti var,hapla klomenle 3 tane aşılama yapma şarti var
Hasta bunlardan sonuç alamazsa tüp bebek rapor hakki doğuyor,tabi bundada 3 yıl evlilik şartı var
Umarım açıklayıcı olmuştur....

Son olarak diyelim erkekte sıkıntı yok ,bayandada sıkıntı yok...2 tane iğneli aşılama yapma şarti var,hapla klomenle 3 tane aşılama yapma şarti var
Hasta bunlardan sonuç alamazsa tüp bebek rapor hakki doğuyor,tabi bundada 3 yıl evlilik şartı var
Umarım açıklayıcı olmuştur....
Tabi teşekkür ederim , bir de şu var Amh 0,79
Amh 1 in altında olduğu durumda evlilik şartı ve aşılamanın olmadığını yazmışsınız. Benim Amh değerim yeterli olur mu rapor almak için ?

Tabi teşekkür ederim , bir de şu var Amh 0,79
Amh 1 in altında olduğu durumda evlilik şartı ve aşılamanın olmadığını yazmışsınız. Benim Amh değerim yeterli olur mu rapor almak için ?
Tabi eğer amh değeriniz 0.79 ise rapor çıkar size,amh düşüklüğünde evlilik şartı aranmıyor

cnm ben 1 yıl denedim olmadı.aşılama yaptırdım olmadı.tüp bebeğe geçtim.ne bende ne eşimde problem yok.sebepsiz
Canim konuyla bilgin baya var bende sormak istedim o yüzden sana benim bı oğlum var genetik hasta o yüzden ikinciyi tüp bebek önerdiler ben normalde deniyorum ama olmuyor eşimin spermi iniş çıkışlı bazen 3 bıne kadar düşüyor acaba böyle sıkıntı olduğunda Gine aşılamaya felan bakiyorlarmi diğer kriterler tutuyor zaten sadece aşılama kafamı karıştırdı
Sende en kısa zamanda anne olur ve bebisni kucağına alırsın inşallah canım 😍💓

Canim konuyla bilgin baya var bende sormak istedim o yüzden sana benim bı oğlum var genetik hasta o yüzden ikinciyi tüp bebek önerdiler ben normalde deniyorum ama olmuyor eşimin spermi iniş çıkışlı bazen 3 bıne kadar düşüyor acaba böyle sıkıntı olduğunda Gine aşılamaya felan bakiyorlarmi diğer kriterler tutuyor zaten sadece aşılama kafamı karıştırdı
Sende en kısa zamanda anne olur ve bebisni kucağına alırsın inşallah canım 😍💓
cnm bir oğlun var allah bağşlasın.çocuk sahibi olanlara rapor çıkmıyor diye biliyorum ama senin oğlunun özel bir durumu var o konuda bilgim yok belki rapor çıkabilir.en iyi bilgiyi çevrende bulunan tüp bebek raporu veren hastaneden alabilrsin.

Tanısına Göre;
N46 Erkek İnfertil (Sperm motilite sayısı 5 milyonun altında olması, 3 yıllık evlilik şartı aranmaz.)
N97.0 Kadın İnf. Anovülasyonu ile birlikte (AMH testinin sonucu 1’in altında olması ve FSH testinin sonucu 10 üstünde olması, 3 yıllık evlilik şartı aranmaz.)
N97.1 Kadın İnf. Tubal Kaynaklı (Tüplerin kapalı olduğuna dair HSG, Ameliyat Notu, Epikriz Raporu, 3 yıllık evlilik şartı aranmaz.)
N97.9 Kadın İnf. Kadın İnfertilite Tanımlanmamış (Devlet hastanesinde yapılmış 2 adet Aşılama, 3 yıllık evlilik şartı Aranır…)

cnm bunlardan birisi olması yeterli.
eşimin sperm sorunu yoktu.
amh değerim yüksekti
tüplerim açıktı
bunlarda sorun olmadığı için iki aşılama istendi benden..

senin eşinin sperm sayısı 5 milyondan az olduğu için zaten çıkar.bunlar geçen senenin istekleriydi.değişmiş olabilirler.en iyisi yakında ki tüp bebek raporu veren hastanelerle görüş.allah kolaylık versin..

X