Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Kendımı bugun hastanede buldum sabah uyandığımdan akşama kadar hiç birşey yiyemeden kustum durdum. Doktorumu aradım hemen yakınlarda Bı kadın dogumcuya Git dedı aksm olunca da ozellerde pek kadın dogumcu bulamadık. Bı ozel hastanenın acilınde serum ve ıgne yaptılar bulantı gıderıcı bıraz rahatladım su ıce bıkıyorum yemek de yedım haslanmıs patates peynir zeytin.tahlıl de yapıldı çok vıtamınsız kalmısım yarın Bi jınekologa gıdıcem burdan daha kalp atımı ı duymaya bıle gitmedım pazartesi gıdıcektım yarın gıdınce ınsallah duyarım

Arkadaşlar bu kabızlık ne büyük bir dertmiş arkadaşlar..... şurup kusturuyo içemiyorum nöbetteyim bir saattir napıcam ben böyle😢😢

Gelişimi geriden gelen arkadaşları endiselendirmek istemem ama sizler öyle yazınca bende de acaba mı oldu, gecen hafta sali günü doktora gittigimde doktor 7 artı 2 de mutlaka kalp atışları duyulmali dedi biz vajinal bile duyamadık, bebegin gelisimi 6 artı 4 de durmuş dedi ve ilaçları bıraktırdı düşmesi için, dün de kanamam başladı çok degil ama az miktarda bana hic bekleyelim demedi baska bi doktora da mi gitseydim acaba

Gelişimi geriden gelen arkadaşları endiselendirmek istemem ama sizler öyle yazınca bende de acaba mı oldu, gecen hafta sali günü doktora gittigimde doktor 7 artı 2 de mutlaka kalp atışları duyulmali dedi biz vajinal bile duyamadık, bebegin gelisimi 6 artı 4 de durmuş dedi ve ilaçları bıraktırdı düşmesi için, dün de kanamam başladı çok degil ama az miktarda bana hic bekleyelim demedi baska bi doktora da mi gitseydim acaba
Canım benim de duyulmuyor şuan ama dopplerde baktı bebekte kan akımı kan akışı var Doktorun sana da bakmış mıydı

• Beğen
Reactions: H M
Neredeyse aynı şeyler olmuş bana haftaya kalp atışını çok iyi duymamız lazım duyamazsak durumu net konuşabiliriz dedi

Canım benim de duyulmuyor şuan ama dopplerde baktı bebekte kan akımı kan akışı var Doktorun sana da bakmış mıydı
Canim o baktığı şey doppler mi bilmiyorum ama ses yeri fln vardı ekranda kırmızı sinyaller vardi muhtemelen dopplerdi ama kan akımı fln da var demedi insaallah sen kalp atışını net duyarsin dualarim seninle bende hic yoktu sen aklına kötü seyler getirme

Hem dopplerde görüldü hem de ulturosonda görüldü pıt pıt kalbi atıyordu ancak duyamadık bir türlü. Sen ultrasonda kalbinin attığını gördün mü canım

Canim o baktığı şey doppler mi bilmiyorum ama ses yeri fln vardı ekranda kırmızı sinyaller vardi muhtemelen dopplerdi ama kan akımı fln da var demedi insaallah sen kalp atışını net duyarsin dualarim seninle bende hic yoktu sen aklına kötü seyler getirme
Eğer kan akımı varsa ultrasonda da kalp atışı görülüyor sa biraz daha bekleyebilirdi sanki doktorun canım

Kızlar bende de enfeksiyon var galiba doktor idrar kültürü istedi başına böyle bişey gelen varmı acaba korktum ister istemez

Kızlar 16 aralıkta dondurulmuş 2 tane 5.gün embriyosu transfer oldum çok şükür pozitif sonucu aldım doktorum bugün 10 gün sonra gel dedi sanırım kese ve kalp atışını duymadan rahat edemicem benim gibi bekleyenler varsa bu süreci beraber geçirelim
Ben varım canım 4 ocakta transfer oldum dün keseyi gördük çok mutlu oldum 4 subatta kalp atışı için çağırdı inşallah duyarız sagsalim alırız hepimiz kucağımıza

X