Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Yok canım bir daha bakmaya gerek yok dedi salı gidicem kese için ama içim içimi yiyor mol gebelik falan okudum
Canım benim 5. Gün embriyosu tek embriyo 13. Gün 5600 seviyelerindeydi. Kese ve embriyoyu gördüm çok şükür. Mol gebelik olamaz çünkü bizim en iyi sperm ve en iyi yumurta alınıp dölleniyor. Öyle şeyler düşünme çok güzel artıl olmuş dinlenmene bak

Kendımı bugun hastanede buldum sabah uyandığımdan akşama kadar hiç birşey yiyemeden kustum durdum. Doktorumu aradım hemen yakınlarda Bı kadın dogumcuya Git dedı aksm olunca da ozellerde pek kadın dogumcu bulamadık. Bı ozel hastanenın acilınde serum ve ıgne yaptılar bulantı gıderıcı bıraz rahatladım su ıce bıkıyorum yemek de yedım haslanmıs patates peynir zeytin.tahlıl de yapıldı çok vıtamınsız kalmısım yarın Bi jınekologa gıdıcem burdan daha kalp atımı ı duymaya bıle gitmedım pazartesi gıdıcektım yarın gıdınce ınsallah duyarım
merhabalar
nasıl oldunuz daha iyi misiniz mide bulantısına çözüm bulabildiniz mi ? son iki gündür bende aynı durumdayım

Canım benim 5. Gün embriyosu tek embriyo 13. Gün 5600 seviyelerindeydi. Kese ve embriyoyu gördüm çok şükür. Mol gebelik olamaz çünkü bizim en iyi sperm ve en iyi yumurta alınıp dölleniyor. Öyle şeyler düşünme çok güzel artıl olmuş dinlenmene bak
Ayy rahatladım çok haklısın raht olmak lazım insan endişe ediyor her şeyden

Kızlar sizinde bebekleriniz 1 hafta geri mi?
Doktor ama tüp olduğu için doğal siklus olmadigi için ultrason kagidinda 6hafta1 yazıyo ama doktor 5 haftalik dedi.
Sizin nasıl kızlar. ?

Kızlar sizinde bebekleriniz 1 hafta geri mi?
Doktor ama tüp olduğu için doğal siklus olmadigi için ultrason kagidinda 6hafta1 yazıyo ama doktor 5 haftalik dedi.
Sizin nasıl kızlar. ?
Bende simdi geldim doktordan benimkide 1 hafta geri gorunuyor yolk u gorduk hucre var embriyolasmamis dedi ben anlamadim zaten emriyo konulmadi😁 bu isler ne zormus ya. Ultrason cihazlarindan kaynakli geri gorunebilirmis bu asamada referans olarak soyleriz dedi doktorum.

İnş bi sorun çıkmaz cnm. Ya korkuyorum da ben
Elimizden beklemek dısında birsey gelmez ki ; sonucta içeriyi kontrol edemeyiz 😔 içini ferah tut , pozitif düşün , bir sürü şey olabilir iyi anlamda - ultrason geri gösteriyordur geç tutunmuştur vs .... ciddi birsey olsaydı doktorun söylerdi zaten , rahat olanların daha rahat gidiyor hamilelikleri , ben ilk defa kontrole çok rahat gittim ... önce hemşire hanım şok oldu (başka bir ultrasonla bir iyi haber mi aldınız diye- yüzüm gülüyordu çünkü) sonra da doktorum muayene sonunda ikinci kalp atışını da görünce ben bir sigara içeyim dedi 😂😂 ne kadar gerdiysem insanları 😔😔 rahat ol o yüzden ....

Elimizden beklemek dısında birsey gelmez ki ; sonucta içeriyi kontrol edemeyiz 😔 içini ferah tut , pozitif düşün , bir sürü şey olabilir iyi anlamda - ultrason geri gösteriyordur geç tutunmuştur vs .... ciddi birsey olsaydı doktorun söylerdi zaten , rahat olanların daha rahat gidiyor hamilelikleri , ben ilk defa kontrole çok rahat gittim ... önce hemşire hanım şok oldu (başka bir ultrasonla bir iyi haber mi aldınız diye- yüzüm gülüyordu çünkü) sonra da doktorum muayene sonunda ikinci kalp atışını da görünce ben bir sigara içeyim dedi 😂😂 ne kadar gerdiysem insanları 😔😔 rahat ol o yüzden ....
Aramıza tekrar hoşgeldin 😍

Hanimlar ben bugun gittim dr.a kese büyümüs ama bebek yok haftaya gel kesinlesir dedi dr.m 7+1 dedi son adet tarihime gore boyle bidurum yasayip sonra bebegi ve kalbi goren oldumu?

merhabalar
nasıl oldunuz daha iyi misiniz mide bulantısına çözüm bulabildiniz mi ? son iki gündür bende aynı durumdayım
Merhaba evet. Artık son çare doktora gittim o da tedaviye aldı zaten gunde 2 veya daha fazla kusma olursa tedavi baslatılırmıs bende de fazlası olunca serum tedavisi yaptı 2 gun kaldım hastanede her 10 Gune 2 hafta ya tekrarlar gelirsin dedı hem de bebegımın kalp atısını duydum gununden once çok şükür. Bugun hiç bulantı çekmedim

Çok geçmiş olsun 🤗 insallah birkaç haftaya kadar hafifler ....
İnşallah 12 haftadan aşağı hafiflemez dedi doktor belki Bı kaç hafta daha fazla olur dedi ama gececek sabret serumlarla senı rahatlatıcam dedı. Insallah sag salım kucagıma alsaydım herkes e duam aynı sağ salim kavussun herkes bebegıne

X