Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Tsngnl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
728
531
27
Kızlar 16 aralıkta dondurulmuş 2 tane 5.gün embriyosu transfer oldum çok şükür pozitif sonucu aldım doktorum bugün 10 gün sonra gel dedi sanırım kese ve kalp atışını duymadan rahat edemicem benim gibi bekleyenler varsa bu süreci beraber geçirelim

14 aralık transfer oldum 14. Günüm değerim 1285 çıktı dr bakalım belki görürüz dedi ve mini minnacık bi kese gördü 5 mm değerin yüksek çift emriyo mu dedi tek deyince bazen böyle yüksek çıkabilir dedi :) kalp atışı duymadan kese görmek tek başına olmuyor inşallah hepimiz o sevinci yaşarız:)

14 aralık transfer oldum 14. Günüm değerim 1285 çıktı dr bakalım belki görürüz dedi ve mini minnacık bi kese gördü 5 mm değerin yüksek çift emriyo mu dedi tek deyince bazen böyle yüksek çıkabilir dedi :) kalp atışı duymadan kese görmek tek başına olmuyor inşallah hepimiz o sevinci yaşarız:)
Ya ne güzel minnağını görmüşsün Rabbim kalp atışını da duymayı nasip etsin sana da banada

Amin canım Rabbim hepimize nasip etsin
Ben de sizler gibi tatlı heyecanlı stresli bir beklemedeyim. Güzel düşüncelerden ayrılmamaya çalışıyorum 😄 haftaya cuma da benim ultrason günüm. Bi şey merak ettim tek kese göründüyse bu tek mi olduğunu gösteriyor değer yüksek olsa da, benim iki embriyoydu 13. Gün değerim de 1196

Ben de sizler gibi tatlı heyecanlı stresli bir beklemedeyim. Güzel düşüncelerden ayrılmamaya çalışıyorum 😄 haftaya cuma da benim ultrason günüm. Bi şey merak ettim tek kese göründüyse bu tek mi olduğunu gösteriyor değer yüksek olsa da, benim iki embriyoydu 13. Gün değerim de 1196
ikiz bence :) ultrasonda belli olur. tek kese tek bebek demek

Evet öyle oluyor diye biliyorum

ben doktoruma sordum sonuçlarıma göre ikiz mi değil mi anlayabilir miyiz diye, ultrasona kadar beklemek gerektiğini söyledi
Allah herkese hayırlısıyla sağlıklı nasip etsin :)

Bende beklemedeyim. İlk tüp bebek, 19 Aralık’ta transfer edildi. 5.gün embriyosuydu. Dün Yani 9.günümüzde dayanamayıp bhcg baktırdım ve sonuç; 198 çıktı. Daha doktoruma söylemedim Pazartesi test günümdü. Pazartesi yine kan aldıracağım:) İnşallah devamı gelir dua edin inşallah.

Allah hepinize sağlıklı gebelikler nasip etsin. 🙏 benimde daha dün gibi aklimda ilk kese görmeye gidişim.
Ama size ufak bir ipucu keseyi görup kalp atışı dinlemekle bitmiyor 😂 asıl annelik yeni başlıyor 9 aylik tedirgin , pinpirikli , korkak ve telaşlı maraton sizi bekliyor. 🙈

O yuzden bugünlerinizin tadını çıkarın sağlıcakla kucağınıza alın 🤰🏻

Bende varim 12sinde transfer oldum 10.gun 80 12.171 cikti sonuc sonra tekrarlamadim 28.12 yani dun cagirdi dr bana gore biraz erken gelmisti zaten karindan bakti 2 mm kadar bisey dedi ama gordu keseyi tabi biz anlayamasakta:)haftaya tekrar gidicem kafami sey karistirdi degerden dolayimi bu kadar kucuk ?

Canım bana tek transfer edildi şuan tek göründü bölünüp ikiz olma ihtimali var ama sanmıyorum ama senin ikiz olabilir :)

X