Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Herkese merhaba hayırlı ramazanlar. Keseyi ve kalp atışını transferden sonra kaçıncı günde gördünüz tecrübe edinmiş arkadaşlar yazabilir mi?

Sizin önerinizle grand medikal nahit beye gittim. Tup bebek yaptirdim bende sizin gibi. İlk denemem ve bugun pozitif oldugunu ogrendim.
iyiki cevap yazdiniz bana cok tesekkur ederim
merhabalar bende Nahit Ata ya gidiyorum kaç iğne sonrası yumurta toplama oldu sizde bide taze embriyo transferimi yumurta toplandıktan sonra adet oldunuz mu 😊

merhabalar bende Nahit Ata ya gidiyorum kaç iğne sonrası yumurta toplama oldu sizde bide taze embriyo transferimi yumurta toplandıktan sonra adet oldunuz mu 😊
ben 6.gün ignemden sonra 7.gün kontrole gittim de 2 yumurtamın büyüdüğünü gördük ve 4 gün ara verdik ilaçlara sonra gittiğim de pazartesi toplayalım dilersen dedi ama 2 yumurta ile şansımız düşük dedi. Bende bekleme kararı aldım. 2 ay sonra sil baştan başlıcak sizin yumurtanın ilacı verdiği cevaba bağlı Nahit beye de sordum hatta neden ben 6 gün kullandım yeterince olgunlaştı sana altı iğne yetti dedi kimisine 12 bile vurulabiliyormuş benim yumurta rezervi düşükmüş bekleyip göreceğiz Allah dileyen herkese nasip etsin

X