Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

11. gün ve kan testi kocaman NEGATİFFF ELİM KOLUM BAGLI son bir umut daha besliyorum içimde kanamam olmazsa 14. gün tekrar test yapcam

ya nasıl bir kader bu etrafımda insanlara bakıyorum 2 ayda hamile kalıyolar kazayla hamile kalanlar falan da cabası ben 7 yıldır bir fiil ugraşıyorum bir halt olmuyo ben böyle kaderin ellerinden öperimmmm çıldırmamak elde deil........

fulya canım arkadaşım bilmiyorum benim bu zor günümde hiç yanımda deyil sanki ben başkasına doğurcam bu bebeği hiçbir belirtim yok bugün 8 gün oldu ne yapayım idrar testi yapayımmı bilmem aynı hastanenin hastalarıyız inşallah bende ordaki şanşlı hamişlerin arasına girerim

ne yapalım canım bunlarda böyle allah akıl versin böyle kocalara rabbim inşallah seninde yüzünü güldürsün

arkadaşım allah sabır versın inşallah hamilesindir diye diliyorum rabbimden negatif sonuç almak çok zor

Gulsumbeydacımmm evet gebeymişim fakat doktor kimyasal gebelik olduğundan şüphelii ...çoook üzüldüm çookkkk.... hala hastada olmuyorum anlamadım hiçbirsey ALLAHIM YARDIM ET!!!Degerim 38,0malesef_ 50,00 den yüksek olması gerekiyormuşşş!!!!! kısacası yarın tekrardan teste gidiyorum..:18:Allah büyükk!!!Ama inan çok korkuyorum çookkk ,hiç umudumda yok...bütün moralim bozuldu!!!!Canım hiçbir belirtiye takılma...Hiç belirti olmayıp hamile kalan ile çok belirtisi olupta hamile kalamayanlar o kadar çook varkiiii!!!!mesela ben!!!Lütfen iyi düsünn..İnsallah Allah hepimize sağlıklı birer evlat nasip etsin!!!

Nurme canım ,
benimde moralim sıfır eşimle durmadan didişiyorum!!!sen istemedin 6 sene ,senin yüzünden diye..sorma fena taktım eşime fena..herşeyi batıyor sanki..beni anlamıyo hiççç!!!neden üzülüyorsun...diye sorup durmazmı çileden çıkıyorum Allahım!!!İnsallah bebeğinin iyi haberini alırsın canım!!Görmezden gelmeye çalış ...ben şimdilik öyle yapıyorum!!!ancak tahammülüm çok azaldı hormonlardan mı anlamadım!!!Adam ak dese kara diyorum yaniiii!!!offf offff...

11. gün ve kan testi kocaman NEGATİFFF ELİM KOLUM BAGLI son bir umut daha besliyorum içimde kanamam olmazsa 14. gün tekrar test yapcam

ZKY cim bende korkudan ölüyorum!!!Allah her ikimiznde yardımcısı olsun insallahhh!!!!bende yarın tekrar test yaptırıcammmm!!!!Rabbim ikimizinde yüzünü güldürsün insallahhhhhh

Papatya cım ...
İnşallah bu sefer kalbin,evin mutlulukla dolsun canım...Bende bütün belirtiler vardı ama kimyasal gebelik olabilir diyolar...sende hiç belirtilere takılma canım...İnşallah sonucun iyi olacak!!!inşallahhh

teşekkur ederim arkadaşım duaların için inşallah rabbim sanada bebeğini bidahaki sefere nasıp eder

Canım 8.gün test için çok erken Bence yaptıracaksan 10. günden önce yapma ve kan testinde yaptır İdrar testleri çoğu zaman yanlış sonuçlar veriyor Biraz daha sabret az kaldı zaten İnşallah güzel haberler alacaksın

arkadaşlar transferim 26 sınnda oldu bugün vücüdum adet olcakmışım gibi şişti sanki.birde çok sinirliyim...benim gibi olan var mı

arkadaşlar transferim 26 sınnda oldu bugün vücüdum adet olcakmışım gibi şişti sanki.birde çok sinirliyim...benim gibi olan var mı

pharmacea ..ilk 3 gün benedede şişkinlik olmuştu ...ama inan belirtilerin bir önemi yok..yalnızca ilk 3 gün ve son 3 gün(10. 11. 12.)kanama olmaması önemli demişlerdi canım.. bol bol dinlen ki, ,bebişin sana sıkı sıkı tutunsun İnşallahhh

kızlar ben bir topic de yazdım ama nerde yazdım hatırlamıyorum.lütfen kendınız de belirti aramayın.herkeste olacak dıye bişey yok.benım hiç belirtim olmadı.ne yerleşme kanamsı ne de başak bişey sadece bir ara hafifte adet olcakmışım gıbı agrım oldu fakat geçti,uzun sürmedi.ben de korktum tabı çünkü önceki denemem de benzer bısey yasamıstım ve yıne tutmadı dedım.sonra test yaptım ALLAHIM yardım etti ve bebeğim benımleydı.ama sizleri okudukça kendınızı cok denliyorsunuz.rahat olun bıraz ne olur.bi süre olumsuzlukları bı kenara atın görmezden gelin.sizi hiç kimse istedıgınız gıbı anlamaz bu eşleriniz olsa bıle.sız benım özelliklede ilk denemem de neler yaşadıgımı bilseniz.........moral çok önemli çok.....gebe kalırsam gebeliğimin zor ve sıkıntılı geçecegını bıle bıle gebe kalmak için 5 yıl bekledim.benım baska rahatsızlıgım da vardı çünkü.çok şükür allah bana bebegımı bagısladı inşallah sonuna kadar gıder ve kucagıma da alırım.hep dua edıyorum bunu için.sizlere de edyorum ınanın.her okudugum mesaj sonunda dua edıyorum,acınıza ortak oluyorum.allah büyük dua edin.

kızlar bugün 11.günüm, kan testim yarın ama dayanamadım sabah idrar testi yaptım 5 dk sonra ikinci çizgi çıktı açık pembe rengi diğeri gibi değil ama belirgin yine de.. sizce hamilemiyim yoksa ilaçların etkisiyle mi böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…