Tüp bebek sürecince olanlar gelin dertleşelim bilgilerimizi paylaşalım

Kızlar 7 embriyomun 5 i iyi kalite , 2 si orta kaliteymiş.1 tanesi dondurulacakmış .Geri kalanı takip ediliyor .5.gün için

Merhaba kızlar bugün ölçüm e gittim yeni iğneler eklendi gonal f kullanıyordum şimdi cetrotide ve menapur verdi ek olarak pazartesi tekrar ölçüm için çağırdı doktorum bi de tahlil istediler ne tahlili bilmiyorum

Merhaba bende Gonal f ve cetrotide kullanmıştım. Genelde bu iğneleri kullanırken LH ve E2 bakıyorlar onlar olabilir tahliller.

Merhaba bende Gonal f ve cetrotide kullanmıştım. Genelde bu iğneleri kullanırken LH ve E2 bakıyorlar onlar olabilir tahliller.
Bnde bugün gonal f menapur yarın bunlara ek olarak cetrotide kullanacağım. Geç gittiğimiz için çıkmadı tahliller de pazartesi gidince alırız artik

Bende şuraya yerleşeyim. Tedavimin 4.günündeyim pko var eşimde de sperm problemi . Bu ikinci denememiz.bakalim sürecimiz nasıl ilerleyecek

Bende varim ikinci tup bebek icin yarin gidecegim dogum kontrol hapi ile basliyacak surec. İlki pozitifti 9. Haftada kalbi durdu sobra histereskopi oldum bir dogal gebelik yasadim onunda 6. Haftada kalbi durdu 1 yil oldu simdi tekrar basliyoruz tedaviye 😊

X