Tüp bebek sürecince olanlar gelin dertleşelim bilgilerimizi paylaşalım

Pko da çok yumurta elde ediliyor demi kızlar ve daha çok şansınız var.. Benim önceki tedavim de 6 yumurta vardı 5 i dollendi 5. Gün e gitti.. bakalım bu kez nasıl olacak çok merak ediyorum.. 1 aydır arı sütü propolis kullanıyorum.. kullanan var mı aranızda yumurta ve sperm kalitesini artırıyor dediler...?
Evet canim cok yumurta oluyor bnm 14 yumurta toplandi diğer tedavimde ama 4 u tek kalmıştı bakalım bu kez ne olacak

Pko da çok yumurta elde ediliyor demi kızlar ve daha çok şansınız var.. Benim önceki tedavim de 6 yumurta vardı 5 i dollendi 5. Gün e gitti.. bakalım bu kez nasıl olacak çok merak ediyorum.. 1 aydır arı sütü propolis kullanıyorum.. kullanan var mı aranızda yumurta ve sperm kalitesini artırıyor dediler...?
Ben tedaviden önce 1 hafta kadar arı sütü kullandım. Çok kısa süre olduğu için bir etkisi olmamıştır muhtemelen. Ama okuduğum çok fazla olumlu tecrübe var özellikle arı sütüyle ilgili.

pko lu olanlar için instagramda bir canlı yayına denk geldim. Dr Gökçen Erdoğanın hesabında pko dan bahsediyorlar Igtv ye de kaydetmişler. Güzel bilgiler vardı.

Ben hiç bir şey yapmadım.Doktor takviye vs de önermedi.
Bnm eski doktor u fazla bilgili bulmamıştım ama bu doktorum iyi bnce bi de hem prof hemde riskli gebelik bölümünde. Mesela bana folikasit vermedi sebebini sordum folik asit tüp bebekte tutunmayı zorlastiriyormus onu ogrendim

Bnm eski doktor u fazla bilgili bulmamıştım ama bu doktorum iyi bnce bi de hem prof hemde riskli gebelik bölümünde. Mesela bana folikasit vermedi sebebini sordum folik asit tüp bebekte tutunmayı zorlastiriyormus onu ogrendim

Ilginç gerçekten bütün doktorlar veriyor ama banada verdi doktorum...?

X