Tüp Bebek Tedavime Bugün adım attım🤲🙏🎈🎈❣️🤩

Valla nasıl başladım inann bilmiyorum bir baktım baslamisiz 😀 ilk basta çok korkuyordum canım acır mı falan diye ama madem bu kadar kolaymış keşke önce yapsaydım dedim, çevremde gitmeye cesarwt edemeyen 3 kişi benden cesaret alıp tedaviye başladı 🥰
Evet stresliydi ama ailem eşim sağolsun herkes bana çok moral verdi mutlu olmam için herşeyi yaptılar ilk denememizde oldu çok şükür 🙏
İlk başta iğneleri kullandım 5 gün sonra kontrole gittim yeniden iğne dozu ayarlandı tekrar gittim toplamda 3 kere gittim sonra yumurta toplama işlemi oldu 12 yumurtam oluşmuştu benim . Ama önemli olan sayısı değil kalitesi bunu hep söylüyor doktorlar 👍 bu süreçte daha önce tedavi ile gebe kalan arkadaşımın tavsiyesi ile günde bir dilim ananas yedim , kabak cegirdegi ve havuç tükettim 👍
Transfer günü aşırı heyecanliydim iki embriyom hayatta kalmıştı sadece ikiside transfer edildi ama teki tutundu. Olsun çok şükür yavrum benimle , Allah bu yolda emek veren isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🙏
Walla suan bende aynı durumdayım canım baslamalımıyım baslamamalımıyım kararsızdım baktım ki bugün başladım😂 ya İnşAllah olur hepimiz bi gün anne oluruz ❣️

Merhaba kızlar evet bugün yani regl 2. Günü doktoruma gittim muayene oldum 5 tüp kan verdim EKG çekildim akciğer filmi çekildim ve covid testi yaptırdım. Sonra ilaçlarımı aldım 5 gün sonra kontrole çağırdı benmle birlikte “Bebeğine kavuşmak isteyenleri bekliyorum”❤️❤️🥰☺️
Merhaba ben de başlasam mı hazır mıyım anneliğe derken bir anda bir cesaret geldi başladım (inşallah böylesi hayırlıdır). Reglin ikinci günü gel başlayalım demişti doktor. Bu akşam regl oldum. Yarın gidiyorummm heyecanlıyım :KK6:

Merhaba ben de başlasam mı hazır mıyım anneliğe derken bir anda bir cesaret geldi başladım (inşallah böylesi hayırlıdır). Reglin ikinci günü gel başlayalım demişti doktor. Bu akşam regl oldum. Yarın gidiyorummm heyecanlıyım :KK6:
Ah canım bende öyle gece uyuyamadım merakla bekliyorum gelişmeleri yaz 🥰

Canım naptın ?🤩

X