Tüp bebek tedavisi gorenler

Asla umutsuzluğa kapilmayin lütfen ben o kadar umutsuzdum ki anlatamam ama dün betada değerimi gördüm yarın tekrar gideceğim değere bakmak için doktorum güzel değer dedi demem o ki umutsuz olma lütfen olcak inşallah Allah'ın izniyle güzelce rahatça ol stres yapma 😊
Tebrikler canım ne güzel inşallah biz de o güzel sonuçları görürüz.

Insallah tutar cok yoruldum cunku bundan once asilama maceram laparaskopi maceram oldu insallah bu defa o kadar uzamaz. Hayir test yapmam doktorum kiziyor kendim test yaptigimda😂😂 saglikla kucagina al insallah darisi basimiza.
Bende öyle 2 aşılama laparoskopi şimdi de tüp bebek Rabbime şükürler olsun ❤️😊

Merhaba anne adayları
5 yıl 5 aylık evliyim. Çok yorucu çok sitresli tedavi süreçleri geçirdim. Bu ay ilk tüp bebek tedavimize başladık. Çok sayıda yumurta toplandı çok heyecanlandık ama sadece 7 tanesi kaliteli dediler. 7 taneden 3 tane döllendi. İki tanesinin durumu iyi birisi geriden geliyor dediler. 3. gün iki embriyo transferi yapıldı. Bugün 8. günüm. Korku ümit ümitsizlik sitres heyecan ne ararsan var. Dün baya adet sancıları yaşadım çok tedirgin oldum. Bugün sancı hafif olup geçiyor. Bir de normalde cildim kolay kolay sivilcelenmez. Bugün bir yanağımda baya sivilceler oluşmuş. Lekelenme filan yaşamadım. Göğüslerde sancı da yok. Dün ateşim 37,4 dü ilaçların etkisi sanırım. İki gecedir sanki yatakla savaşıyorum kabuslar sitres sabahı zor ediyorum. İçim o kadar dolu ki😢 Rabbim evlat hasreti çeken herkese evlat nasip etsin. Pazartesi test yapacağım inşallah o güzel sonucu görmek bize de nasip olur.

Tedavin başarılı sonuçlansın inşallah. Bence doktoruna danışmadan hiç bir kür uygulama. Bana kür filan sakın yapma dediler.
Anladım canım yapmıcam artık vazgectım cunku cogu insan aynı seyı soyluyo zaten ılaclarda cok agırmıs ben aslıma gibi dusundum ogren ince vazgectım

Ay ne guzel hayirli olsun saglikla kucaginiza alin insallah. Kac yumurtan olusmustu ne kadar doz verdi doktorun? Bugun gittim 4 yumurtam olusmus ilacin dozunu biraz arttirdi insallah cumaya dahada fazlalasir 😔😔😔
4 yumurta olmuştu 3 u dollendi 2 si yerleştirildi 1 i 5.gune gitmedi gonalf in dozu ilk 6 gün 175 di galiba sonra da 3 gün 300 vurmustum canım fazlalasmasi önemli değil kaliteli olması gerek canım 1 yumurta bile güzelse tutunur canım ❤️

4 yumurta olmuştu 3 u dollendi 2 si yerleştirildi 1 i 5.gune gitmedi gonalf in dozu ilk 6 gün 175 di galiba sonra da 3 gün 300 vurmustum canım fazlalasmasi önemli değil kaliteli olması gerek canım 1 yumurta bile güzelse tutunur canım ❤️
Insallah tutunur 😔 benimde 4 tane olmus 150 dozla basladim bugun 250 dozla devam edecegim. Az olmasi beni korkuttu agladim oturup artik ota cöpe agliyorum 😭😭😭 kimseyle gorusmuyorum 😭😭 bir an once olurda insallah normal hayatima donerim.

Insallah tutunur 😔 benimde 4 tane olmus 150 dozla basladim bugun 250 dozla devam edecegim. Az olmasi beni korkuttu agladim oturup artik ota cöpe agliyorum 😭😭😭 kimseyle gorusmuyorum 😭😭 bir an once olurda insallah normal hayatima donerim.
Yapma öyle moral bozma lütfen iyi düşün iyi olsun canım ❤️ ben de çok üzülmüştüm embriyo gelişimi durunca ya içimdekiler da gittiyse diye ama şükür ki benimle umudunu asla kaybetme lütfen bu dönemde

Sarazara çok olması önemli değil kaliteli olması önemli. Bende 24 tane alındı sadece 7 tane iyi durumda denildi ve 3 tanesi döllendi. Biz de hayal ettik çok olur dondururuz dedik ama nasip. O 3 tanesinde birisi geriden geliyordu doktor direk gözden çıkardı 2 tanesi iyi durumda dedi ve onları transfer etti. Şimdi ise test gününü bekliyorum günler saatler geçmiyor.

Sarazara çok olması önemli değil kaliteli olması önemli. Bende 24 tane alındı sadece 7 tane iyi durumda denildi ve 3 tanesi döllendi. Biz de hayal ettik çok olur dondururuz dedik ama nasip. O 3 tanesinde birisi geriden geliyordu doktor direk gözden çıkardı 2 tanesi iyi durumda dedi ve onları transfer etti. Şimdi ise test gününü bekliyorum günler saatler geçmiyor.
Cok tesekkurler yazdiginiz icin gercekten cok iyi geliyor boyle seyleri okumak. Insallah hamile kalmissindir 🤲🤲 guzel haberini kesinlikle bekliyoruz yaz lutfen gelismeleri 🤲🤲

Cok tesekkurler yazdiginiz icin gercekten cok iyi geliyor boyle seyleri okumak. Insallah hamile kalmissindir 🤲🤲 guzel haberini kesinlikle bekliyoruz yaz lutfen gelismeleri 🤲🤲
İnşallah canım teşekkür ederim. Bugün idrar testi yapsam mı diye çok düşündüm cesaret edemedim

İnşallah canım teşekkür ederim. Bugün idrar testi yapsam mı diye çok düşündüm cesaret edemedim
Yapma az daha bekle sabret azcik daha olur insallah belirtileri vardir az cok hissedersin. Insallah tutmustur ya kendim kadar buradaki arkadaslardanda duymak beni cok mutlu ediyor.

En onemli sey takviye beslenmen herseyden onemlisi bu folukulun saglikli olmasi icin beslenmene dikkat et ozellikle su boll tuket balik yagi omega 3 mutlaka kullan ve ek takviyeler kullan cok onemli bunlar sigara iciyosan azamiye indir stresten uzak dur dediklerimi yaparsan sonuc alirsin ama yapmazsan bosa ugrasma dosya gondermeyi beceremiyorum becerebilsem sana bi macun tarifi atardim onu mutlaka yap derdim

Yapma az daha bekle sabret azcik daha olur insallah belirtileri vardir az cok hissedersin. Insallah tutmustur ya kendim kadar buradaki arkadaslardanda duymak beni cok mutlu ediyor.
Dün dayanamadım idrar testi yaptım. Ama erken gebelik testinden değil. Negatifi gördüm. Kendimi üzmeyeceğim negatif dahi olsa kanı verene kadar olumlu düşüneceğim diyordum ama öyle olmadı moralim dün çok kötüydü. Bugün de içimde bi ümitsizlik ağır basıyor. Bugün 10. günüm. Pazar günü kan vereceğim. İnşallah olumlu olur hayırlısı ile ve buraya yazarım

X