Tup bebek yaptiranlar buraya

Herkese merhaba gecen pazar ikinci tup bebek denememin de negatifle sonuclandigini ogrendigim andan beri kendimi cok çaresiz isyankar ve yalniz hissediyorum. Tam bir haftadir depresyon yasiyorum. Nasil ayaga kalkacagim 37 yasindayim ucuncu denememde sansim olur mu? Bu umutsuzluktan kurtulmak istiyorum
Canım sen üst üste tüp bebek denedin galiba bence hemen üçüncüye geçme biraz dinlendir vücudunu hem belki o dinlenme sürecinde kendiliğinden oluverecek.. yaşından dolayı panik yapıyorsun ve buda olumsuz etkiliyor biraz rahat bırak kendini Allah'ın izniyle olucak..

Canım sen üst üste tüp bebek denedin galiba bence hemen üçüncüye geçme biraz dinlendir vücudunu hem belki o dinlenme sürecinde kendiliğinden oluverecek.. yaşından dolayı panik yapıyorsun ve buda olumsuz etkiliyor biraz rahat bırak kendini Allah'ın izniyle olucak..
Evet yasimdan dolayı panik yapiyorum bu dogru. Yaza kadar bekleyecegim. Kisin zaten calisiyorum. Kaderimizde varsa olur Elbet.

Kaptrma kendimi serbest birak bende hemen olacagina inanmiyordum ilk denememde oldu 2 aylik olduk tek diye biliyordum sonra ikiz olduklarini ogrendim suan 17 haftaligiz 1 kiz 1 oglum olcak Allah nasip ederse inan herseyin hayirlisi dualarimdasin Allahim isteyen herkese nasip etsin seni cok iyi anliyorum
Allah bağışlasın ve dogumcada Allah sana güç kuvvet versin anlamında tek yumurta 2 oğlu var 6 aylıklar şimdi doğdular bakımları çok zor annem gitti onla bakıyorlar benim tek yumurta kondu rabbim dualarımızı boşa çıkartmasın çok istiyorum ama karın ağrım var sendede olmuş muydu cnm

Herkese merhaba gecen pazar ikinci tup bebek denememin de negatifle sonuclandigini ogrendigim andan beri kendimi cok çaresiz isyankar ve yalniz hissediyorum. Tam bir haftadir depresyon yasiyorum. Nasil ayaga kalkacagim 37 yasindayim ucuncu denememde sansim olur mu? Bu umutsuzluktan kurtulmak istiyorum
Canım öncelikle geçmiş olsun. Çok zor dönemler tabi benimde yaşım 38 2 denemem olumsuz oldu 3. Denememi bahçeci umutta yaptım çok şükür ki gebeyim suan. Hemen umutsuzluga kapılıp hayatı zehir etme kendine. Bahçeciyi kesinlikle tavsiye ederim sana tam umutsuzluga kapıldıgın anda tatlı psikologları asena hanım cok yakın destekcin oluyor.

Allah bağışlasın ve dogumcada Allah sana güç kuvvet versin anlamında tek yumurta 2 oğlu var 6 aylıklar şimdi doğdular bakımları çok zor annem gitti onla bakıyorlar benim tek yumurta kondu rabbim dualarımızı boşa çıkartmasın çok istiyorum ama karın ağrım var sendede olmuş muydu cnm
Rabbim isteyen herkese nasip etsin cabalariniz bosa cikmasin insallah canim transferin kacinci gunu bide hangi gun embriyosu koyuldu

Merhaba transfer sonrasi negatif aldim. Fakat gecen cumadan beri regliyim. Normalde 3_4 gun surer ama bugun itibariyle 6. Gunumdeyim.hem de yogun oluyor. Bu normal mi sizce?

Merhaba ben de tüp bebek tedavisine başlayacağım. Doktorum Acıbadem Hastesinden Belgin Selam sizce devam etmeli miyim siz kendisinden ve tedavisinden memnun kalmış mıydınız?

X