Tüp bebekte eşinin ailesinden destek gören var mı?

Kadın cok net olarak size güvenmediği icin o parayı yasam garantisi hatta huzurevine bagıslarım bana bakarlar diye dahi düsünüyor olabilir, ki bu cok normal. Mal onun malı.
Ztn kadının kocası ölmüs siz mal derdine düsmüssünüz anne olma güdülerinizle bunu normalmis gibi bize de entegre etmeye calısıyorsunuz.
Siz iyi niyetli biri olmadığınız o kadar belli ki konunuzu yazılarınızı defalarca okudum.
Eşimden dolayı tüp bebek yapacaz? Esimin babası öldü, annesi bi kez tüp bebek icin para teklif etmedi, sorunu bende sanıyor kendi oglunda olduğunu bilse para verirdi?
Gerçekten sarımsağı gelin etmisler 40 gün olmadan kokusu cıkmıs.
Sizinde öyle.
Kadın bence eski toprak sizi. Cünkü bana kayınvalidem yardımcı olmasa ve kocası ölmüs olsa ben kayınpederim ölmesine üzülür ona destek olurum. Yanında olmaya calısırım hep. Ama kumas meselesi.
Diyeceğim tek sey ; Allah cocuk isteğinizi sizin niyetinize göre versin. Belki sizin bu üslübünüzdan ötürü biz yanlıs anlamısızdır. İnsallah öyledir
O sebepten Allah görüyor niyetinizi, o biliyor neyse onu versin yada vermesin size.
Bizim kocası ölen kvalideme destek olmadığımızı onun yanına gitmediğimizi veya bunun gibi şeyleri pardon da nerden çıkardınız? Tabi ki de babası öldüğünden beri daha çok üzerine titriyoruz. Kafası dağılsın diye gezdiriyoruz. Kötü kalbinizden dolayı kötü ne yazsam diye uğraşıyorsunuz. Bilip bilmeden sarımsağın kokusu çıkarmış bilmem ne😁 laflara bak ya yazık sana

Ben 4 5 yildir eşimin ailesini bırak kendi ailemden bile destek istemiyorum.esim dışında kimse için beklentiye girmiyorum,ne kadar az beklenti o kadar huzur.benimkiler rahat durmuyor ama ben onlardan hicbirsey istemedigim halde onlar sürekli benden istiyor.

Sevgiye ilgiye aç değilim. Bişey beklemiyorum artık. Önceden beklerdim ama mesafe koydum kafam rahatladı. Saçma sapan sorumlulular dediğiniz benim bebeğimin olması. Konuşmalarınıza dikkat edin ve benim konuma yazmayın uzaklaşın. Anlamak yerine laf cambazlığı yapma peşindesiniz. Siz hayatınızı burnunuzun dikine giderek yaşayın. Haa burnunuz yere düşse eğilip almayın. Allah da size o duyguları yaşatmasın böyle büyük konuşmaları
Beddua makinesi mübarek, yorum yapanların yarısına beddua etti 😂

Bizim kocası ölen kvalideme destek olmadığımızı onun yanına gitmediğimizi veya bunun gibi şeyleri pardon da nerden çıkardınız? Tabi ki de babası öldüğünden beri daha çok üzerine titriyoruz. Kafası dağılsın diye gezdiriyoruz. Kötü kalbinizden dolayı kötü ne yazsam diye uğraşıyorsunuz. Bilip bilmeden sarımsağın kokusu çıkarmış bilmem ne😁 laflara bak ya yazık sana
Bana yazık denecek biseu yok ortadada. Sana vah vah denecek seyler var ortada bidaha mı düsünsen acaba:))))))

Konudaki yorumlar da acaip, zavallı kv garanti altında olmasın mı demişler zenginse oturduğu evi, kira geliri zaten vardır duran arsayı ne yapacak mezara mı goturecek .. yorum yapanların ruhu fakir yazık, zengin yaslı tanımıyorlar😁😁😁
yalnız şunu kaçırma kuzum
kv nin bir o çocuğumu vat yani konu sahibi eşinden başka çocuğu yok mu onu bilmek gerekiyor

birden fazla çocuğun olunca öyle arsa satsın bize versin kolay olmuyor

banlanmışsısınız ama sorayım.. konu sahibi eşiniz tek çocuk mu
eğer değilse hangi yürek yemi anne bişeyini satıp size verir :) mygenius mygenius

X