tüp bebekte ilk denemede kaç transfer yapılıyor ? Acil bakar mısınız?

Arkadaşlar bizim yaşlarımz 28. Özelde tüp bebek yaptırıyoruz. Biz bunu sormayı unuttuk. Acaba siz ilk denemede kaç transfer oldunuz. Özelde?
Kaç yumurta transfer edildi demek istiyorsunuz herhalde değil mi? Yaş 35, 2 embriyo. Doktorunuza sordunuz mu? Yaşınıza ek olarak embriyo sayınıza ve kalitenize göre de değişkenlik gösterebiliyor ilk transferde sayı.

Ya yarın yumurta toplama olacak 14 tane gelişmiş yumurtam var ama doktor sayı artar dedi. Yarın görecek asıl yumurta sayısını. Biz daha embriyo sürecine girmedik. Ama heyecanlıyım kalbim yerinden çıkacak gibi. Heyecanıma bağışlayn

Ya yarın yumurta toplama olacak 14 tane gelişmiş yumurtam var ama doktor sayı artar dedi. Yarın görecek asıl yumurta sayısını. Biz daha embriyo sürecine girmedik. Ama heyecanlıyım kalbim yerinden çıkacak gibi. Heyecanıma bağışlayn
embriyo sayısı daha doğrusu kalitesi önemli.. eğer kaliteliyse embriyolar doktor transferde 1 tane yapmak isteyebilir.. ben iki istemiştim doktorum istememişti.. benim de yaşım 28 di

Arkadaşlar bizim yaşlarımz 28. Özelde tüp bebek yaptırıyoruz. Biz bunu sormayı unuttuk. Acaba siz ilk denemede kaç transfer oldunuz. Özelde?
İlk denemede tek transfer yaptı doktorum. (Önceden doğal yolla 16 haftalık kalp durması kaybım var) ilk tek embriyo transferim boş gebelik oldu 5bc kaliteydi. Eşim 35 ben Yaş 26 tedaviye başlamıştım. 2. Transferimi doktorum 4. Gün embriyosu çift embriyo transfer edeceğini kendisi söyledi biz de kabul etmiştik

İlk denemede tek transfer yaptı doktorum. (Önceden doğal yolla 16 haftalık kalp durması kaybım var) ilk tek embriyo transferim boş gebelik oldu 5bc kaliteydi. Eşim 35 ben Yaş 26 tedaviye başlamıştım. 2. Transferimi doktorum 4. Gün embriyosu çift embriyo transfer edeceğini kendisi söyledi biz de kabul etmiştik
Anladım canım duruma göre değişkenlik gösterir yani. Allah hepimizin yardımcısı olsun bu süreç zormuş ya. Sizin inşallah olumlu sonuçlanmştr😊

Benm 2 transfer oldu kendim istedim. 3 embriyo vardı arkada kalan 1 taneyi dondurduk.. bugün transferin 8. Günü şuan için idrar pozitif yarn kan vereceğim bakalım.. 🙏

Canim bende tedaviye baslicam yumurta toplamaya kadar kontrollerin sikligı ne sekilde oluyor
Ben ilk görüşmeye gittim adetin üçüncü günü gittim. İkinci gün daha iyi olur aslında.
1.İlk görüşme
2.Yumurta takibi için ve eşim sperm analizi vermişti birlikte gittik
3.yumurta toplamadan önce son kontrol ve çatlatma iğnesi kan tahlili bilgilendirme oldu
4. Yumurta toplama olacak. Transfer günü de o gün belli olacak

X