Tural Fatullayeve ameliyat olan var mı?

Merhaba ben tural hocaya revizyon olmak istiyorum burnum çok kısa ve ön profilden mandalla sıkılmış gibi sizce revizyon konusunda nasil

öyle bir hata yapma

Cnm benim öyle bir doktora rast gelmişsin ki çok şanslısın bende oldum ölü burnum vardı 12 saat sürdü ameliyat sonuc harikaaaa canım hocama kim denk gelmiş ise çok şanslılar bence

Yahu dua edin böyle harika bir adam turkiyede bize nasip olmuş tural fatullayev üstüne doktor tanımam ne ünlü doktorlara yazdım neredeyse hepsi olmaz bu burun dedi adam bana bir burun yaptı 12 saat sürdü ama değdi Rabbım ondan razı olsun elleri dert görmesin bazı salak saçma konuşan arkadaşlar var yok bilmem ne filminden fırlamış gibi arkadaş o kadar naif o kadar ilgili 10 ameliyat geçirmiş burnunu kaybetmiş nefes alamayan hayata küsmüş bir insandım elleri öpülür Cook Cook teşekkür ediyorum. Tekrar yüzümü güldürdün hocammm

Merhaba sizin de ilk aylarda şiş miydi acaba burnunuz? Benim 20. Günüm ve gerçekten çok şiş moralim baya bozuk büyümüş gibi burnum

ben ameliyat olmadim kendisine, forumdan biri olmustu ve memnun degildi diye oyle yazdim. ama gordugum kadariyla memnun kalanlkar da var. tecrubeli bir doktor olmasa ustetki hanfendi bu kadar memnun kalmaz. en iyisi görusup karar vermek. sevgiler
Rica etsem mesajın olduğu o konuyu bulabilir misin?

Merhaba özelden bana burnunuzu atabilir misiniz?Ben de cok zor durumdayım. Doktor arıyorum

Merhaba bana da özelden yazar misiniz ? burnunuzu merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…