Güneş Kremleri Türk kahvesiyle güneşsiz bronzluk

Güneş kremleri, bronzlaşma
C

chanella

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi chanella
kızlar annem televizyonda duymuş ben de uygulamaya karar verdim bi denemekte fayda var dedim. gercekten de ilk uygulamada cilt tonumda koyuluk oldu.

şöyle ki

bir miktar türk kahvesiyle br miktar limon suyunu karıştırp hafif sıvı bir kıvam elde ediyoruz bunu bronzlaşmak istediğimiz bölgeye uygulayıp 10 dk kadar bekleyip ılık suyla yıkıyoruz.bayanssulusmilebayanssulusmile

deneyin gercekten işe yarıyor ayrıca kahve doğal peeling görevi de görüyoropuyorumnanaktan

• Konu Sahibi chanella
Aaa enteresan :)) Kalıcı oluyor mu peki canım?

• Konu Sahibi chanella
hergün düzenli yaptığın zaman kalıcılığı daha uzun sürüyor ama güneşten gelen bronzluk gibi uzun süreli etkili olmuyorbayanssulusmile

• Konu Sahibi chanella
yav ben gözaltı için maske yapmıştım trk kahvesi ve yumurta akıyla...bu şifadır dedi ablam yüzümün tamamına sürdüm...allah sizi inandırsın öyle bi bronz yapıyo ki:1shok: ben hiç sevmiyorum bronzluğu...kahve yapıyo ya :1closedeyes:

• Konu Sahibi chanella
canım bunu çatlak için kullanıyorlar hatta bende kullandım bi ara cildi pürüzsüz yumuşacak yapıyor ama sonrasında terliceksin falan kıyafetlere bulaşır bence tavsiye etmiyorum bide sürüdükten sonra kahve kokuyosun bildiğin :) kokusuda gitmiyor öle hemen :)

• Konu Sahibi chanella
bn çatlaklar için yapıyorum yaparken bi parçada yüzüme süreym bari:)

• Konu Sahibi chanella
kızlar annem televizyonda duymuş ben de uygulamaya karar verdim bi denemekte fayda var dedim. gercekten de ilk uygulamada cilt tonumda koyuluk oldu.

şöyle ki

bir miktar türk kahvesiyle br miktar limon suyunu karıştırp hafif sıvı bir kıvam elde ediyoruz bunu bronzlaşmak istediğimiz bölgeye uygulayıp 10 dk kadar bekleyip ılık suyla yıkıyoruz.bayanssulusmilebayanssulusmile

deneyin gercekten işe yarıyor ayrıca kahve doğal peeling görevi de görüyoropuyorumnanaktan

enteresan=) grçekten denemeğe değr hemn yapıcm cnm.payLaşm içn teşekkrler.kaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi chanella
Bronzlaştırıcı kremler bronzluğu suyla geçiyo.Bu da onun gibi mi suyla geçiyomu yoksa kalıcı mı

• Konu Sahibi chanella
abooozemuszemushemen yapıyorum şimdi bakalım nolcek yaww

pnrarsln
catlaklar için ne yapıyorsun ve etkılı oluyormu?

bn sadece yüzümübi ton koyulştrmk istyrm acaba işe yarar mı....? bide kaç gun sürüyorr etkisi??

diyelimki yüzünüze yaptınız yüzünüz bronzlaştı,diğer yerler bembeyaz:nazar:

böyle şeylere pek itibar etmiyorum ben

boynm ve kollarm daha koyu maalesf yüzüm vucudma göre çok byz kalyr:KK43:

hergün düzenli yaptığın zaman kalıcılığı daha uzun sürüyor ama güneşten gelen bronzluk gibi uzun süreli etkili olmuyorbayanssulusmile

ne kadar süreli bi etki gördün sen? fisfisfis ve nerene uyguladın :1rolleyes: çok sürersek çok koyu olurmu acaba ?:çok üzgünüm:

Ben denedim ama kızlar çok fena kahve kokuyorsunuzz:S Normalde bende severim kahve kokusunu ama gece yatarken birden burnuna kahve kokuları geliyor sonra bir mide bulantısıııı:bbo:
Fakat yine de iyi yöntem bende 2 güne yakın sürdü etkisii...

2 gün durucaksa denemeye değer benımde yüzüm vücudumdan daha açık sadece yüze sürmek uğraştırıcı bişey de deil

paylaşım için teşekkürler..

walla var ya biz kız milleti iflah olmayız ben diyim size

bende uygulayayımm her yaz denize giriorum bembeyaz vücut bakıorum kzılara çikolata gibi bronzlu bronzlu ne güzel ben en iyisi yaza kadar kahve depolayayım eve kaydirigubbakcemile3

kızlar ben konuyu okur okumaz denemedim fakat sonucc hic bir değişiklik olmadıı.. :KK43:

X