Türkçe'yi güzel kullananlara..

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2006
4.665
229
40
Sanal da olsa Türkçemizi güzel kullananlara, inatla özen gösterenlere,gözümüze zevk verenlere ve Türkçemizi 'Turkhche'leştirmeyenlere sonsuz teşekkürler.

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2006
4.665
229
40
Rica ederim Buketciğim.. Duyarlılık gösterdiğiniz için asıl ben teşekkür ederim..

bersu

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
1.174
2
Ben de duyarlı olduğun için teşekkür etmek istedim.Kesinlikle dilimizi yozlaştırmamalıyız.

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
6.614
11.296
aynen katılıyorum güzelim belki bende arada Türkçeyi kötü yazıyor olabilirim ama herkesin olabildiğince dikkat etmesi lazım bu konuya, bir milleti millet yapan öğelerden biride dildir.

Eylul-son

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2007
340
9
kesinlikle katılıyorum hülyacım.. ve böyle önemli bir konuyu geç görüp cevap yazdığım için kendimide kınıyorum...:eek:klava:
teşekkür ederim sana...a.s.

Anuska

Guru
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
6.226
78
54
Aramızda böyle düşünen insanların var olduğu gerçeğini hatırlattığın için teşekkür ediyor ve sana yürekten katıldığımı bildiriyorum...

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.084
10
Kendi adıma şunu yazabilirim ki,yazım kurallarından tutun da,özel harf ve noktalama işaretlerine kadar,Türkçemize özen gösteren birisiyim.
Gereken değeri vermek bana haz veriyor.
Herkesi güzel konuşma ve yazmaya davet ediyorum.:)
Hülya'cığım hassasiyetine ben de teşekkür edenlerdenim.

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
27.617
76.556
43
Evet ben de teşekkür etmek istiyorum.
Güzel Türkçe kullananlara,noktalama işaretlerini yerinde kullananlara, hatta vurgulamayı güzel yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Ben elimden geldiği kadar dikkat ediyorum ama hatalarım da oluyor elbet!:eek: Zaman zaman kendi yazım hatalarımı gördüğümde, açıkçası cidden utanıyorum. Aldığım eğitime,yaşadığım kültüre ve yaşıma başıma rağmen nasıl böyle hatalar yaptım diye kendi kendime hayıflanıyorum.
Ayrıca; Şuleciğim gibi Türkçeyi güzel kullanmaya çalışmak, beni de çok mutlu ediyor.:1rolleyes:
Bu güzel konu için de sana da teşekkürler Hülya!yerimseniben

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2006
4.665
229
40
Güzel ithamlarınız ve yorumlarınız için çok teşekkürler.
Hassasiyetinize ise diyecek laf yok.