Türkiye de Oy Kullanma Süreci Başladı !

ben de gidip kullanayım şu oyu akşam bayağı heyecan olacak:18:

Ben de birazdan gidip kullanacağım..

İlk defa gönlümden geçerek birine oy veriyorum parti vs bakmaksızın.

İnşallah da kazanır diyorum

lambaya püf dedim, barış manço dinliyom :)))

Cümleten hayırlı uğurlu olsun oylarınız

pardon da daha neyi düşünüyorsunuz şaşırıyorum arkadaşlar kasetleri geçtim adam tam bi diktatör yahu bırakkın akp yi savunmayı daha ne kadar soymasını bekliyorsunuz bizi

Düşünmeye değer bulanlar düşünmeye devam ediyor , kişisel özgürlük dediğimiz şey bu sanırım .

Sizin de oyunuz hayırlı olsun efendim

Bende birazdan 80 yaşındaki babaannemle oy kullanmaya gideceğim 1 oy 1 oydur bizim evde de.Dedem gitti biraz önce oy vermeye.Eskişehirliler olarak nereye oy vereceğimiz çok açık biz vefalıyız burada yapılanları görüyoruz yıllardır.Yılmaz Hocamıza borcumuzu hiç bir şekilde ödeyemeyiz.Gururla vereceğim oyumu yine.Biz lafa değil asıl gerçekten icraata bakanlarız.

eskişehirdeyken ben de büyükerşene veriyordum
cidden hakeden değerli bi insandır
kazanacağına eminim
sizin sonuçlar belli bence

Ahh ahh keşke biz İstanbullular da sizin gibi içimiz rahat ederek verebilsek oyumuzu. Kime versem vicdanım rahat etmicek, çünkü hiç bişeyden emin değilim.
Yine de hayırlısını diliyorum napim

ilk defa oy kullanıyorum bu sene ve ben daha parmaga mürekkep damlatılıyo sanıyorum
burda damlatılmadıgını okudum hevesim kaçtı daha gitmedim oy kullanmaya

Oyumu kullandım hayırlı olsun
Sanki ilk kez oy kullanıyor gibi acemi takıldım bugün..
Bulunduğum ilçede başka büyükşehirde başka partiye oy vereceğimden sıra beklerken bir zarfta 3 pusula olduğunu gördüm
Hiiiiii dedim hangi pusulaya hangi partiyi basacam ya yanlış basarsam nerden bilecem büyükşehir hangi renk pusula ilçe belediyesi hangi renk pusula diye kara kara düşünmeye başladım
Oy kullanma alanına girince pusulaların üzerinde baktım ve orada büyükşehir,belediye vs..diye yazılmıştı zaten..
Aslında biliyordum daha öncede kullandım yerel seçimlerde ama bu seçimde durduk yere heyecam yaptım
Tüm oyları aynı partiye atsam eveti bas geç sorun olmaz..
Tecrübeli olduğum bir konuda acemilik yaşadığım için kendimi tebrik ediyorum

İyi ki İstanbul'da yaşamıyorum çünkü çok kararsız kalırdım büyük ihtimalle. Neyse ki Ankara'dayım hiç tereddüt etmeden, gönül rahatlığıyla verdim oyumu. İnşallah sonucu da güzel olur.

bütün oylarımı AKP' ye vericem
daha kullanmadım,bikaç saat sonra inşallah..

Farklı partilere oy verecekler için biraz daha dikkat gerektirecek evet egunalcim , bende öyleyim .

Ama aynı partiye oy verecekler için bas gitsin , tabii basarken katlamaya dikkat , mühür bulaşmasın .

Hayırlı olsun oyun.

bütün oylarımı AKP' ye vericem
daha kullanmadım,bikaç saat sonra inşallah..

Hayırlı uğurlu olsun

İstanbul sonuçlarını bende yaşadığım ilden daha çok merak ediyorum .

teşekkür ederim,cümlemizin hayırlı uğurlu olsun :)
bakalım en çok oyu kim alacak

ilk defa oy kullanıyorum bu sene ve ben daha parmaga mürekkep damlatılıyo sanıyorum
burda damlatılmadıgını okudum hevesim kaçtı daha gitmedim oy kullanmaya

Mühürsüz oy mu olur değil mi ama

Şaka bir yana günlerce elinden çıkmıyordu , hele bir de az damlatsın diye elini hızla çekerken etine bulaştıysa vay haline

Hayırlı olsun oyun.

Erşen in hizmetlerini çok okudum , umarım tüm illlerde hizmetin hakkı yenmez .

Bugün ilk oyumu kullandım geldim. Birde heyecanlandım insan tabi daha önce oy vermeyince bi panik oluyor hata yapmayım diye :)

Çok şükür bi yanlış yapmadım. Oylarımı adalet çerçevesinde verdiğimi düşünüyorum. İnşallah ülkem için,şehrim için en hayırlısı,en güzeli olur :)

ailecek sabah 8:15 gibi oyumuzu kullandık. Hayırlı olsun ülkemiz için..
akşamı merakla bekliyorum...

İzmirin yüzde 90 belli canım dediğin gibi.
İzmir Azizdir aziz kalacak.
Ben de birazdan izmir için oy kullanmaya gidicem inşallah.

Evet Aus cum vatana millete hayırlı olsun oylarımız.
Mühürde sorun olmuyor kaşe şeklinde eskisi gibi mürekkebe banıp basmıyorsun kaşe olduğundan kolay oluyor..
Her ihtimale karşı baktım bulaşma oluyormu diye olmuyor.
Tek parti olsa kolay valla .. pusulaların üzerinde hangisi ne için yazıyor zaten ama ben unuttum gitti ilk kez kullanıyor gibi acemilik yaşadım

Son düzenleme:
Büyükerşen gerçekten Eskişehiri çok geliştirmiş.
Bir Avrupa şehri sanmıştım resimlerde ilk gördüğümde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…