Türkiye de Oy Kullanma Süreci Başladı !

yuvarlağın etrafında bir de kare vardı, yani ondan taşarsa sorun olur bence.

sadece yuvarlağı taşıranı geçersiz sayarlarsa oyların en az yarısı güme gider :KK1:

yok canım o kadar da değildir zaten tam anlamıyla ortasına gelmiyo ki.o zaman çoğu oy geçersiz olur.benim bildiğim aşırı derecede parti dışına kaçarsa oy sayılmaz.

Valla benimde taştı umarım güme gitmez oyum :18::18: Zaten afyonum patlamamış zor denk getirdim :KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
valla benimde dışına taştı biraz,ama sorun olmaz
sonuçta parti ambleminin dışında değil
hem kaşe güzel olmuş,dışarıda taşmıyor...

Son düzenleme:
evet yazdıktan sonra gördüm,nereye verdin oyunu bakim?
beni kimse kararımdan vazgeçiremez sonuna kadar AKP :KK76:
ben kimsenin kararını değiştirmek istemem
isteyen istediğine versin,aman banane :KK52:

Kimse kararından buradaki tartışmalarımızla vazgeçmez zaten.
Herkes çoktaaaannnn taraf oldu seçimini yaptı biz bu yapılan seçimlerimizin sebepleri üzerinden tartıştık bundan sonrasında hakkımızda hayırlı olanı versin Rabbim.Akp ye vermedim tabiki:KK1: İlçemde mhp ye verdim başkanımdan çok memnunum.Büyükşehirde de mansur yavaş..Mansur yavaşıda çok beğeniyorum.Her ikisinide çok beğeniyorum.Siyasi gerilimler olmasa kutuplaşmalar olmasada bu iki isime verirdim oyumu...

Kimse kararından buradaki tartışmalarımızla vazgeçmez zaten.
Herkes çoktaaaannnn taraf oldu seçimini yaptı biz bu yapılan seçimlerimizin sebepleri üzerinden tartıştık bundan sonrasında hakkımızda hayırlı olanı versin Rabbim.Akp ye vermedim tabiki:KK1: İlçemde mhp ye verdim başkanımdan çok memnunum.Büyükşehirde de mansur yavaş..Mansur yavaşıda çok beğeniyorum.Her ikisinide çok beğeniyorum.Siyasi gerilimler olmasa kutuplaşmalar olmasada bu iki isime verirdim oyumu...

Ben de MHP için kullandım oyumu.Çok güzel hizmetleri oldu bulunduğum ile.İlk iki yıl kalan borçları ödediler öncekilerden kalan.Hayırlısı olur inşallah.

valla benimde dışına taştı biraz,ama sorun olmaz
sonuçta parti ambleminin dışında değil
hem kaşe güzel olmuş,dışarıda taşmıyor...

evet ya o iyi olmuş önceden mürekkep gibi bi şeyle mühür gibi basıyorduk bide kurumasını bekliyorduk şimdi böyle zaten kuru basıyo yani benim ki öyle ıslak fln değildi ama gene de dikkat ettim bi oy bi oydur

Ben de MHP için kullandım oyumu.Çok güzel hizmetleri oldu bulunduğum ile.İlk iki yıl kalan borçları ödediler öncekilerden kalan.Hayırlısı olur inşallah.

Hayırlı olsun tatlım.
Yerel seçimlerde partilerden çok isimler öne çıkmalı aslında ama bu seçim yerel seçimden çok genel seçim havasında geçti..

bende verdim oyumu, baya bir sıra vardı bu daha çok yerel seçim görünümlü genel seçim olacak sanırım.
21 yaşına geldim ilk kez oy kullanmak bu zamana kısmet oldu :KK1:
vatana, millete hayırlı olsun bakalım En Büyük TÜRKİYE

anam kızlar nasıl dışarı taşırdınız. ben tipik başak olarak tam ortasına bastım mührü. hepsine ortaladım. hatta evetin yönünüde ayarladım. katlarkende bulaşmsmasıns dikkat ettim. :KK53:

X