Saç Uzatma Yöntemleri Turpun mucizesini kendi gözlerinizle görün....

yumurtanın beyazı saçı kurutuyo diye biliyorum ama doğru mu bilmiyorum :)

gercektenmi bilmiyorum hic duymadim ama sürdügüm günden beri saclarim kalin lasti cok zor taraniyor birde sabah kalkinca saclarim kup kuru oluyor sanki sac sprayi dolucasina sikilmis gibi insallah etkisini görürüm

Keşkem kaldırmasaydınnn yaa çok merak ettim :KK43:

merak etmeye gerek yok aslında ilk yorumlardan anlayabilirsiniz gerçekten işe yaramamış mı yaramış mı diye yerimseniben
walla bende çok merak ettim hemen albüme baktım ama göremedim :kızgın:Çok üzgünüm çoook
bende saçlarımın uzamasını çooooooooook istiyorum yaa bu arada bu turpu kaç günde yada kaç haftada 1 yapıcaz kızlar ?
2 günde bir ve haftada 2 şeklinde yapabilirsin vakit buldukça yani :1ninca:
mrb arkadaslar
tales cim yine sorum var ben suanda her gün yapiyorum ama neden sadece yumurtanin sarisini koyalim tümünü koysak daha saglikli olmazmi yani yumurtanin beyazindada cok faydali besin maddeleri var ben koydum hatta dün ben iki turpu rendeledim 4 bardak suda 30 saat kaynattim sonra 2 tüm yumurtayi kirip sürdüm sacima aksamdi sabahta yikadim öyle yapsak olmazmi =) ?????

yani demek istedigim daha etkili olmazmi sacta
yumurtanın beyazı saçları inanılmaz kurutuyor. bence sakın denemeyin. eğer illa koyucam diyosanız da zeytinyagı ekleyin . yoksa çöp çöp olabilir saçlarınız aman dikkat yasakkelime
yumurtanın beyazı saçı kurutuyo diye biliyorum ama doğru mu bilmiyorum :)

evet kesinlikle dogru kaydirigubbakcemile5
merabalarrr turbuu nerdee buluyorsunuz arkadaşlar yaa benn bulamadm

mevsimi değilde ondan canım :))

gercektenmi bilmiyorum hic duymadim ama sürdügüm günden beri saclarim kalin lasti cok zor taraniyor birde sabah kalkinca saclarim kup kuru oluyor sanki sac sprayi dolucasina sikilmis gibi insallah etkisini görürüm

bak dediğim gibi beyazını koyma bidaha aksine yumuşacık yaptıgını görüceksin. saçına nasıl şekil vericek doğal haliyle hayran kalıcaksın :ecrin_bebek:

ben düzleştiricisiz bakkala anca giderdim ama şu anda sevgilim bile bayılıyor saçlarıma çok seviniyorum doğal saçlarımın güzelliği ortaya çıktı onlara bakınca :kedi:

ee ne de olsa bakarsan bağ bakmazsan dağ olur demişler :)))

canım sen bize kendin yaptıgın tarifi tam olarak yazarmısın
bide ben resimleri görmedim
lütfen tekrara koymarmısın resimleri merak ettim ya

tatlım resimleri kaldırmasaydın keşke üzerine büyük büyük nikcini ve kadınlar klübü yaz alıntı olsa bile buranın reklamı olur ...
göremedim ben hiçç birini mafoldumben:1hug:

mrb arkadaslar
tales cim yine sorum var ben suanda her gün yapiyorum ama neden sadece yumurtanin sarisini koyalim tümünü koysak daha saglikli olmazmi yani yumurtanin beyazindada cok faydali besin maddeleri var ben koydum hatta dün ben iki turpu rendeledim 4 bardak suda 30 saat kaynattim sonra 2 tüm yumurtayi kirip sürdüm sacima aksamdi sabahta yikadim öyle yapsak olmazmi =) ?????

yani demek istedigim daha etkili olmazmi sacta

30 SAAT ? kafamçokkarıştı

tşk ederim tales senin saçlarının resmini bende merak ettim ya

artık popoma gelince koycam resmi öyle karar verdim üçünü birden koyarım alkisalkisalkis

canım sen bize kendin yaptıgın tarifi tam olarak yazarmısın
bide ben resimleri görmedim
lütfen tekrara koymarmısın resimleri merak ettim ya

turpu rendeleyip saçımın uzunluguna göre suya atarak kaynatıyorum 30 dk falan sonra bazen yumurta sarısıyla bazen sarısız saçıma uygulayıp uzun bi süre bekletiyorum. sonra şampuanla en fazla 2 kere yıkayıp bırakıyorum.
:ecrin_bebek:

30 SAAT ? kafamçokkarıştı

pardon canim 30 dakkika heheh yarim saat kaydirigubbakcemile3
:roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şey
Talesssss nerdesinnn !!!

burdayım canım kaydirigubbakcemile3

turp buldummmmmmmmmmmmmmzemuszemus
pazardan ısırgan ve turp avına çıkmıştım ama ısırgan bulamayınca kurusunu aldım
turbu da kırmızı buldum ama daha mevsimi gelmediği için biraz tuzlu aldım:bbo:

Ya bu kırmızı turpların 1kilosunu 1ytlye alıyorumm =)) ıçindede 10 tane oluyo =)
Sıyahlarıda öyle alıyodumm =)) Adam bana 2hafta sonra sıyah turpda cıkıcak dedı =))
Bursa da yasıyorum =) Bursayamı özeldir nedirr eheehh =)

Ya bu kırmızı turpların 1kilosunu 1ytlye alıyorumm =)) İçindede 10 tane oluyo =)
Sıyahlarıda öyle alıyodumm =)) Adam bana 2hafta sonra sıyah turpda cıkıcak dedı =))
Bursa da yasıyorum =) Bursayamı özeldir nedirr eheehh =)

Olayyyyyyyyy bende bursalıyım pazara gittiğimde ilk işim turp almak :))

kızlar bende denedim.1hafta boyunca 2günde bir denedim ve saçlarım 1 cm uzadı gerçekten ve çok güzel parlıyor.memnun kaldım yaaa ama annem çok kötü koklyor die yaptırmıo o evde yokken yapmam lazımmmkaydirigubbakcemile3

kızlar bende denedim.1hafta boyunca 2günde bir denedim ve saçlarım 1 cm uzadı gerçekten ve çok güzel parlıyor.memnun kaldım yaaa ama annem çok kötü koklyor die yaptırmıo o evde yokken yapmam lazımmmkaydirigubbakcemile3

ay canim ayni sorun bendede sırnaşık şey var ya bir yandan babam annem abim ya kardesim bile hepsi karsi onlar uyudugunda yapiyorum sabah kalkincada yine birsey sürdün kaydirigubbakcemile3 ev kokuyor falan filan ya sinir oluyorum bi bakim yapamiyorum ya =)

sırnaşık şey

bende yokkkk sürmedim diyorum inanmiyorlar ama kaydirigubbakcemile3

talescim 1 buçuk yıl saç kesilmezse bu kadar uzar tabi bu normal değil mi

ben bir buçuk yıl değil tam yarısı 8 ay boyunca uyguladım demek ki bu kadar değil iki kat uzatmış yerimseniben

bunun dışında benim saçlarım normalde uzayan bir saç olsaydı zaten uygulamazdım ama benim saçım 2-3 ayda 1-3 cm uzamış mıdır hiç hatırlamam bile :1ninca:

valla bendeki kadar herkeste yarasa keşke. ben cok inanarak uyguladım ve sonuc tamamen mükemmeldi. Şeniz Allah ıma şükürler olsun bu güzel sebzeyi yarattığı için ... :Saruboceq:

saçlarımı bu sebzeye borçluyum sadece turpa.... opuyorumnanaktan

X