Saç Uzatma Yöntemleri Turpun mucizesini kendi gözlerinizle görün....

Resmi koyacağına çok sevindim çünkü gerçekten çok merak ediyorum canım darısı benim basıma inş. :)))savuttura savuttura gezdiğim günler olucak mı bakalım :)))

Ya resim dicem ama :kedi: Abartmış mı oluyorum :çok üzgünüm:

Resmi koyacağına çok sevindim çünkü gerçekten çok merak ediyorum canım darısı benim basıma inş. :)))savuttura savuttura gezdiğim günler olucak mı bakalım :)))

20 lik dişimi cıkarıyorum cok kötü dişim hastaneye gidiyorum :çok üzgünüm:

resimleri hallettim yarın atarım artık herkes burdayken son bi kez daha koyarım. ondan sonra isteyen yapar istemeyen yapmaz. ama çekememezlik yapmasın kimse. okonuda anlaşalım vereliniortak

evet bende görmek istiyorm gerçekten saçlarım çok geç zuyo ve boya yüzünden yıprandı yazın saçıma fön düzleştiri vs çok kullanmıyorum evdeyken yaparım bu turbuda okula gidince nasıl olcak yurtta onu düşünüyorum

saçlarınızdaki farkı merak ediyorum fakat neden sildiginizi anlamadım

silmek istediğim için sildim bi problem mi var fisfisfis
bazı şeylere olan inancımdan ötürü sildim bidahada eklemeyi düşünmüyorum bu yapılan ve söylenenlerden dolayı.

evet bende görmek istiyorm gerçekten saçlarım çok geç zuyo ve boya yüzünden yıprandı yazın saçıma fön düzleştiri vs çok kullanmıyorum evdeyken yaparım bu turbuda okula gidince nasıl olcak yurtta onu düşünüyorum

bende bu yıl yurttayım artık bilgisayar öğretmenliği okumaya gidiyorum :eek: ama bakalım içine menekşe yağı vs. katarak ağır kokuyu gidermeye calışcam :kedi:

bana destek cıkan ve çekemeyen tüm arkadaslara simdiden cok teşekkür ediyorum. saçlarım dediğim gibi popoma gelince turplu su konusuna koyarım göstermek için. zemuszemuszaten az kaldı ona da opuyorumnanaktan hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim. yetkililere bildiriyorum yoruma kapatmak için inşallah sizlerde de benim hiç uzamayan saçlarım kadar işe yarar. turkbayragi

iyi forumlar...vereliniortak a.s.

X