Tv seyretme Sorunu...

Canım bir çok noktada anane iyi bakar tabiki ama tek bilgdiğim kimse anneden daha iyi bakamaz..
açtığın konuyu da okudum aynı şeyleri yaşıyoruz bizde evde. Onca yıldır çalıştıktan sonra şimdi kendimi sudan çıkmış balık gibi hissediyorum.Oynayacak oyun bulamıyorum kitap okumaya çalışıyorum elimden alıp sayfalarını yırtıyor. oyuncakları ile 5 dk dan fazla ilgilenmiyor sıkıp bırakıyor sürekli bacaklarıma yapışıp ağlıyor. Çok üzülüyorum ama bende kendimi yetersiz hissediyorum. Şimdi Oyun grubu düşünüyorum en azından haftanın iki üç günü oyun gruplarına katılırsak hem belki sosyalleşir hemde ordan değişik oyunlar öğreniriz belki diye düşünüyorum..
Yaptıklarımızı paylaşalım canım.. Bu arada TV yi de hemen kapat ilgilenmiyor gibi görünsede aslında onun dikkatini dağıtıyor TV lütfen o hataya düşme.

Son derece haklısın benim bu konuda bir kere ağzım yandı. En azından başları aynı hatayı yapmasın çok doğru söylemişsin her kelimende..
kapattım canım bugün sadece sabah kahvaltı ederken
izledi okadar bütün gün kapalıydı tv
kendi kendine oyunlar üretti çokta huzurluydu
bencede iyi düşünmüşsün oyun gurubunu inşallah zamanla olumlu sonuçlar alırsın

kapattım canım bugün sadece sabah kahvaltı ederken
izledi okadar bütün gün kapalıydı tv
kendi kendine oyunlar üretti çokta huzurluydu
bencede iyi düşünmüşsün oyun gurubunu inşallah zamanla olumlu sonuçlar alırsın

Canım zamanla aartık yemek yerkende izletmemeye çalış. Biz Tv siz yemek yemeyi öğrendik öğreneli acayip şekilde iştahı arttı maaşallah.. Gerçi yemek istemediğinde direk bırakıyorum bir sonraki öğüne kadar bişe vermiyorum sonraki öğünde kurt gibi yiyor..
Sabah kahvaltıya yarısından sonra itiraz etti bende bıraktım şimdi sandalyeye tırmanmış masanın üzerinden ekmek kırıntıları topluyor. Aç kalmayı öğrendiğinde daha iyi yiyorlar..

Son düzenleme:
X