Ty sarartc krem kullanan var m?

• Konu Sahibi bıcırık_06
  • Başlangıç Tarihi
  • Konu Sahibi bıcırık_06
Evet ten rengide açılıyo..ve tüyler kalınlaşmasada uzatıyo..bence yüze uygulanması iyi değil.

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben kullanıyorum her yaz kaslarımıda bunla acıyorum kuafore gtmeye usenıyorum we cok gusel oluyo kumral yaptım kaslarımı cok dogal oluyo ewet ten rengınıde acıo ama o bı sure snra hemen duzelıyor

• Konu Sahibi bıcırık_06
aman ha derim...ben de sesu nunkini kullanmıştım göbeğime ve yüzüme..hem arttırdı hem de uzattı :KK43:( çok pişmanım...

• Konu Sahibi bıcırık_06
bende yıllardır sesu yu kullandım resmen uzadı ve kıl köklerinde delikler oluşmaya başladı .yane kıllı gezseydim de sürmeseydim ..çok dikkatli kullanmak gerek ben etkisi geçtikçe sürdüm böle oldu.bu sally hasen nasılki ya

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar 3-4 sene önce bacaklarıma sürdüğümde bi hata yapıp kollarıma da sürdüm bu sarartıcılardan,çok az tüy olan kolumda uzun uzun tüyler çıkmaya başladı,renkleri de koyulaştı,çok pişmanım ben,kullanmayın derim :1no2:

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben boynuma kullaniyorum VEET ´in lila embalaji tuyleri sarartmak icin Ve bastan biraz kasindiriyor ama yani zaten cok tutmuyorsun ki 10 dakka. banyodeyken.
ve ben almaktansa sarartirim bi kac tuyumu daha iyi bence. alinca cok olcak diye korkuyorum cunku. hani bir toplarsin iki toplarsin karsina cikar 10 tane sonra allah korusuun allah yazdiysa bozsun.
veeti dun kollarim icin denedim ve ayni super sekil oldu sanki hic tuy yokmus gibi oldu ve yani ben bu durumdan cok memnunum.

veetin paketinin icinde iki tane madde bulunuyor birisi sarartici öbursu besleyici bunlari ayni miktarda karistiriyorsunuz ve suruyorsunuz cok kolay kizlar ya.

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben boynuma kullaniyorum VEET ´in lila embalaji tuyleri sarartmak icin Ve bastan biraz kasindiriyor ama yani zaten cok tutmuyorsun ki 10 dakka. banyodeyken.
ve ben almaktansa sarartirim bi kac tuyumu daha iyi bence. alinca cok olcak diye korkuyorum cunku. hani bir toplarsin iki toplarsin karsina cikar 10 tane sonra allah korusuun allah yazdiysa bozsun.
veeti dun kollarim icin denedim ve ayni super sekil oldu sanki hic tuy yokmus gibi oldu ve yani ben bu durumdan cok memnunum.

veetin paketinin icinde iki tane madde bulunuyor birisi sarartici öbursu besleyici bunlari ayni miktarda karistiriyorsunuz ve suruyorsunuz cok kolay kizlar ya.

veetin sarartıcısı da sesunun yaptıgı gibi artırıp koyulastırıo mu arkadasım..
ne kadardır kullanıosun.. yorumun ne..

• Konu Sahibi bıcırık_06
ya arkadaşlar hiç saç boyasıyla sarartmayı denediniz mi ya.bence en iyi çözüm olr

• Konu Sahibi bıcırık_06
arkadaşlar banada yardım edin kolumdaki ve göbeğimdeki tüyleri saç boyasıyla boyasam olur mu ben oksijenli su kullanıodum ama onun etkisi kısa sürüyor bi hafta fln yani :çok üzgünüm:ağdada yapamıyorum çünkü roaccutane die sivilce ilacı kullanıorum ve cildi hassaslaştırıyor ağda yapıldığında deriyi kaldırıyor:1no2: saç boyasıyla sarıya boyasam nasıl olur?? kullanan varsa yardın edin lütfen yaz geldi tatile fln gidince nasıl olcak bilmiorum LÜTFENN YARDIMM!!!senağlama

• Konu Sahibi bıcırık_06
kimse cvp vermicekmiisenağlama kimse saç boyasıyla yapmıyomu:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi bıcırık_06
..$€L!n..;2878521 .!.:
kimse cvp vermicekmiisenağlama kimse saç boyasıyla yapmıyomu:çok üzgünüm:

selincim selam :1rolleyes: ; tüy sarartıcı kremleri deneyebilirsin ben de roactanne kullanıyorum biliyorsun, kollarıma uyguladım hiç bir yan etkisini görmedim yinede sen küçük bir alanda deneyip bakarsın. Bunun saratması kısa süreli filan olmuyor ancak biraz tüyleri uzatabiliyor gözlemlerime göre, denemeye değer dediğin gibi göbek bölgemde de uygulayıp memnun kalmıştım geçen yaz.:icecream:

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben bir kere kullandim pisman oldum.hic tavsiye klouma uyguladim.benim normalde cok az tuyum vardi.ama tuy sararticiyi kullaninca tuylerimi uzatti.ama herkezte ayni etkisi yapmaz tabi.bunyeye gore farklilik gosterir

• Konu Sahibi bıcırık_06
selincim selam :1rolleyes: ; tüy sarartıcı kremleri deneyebilirsin ben de roactanne kullanıyorum biliyorsun, kollarıma uyguladım hiç bir yan etkisini görmedim yinede sen küçük bir alanda deneyip bakarsın. Bunun saratması kısa süreli filan olmuyor ancak biraz tüyleri uzatabiliyor gözlemlerime göre, denemeye değer dediğin gibi göbek bölgemde de uygulayıp memnun kalmıştım geçen yaz.:icecream:
teşekkür ederim cvbın içina.s.
ama o tüy sarartıcı kremler kısa süreli mi oluyor yoksa 2 ay fln gidiyomu oksijenli su kullanıodum ben ama 1 hafta sonra tekrar siyah oluyor bnde her hafta uğraşmak istemiyorum açıkçası peki saç boyası olmaz mı (kafayı taktım saç boyasına)kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi bıcırık_06
tüyü olmayan ya da az olan ya da açık renk olanlar: neden tüy sarartıcı kullandığınızı sorabilir miyim?bu ürünü kullanıyorsanız zaten bir probleminiz var demektir.az olan tüylerim çoğaldı, sarıydı siyahlaştı diyenlerden bahsediyorum.örneğin benim kollarımda siyah ve çok sayıda tüy var.sarartıcıyla kısa süreliğine de olsa onlardan kurtuluyorum.Doğru alttan siyahlar çıkıyo ve sanki uzuyorlar ama yine de orijinal haline göre iyidir.Böyle problemim olmasaydı asla kimyasal maddeler kullanmazdım.

• Konu Sahibi bıcırık_06
bende denedim tüy sarartıcıları kollarıma şimdi bin pişmanım kısa oldugundan yok gibiydi şimdi boyu maşallah cok uzattı bunca yıl uzamayan tüyüm sarartıktan sonra uzattıysa sarartıcıdandır diyorum ki kesin ondan.2 yaz kullandım gecen yaz bıraktım uzadıgıyla kaldı.bir yıl uzamadı.arkadaşlar besliyor tüyü bence oksijenle sarartın.oksijen sürün kolunuza balkona cıkın.uzatmıyorda tüyü. bide inanmayın tüy uzatmaz diye yazıyor ama uzatıyor.

• Konu Sahibi bıcırık_06
..$€L!n..;2876509 .!.:
arkadaşlar banada yardım edin kolumdaki ve göbeğimdeki tüyleri saç boyasıyla boyasam olur mu ben oksijenli su kullanıodum ama onun etkisi kısa sürüyor bi hafta fln yani :çok üzgünüm:ağdada yapamıyorum çünkü roaccutane die sivilce ilacı kullanıorum ve cildi hassaslaştırıyor ağda yapıldığında deriyi kaldırıyor:1no2: saç boyasıyla sarıya boyasam nasıl olur?? kullanan varsa yardın edin lütfen yaz geldi tatile fln gidince nasıl olcak bilmiorum LÜTFENN YARDIMM!!!senağlama

canım ben forumda okumuştum bi arkadaş sarı boya ile boyadığını ve çok rahat ettiğini yazmış bende boya aldım vakit bulunca uygulayacağım.sonucu yazarım

• Konu Sahibi bıcırık_06
cildin hassassa ve ağdada derin kalkıyosa sarı boyların içndeli orial de zarar verebilir
ben zaten kesinlikle sarartmayı tavsiye etmiyorum daha sonra sert, kalın, siyah ve çok çıkıyolar şimdiki aklım olsaydı asla sarartmazdım göbeğimi sararttım ve çizgi şeklindeki tüyler kıla ayva tüy gibi olan tüylerse kararmaya başladı şimdi berbat bir haldeler bu yaz sir ağda yapcam. çok acıcak ama artık emlayla filan katlancam

• Konu Sahibi bıcırık_06
Ya arkadaşlar aklınız alıyor mu tüy sarartıcıların tüyü kalınlaştıracağını?Neye dayanarak diyorsunuz ki, sonuçta içinde tüy kökünü besleyecek bir şey yok.Sadece göz yanılması oluyor.Sarartıunca tüyleri, tüyler alınmış gibi oluyor ,yok gibi duruyor ama tüy normal kendi renginde alttan gelmeye devame ttiğinde(ki her gün belli bir boyutta büyümeye devam eder ama biz göremeyiz çünkü sürekli aynı renkte çıkmaktadır) bize artırıyormuş veya kalınlaştırmış gibi geliyor.Halbuki alakası yok.Gidin uzmanlara sorun veya araştırın,yanlış bir düşünce.Eğer öyle olsa saçı kel olanlar veya dökülenler öyle bir kullanırdı ki:KK70:

• Konu Sahibi bıcırık_06
Ya arkadaşlar aklınız alıyor mu tüy sarartıcıların tüyü kalınlaştıracağını?Neye dayanarak diyorsunuz ki, sonuçta içinde tüy kökünü besleyecek bir şey yok.Sadece göz yanılması oluyor.Sarartıunca tüyleri, tüyler alınmış gibi oluyor ,yok gibi duruyor ama tüy normal kendi renginde alttan gelmeye devame ttiğinde(ki her gün belli bir boyutta büyümeye devam eder ama biz göremeyiz çünkü sürekli aynı renkte çıkmaktadır) bize artırıyormuş veya kalınlaştırmış gibi geliyor.Halbuki alakası yok.Gidin uzmanlara sorun veya araştırın,yanlış bir düşünce.Eğer öyle olsa saçı kel olanlar veya dökülenler öyle bir kullanırdı ki:KK70:

arkadaşım uzun süre kullanan herkes anlar bunu tüyleri gerçekten uzatıyo .aldırmakta sivilce yaptığı için mecburen yüzüme kullanıyorum ben

• Konu Sahibi bıcırık_06
tüyleri uzatırsa uzatsın.Simsiyah tüylerle gezeceğime sarı ama uzun tüylerle gezerim.:)

X