Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

ya çok yanar buuu.insan aldığına alacağına,sürdüğüne pişman olur.birde tekrarlayacakmıyız böle.ufffff.kadın olmak ne zor şey yaaa.bnce direk bioder kullanın aldıktan sonra sürün kremi bak nasıl azalıyor.deneyin görün:)

Limonun renk açma özelliği var.Ben yüzüme sürüyorum sabah bembeyaz,pırılpırıl oluyor.

Biodere gelince onu da denedim.Limon,tuz daha iyi kesinlikleeee.Benceeee

şimdi limon ve tuzla bacaklarımızı 3 gün ovuyoruz ovarkende çayımı içiyoruz nane çayına limon katsak olurmu ben limonsuz çay içmemde o yüzden sordum birde tuzun miktarı ne kadar ve birdahaki ağdaya kadar 3 gün dışında hiç sürmüyoruz dimi cvp verirsen sevinirim

bebeişim şunu söyleyim ben öyle 3 gün üstüste falan yapmıyourm ağda bittikten snra yani diyelim kol altımı aldım bitirdim hemen yani gözenekler en açık halinde önce yarım limonu bastırıyorum üstüne sonrada tuzu sürüyorum miktaerı yok o bölgeyi kaplasın tuz yeter valla kızlar ağda yaparken canınız yanmıyo mu ?limondan tuzdan nolcak yaw bi kaç dk püf deyip üflersiniz :roflol:
itfaiyeyi boşuna meşgul etmeyin :roflol::sm_cool::sm_cool:
not:bide bunu ilk yapımda hemen sonuç beklemeyim bioder gibi uzun kullanımda işe yarıyoo :emir_bebek:

uffff denedim dün gece
koltuk altım tahriş oldu
çok yanıyoooooo hala
sonuc alacaksam dayanırım bu acıya
bacaklarım yanmadı ama
sadece sol kol altım

tamam diyelim bitirdi kıllarımızı limon tuz karışımı.Peki tekrar çıkmayacağı ne malum?Bence epilasyon yöntemlerini denemiş memnun kalmış ve üzerinden zaman geçmesine rağmen hala kılları geri çıkmamış kişiler ayrı bir başlık altında tecrübelerini bizimle paylaşsın.Mesela 5 sene önce şu yöntemi uyguladım ve hala tertemizim gibi:) var mı öle biri??????

arkadaşlar bu tuz limon karışımı tamam da, nane çayının ileride kısırlığa sebep olabileceğini okudum. bu konuda bi bilgisi olan var mı? kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.

arkadaşlar bu tuz limon karışımı tamam da, nane çayının ileride kısırlığa sebep olabileceğini okudum. bu konuda bi bilgisi olan var mı? kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.

Evet canım, bu konuda daha önce uyarmıştım. Tekrar yazımı kopyalıyorum aşağıya:
DİKKAT!(özellikle evli bayanlar)
Arkadaşlar bir kadın doğum uzmanından duydum, eğer sizin vücudunuzda ne kadar androjen hormonu olduğunu bilmeden onu azaltmaya çalışırsanız çok önemli problemlerle karşılaşırsınız dedi..tüylenmenin nedeni illaki androjene bağlı olmayabilir dedi..yani sizin vücudunuzdaki androjen miktarı normalse ve siz fazla diye düşünüp nane çayı içip onu azaltmaya çalışırsanız dişilik işlevlerinizde azalma olur.
Erkeklik hormonu olan testosteron kadınlarda da cinsel istekten sorumludur. Özellikle yaşla birlikte bu hormon azalabilir, bu da cinsel isteksizlik ortaya çıkarabilir. Kadında androjen (testosteron) eksiği olduğunda cinsel isteksizliğe depresyon da eşlik edebilir. Cinsel isteksizlik olduğunda vajinal kuruluk, ağrılı cinsel ilişki ve orgazm olamama görülebilir.
Kadında androjen eksikliğinin belirtileri:
Kendini iyi hissetmeme, açıklanamayan sürekli yorgunluk hali, hafızada zayıflama, cinsel isteksizlik, vajinal kuruluk belirtiler arasında. Daha ileri dönemde kas gücünde azalma ve kemik erimesi oluşur.

ya ben limon suunun içine tuz döküp ikisini karıştırıp sürüyorum.şimdilik dudak üstümde denedim.ama ben bir kere sürüp bırakıyorum.ertesi gün bir daha.yani aynı gün kurutup kurutup surmüyorum.etkisini görürmüyüm acaba?

arkadaşlar ben limonun içinde tuzu eritip sürüyorum fazla değil birazcık ovsanız yeter hemen teniniz emiyo zaten korkmayın nevarsa doğada var gerçekten RABBİM derdinide dermanınıda vermiş diğer bazı yöntemlerde kanser riski var ama bunda yok Süleyman D. üniversitesinde araştırılmış nane çayının kılları azalttığı tadıda çok güzel ben biraz cinsim ben içtikten sonra herkez içer bu arada limonla tuzu uygularken sakın nane çayını içmeyeyim demeyin çünkü fazla etkili olmaz

ne alaka yahu anlamadım ben bir şey :1shok:

nikitasu demişsin ya özellikle evli bayanlar dikkat etsin diye, ben evli değilim içmemin ilerisi için de bi sakıncası olur mu? bu yan etkiler hep kalıcı mı acaba?hani içmeyi bıraktığımız zaman bu yan etkileride geçer mi?

nikitasu hani demişsin ya özellikle evli bayanlar dikkat etsin diye ben evli değilim yinede içmemin bi sakıncası olur mu? yani bu yan etkiler kalıcı mı?

bacakları tahriş etmaktan başka bişey degil bence.... hemde agdadan sonra...

bugün reglimin bitişinin 3. günüydü ve ağda yaptım arkasındandan da limonu sılıp tuzla karıştırdım kalın tuzum olmadığı için sofra tuzu kullandım

yanma oluyo evt ama o kadar korktuğum kadar olmaı yani çok dokunmuyo insana şimdide nane çayım demleniyo :kahve:ve ilk aylar etkisini görmesem bile devam etmeyi düşünüyom

tüysüzlüğe giden yola çekilen çile kutsaldır :dance:
gelişmeleri buran paylaşacam sizlerlea.s.a.s.:enbuyukkk:

biş sorcam kızlar ben tuz ve limonu kullanıyourm eh azalttı gibide sürekli kullanımda tabi ama bu naneyi annamadım biriy ardımcıolurmu acaba ?şutarafagitti

bugün reglimin bitişinin 3. günüydü ve ağda yaptım arkasındandan da limonu sılıp tuzla karıştırdım kalın tuzum olmadığı için sofra tuzu kullandım

yanma oluyo evt ama o kadar korktuğum kadar olmaı yani çok dokunmuyo insana şimdide nane çayım demleniyo :kahve:ve ilk aylar etkisini görmesem bile devam etmeyi düşünüyom

tüysüzlüğe giden yola çekilen çile kutsaldır :dance:
gelişmeleri buran paylaşacam sizlerlea.s.a.s.:enbuyukkk:

arkadaşlar 16 gün oldu ve şaşkınlık içindeyim ne tüy ne kıl bişi çıkmadı daha ve sanırım azalma da oldu limon suyunu 3 gün 1 hafta 1 ay yzan da olmuş ben iki gün yaptım limonsuyu tuzu nane çayını da 2 gün içtim hergün yapacaktım ama fırsat olmadı

yani sadete gelirsek kesinlikle etkili a.s.

peki hiç yıkanmıcak mı ya o bölge limon sürüldükten sonra öyle kalması olmaz ki koku falan yapar ne bilim bikini bölgesi hijyenik olmaz gibi geliyo 3 gün su değdirilmicek yazıyodu da ilk sayfada

canım kalın kıllarda da işe yara mı valla çok dua alırsın:)

X