u anda nerede ve ne yapyor olmak isterdiniz?

Duygu

Popüler Üye
Pro Üye
23 Temmuz 2009
3.775
5
Kızlar hayal ettiğiniz keşke şimdi şurada olsaydım dediğiniz oluyordur illaki... Gelin paylaşalım...
ılk benden olsunnnn

Ben şu anda yeşilliklerin içinde şirin sıcacık sakin bir evde şöminenin karşısında kahvemi yudumluyor olmak isterdimmmm.... :sinifsinif:

temmuzsendromu

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.245
8
ben de güneyde bir yerde otel odasında bir aylık tatilde olmak isterdim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1843 gün geçti.

Papato

hiyerarşi değil hıyararşi
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.092
1
Hayırlı olsun topiciğin duygusalım, ben şu anda benimkinin kapısını yumrukluyo olmka isterdim ve uyumaaaaa diye bağırmak isterdim-tatlicadiarzu-

Duygu

Popüler Üye
Pro Üye
23 Temmuz 2009
3.775
5
ya papato sen ne istiyonn şu adamdan bırak uyusun kaydirigubbakcemile3
Ben daldım güzel hayalleree şimdi de canım kumpir istedii...
Ortaköyde sıcacık bir kumpir yiyor olsaydım ahhh ahhhh

E

EU1

Ziyaretçi
bende paris te güneş gözlüklerimi takıp alışverişe çıkmak sonra cipime binip son sürat gitmek we inip güzel bi kahve ısmarlamak kendime...

N

nesterin

Ziyaretçi
ben şu an sevgilimle olmak isterdim..:asigim:
yer hiç farketmez ama tatil köyü gibi bi yer olabilir..

E

EU2

Ziyaretçi
dolmabahçede arabanın içinde denize karşı sıcacık çay içerek yağmuru ve denizi izlemek isterdim

Papato

Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.092
1
ya papato sen ne istiyonn şu adamdan bırak uyusun kaydirigubbakcemile3
Ben daldım güzel hayalleree şimdi de canım kumpir istedii...
Ortaköyde sıcacık bir kumpir yiyor olsaydım ahhh ahhhh

uyumasın ya yarın pazar uyur:eek:klava:

bende paris te güneş gözlüklerimi takıp alışverişe çıkmak sonra cipime binip son sürat gitmek we inip güzel bi kahve ısmarlamak kendime...

vay bee debime bak :smiley-cool::lepi:

şu anda yolmak için alet edavat istiyorum bizimkisinin göz kapakları dayanamadı kapandı-tatlicadiarzu-:roflol:

N

nesterin

Ziyaretçi
ya herkes kendini yalnız hayal etmiş..
ben de özlem var kızlar:asigim:idare ediverin...

E

EU2

Ziyaretçi
ohh iyi oldu papatoo sen aldatırmısın beniiii :) bak sabahlara kadar gözümü kırpmadan dizinin dibinde oluyormm ama yoook kadir kıymet bilmessinki senn:)

O

ojos

Ziyaretçi
suanda sadedce onla olmak ısterdım mekan frketmez butun bu uzuntulerden uzak bıryer olabılır..........

Papato

Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.092
1
bana da isteyecek başka şeyler kaldı tabi... 2 hafta öncesini çok özledim... Kraliyet sarayından Budapeşte'nin ışıklandırmasını izlemek istiyorum... Ah ah güzel şeyler hep biter ve ben yine insanlarla uğraşmayla başbaşa bırakılırım...

Duygu

Popüler Üye
Pro Üye
23 Temmuz 2009
3.775
5
bende benimkine bozuğum bugün ondan şuan onun yanında olmak istemiyorum nesterinim :umursamaz:

Yoksa şöylee pierre loti de başbaşa aşkımla benn manzaraya karşın sıcacık elma çayını içiyor olmak vardı..... (hayır hayırr istemiyorum!!! :umursamaz::asigim:)

Papato

Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.092
1
ya herkes kendini yalnız hayal etmiş..
ben de özlem var kızlar:asigim:idare ediverin...

sorma , kendimi gördüm neşter sende:) gerçi ben dün gördüm ama konuşcaklarım vardı keretayla:eek:klava:

ohh iyi oldu papatoo sen aldatırmısın beniiii :) bak sabahlara kadar gözümü kırpmadan dizinin dibinde oluyormm ama yoook kadir kıymet bilmessinki senn:)

Senin Esila'n var bana ihtiyacın mı var ki:umursamaz
:

ben çok iyi bilirim kıymet değerkaydirigubbakcemile