Üç çocuklular, çok çocuklular

Gel Canım gel hoş geldin🥰seninkiler kaç yaşındalar? Cinsiyetleri ne?
Hoş buldummmmm 😍😍
13-12-4,5-2,5 yaşlarındalar 12 olan kız diğerleri erkek canım. Seninkiler ??
Bu konu cok iyi oldu ahtapot'çum.
Pandemide eve tıkılan 2 ve daha fazla cocuk, anneleri her zamankinden daha cok yıprattı gördüğüm kadariyla. :KK200:
Ayy sende mi bardasın 😍

Hoş buldummmmm 😍😍
13-12-4,5-2,5 yaşlarındalar 12 olan kız diğerleri erkek canım. Seninkiler ??

Ayy sende mi bardasın 😍
Bende 4. İlerde düşünüyorum. İnşallah RABBİM nasip eder. Hep 4 çocuğum olsun çok istemişimdir. Benim bebek doğru dürüst yatmıyor. Araları az olduğu için zorlanıyorum. Bunları büyütüp kreşe vereyim inşallah. Seninkilerinde araları fazla değilmiş. Zor oluyor mu 4 çocuklu olmak?

Sağ ol canım Allah razı olsun ❤️Biliyorum geçecek bu günler. Ama çok yorgunum,yani bıraksalar 3 gün aç susuz yatarım.
Ahh Yavrum kıyamam ya. Bende kızım iyiliştiğinden beri rahat uyuyorum elhamdülillah. Baya uykusuz halsiz kalmıştım. İnşallah büyür sende uyursun güzelce.
Bu arada reglm geçiyor 4 gündür. D9n test yaptım negatif. Olsamda rahatlasam

Valla canım benim eşimde bazen çok yorulmuş oluyor. Ama çocuklar onu rahat bırakmıyorlar. 🤣
Oda mecbur onlara katılmak zorunda kalıyor. 😁
daha bebeğim yeni yeni uykuya dalıyor. Bu gün doğru dürüst hiç yatmadı.
Gece rahat uyudumu bebeğin.
İnşallah ablanın eşi hep böyle devam eder.
Eder ya ennn başından beri öyle zaten.

Ahh Yavrum kıyamam ya. Bende kızım iyiliştiğinden beri rahat uyuyorum elhamdülillah. Baya uykusuz halsiz kalmıştım. İnşallah büyür sende uyursun güzelce.
Bu arada reglm geçiyor 4 gündür. D9n test yaptım negatif. Olsamda rahatlasam
Ah canım ah inşallah bende o günleri görürüm🤲Stres mi yaptın acaba, bir kanda bak belki hamilesin🥰

Ah canım ah inşallah bende o günleri görürüm🤲Stres mi yaptın acaba, bir kanda bak belki hamilesin🥰
Regl için değil ama 5 kuruş etmez insanlarla muhatap oluyorum ve stres sinir Bende tavan bu aralar... belkide geç yumurtalama oldu geç regl gelecek. Hamile olduğumu sanmıyorum yavrum ya. İnşallah bir dahaki aya nasip etsin Rabbim.

Gece 1 de uyudu bende öyle sabah 7 de kalktı. Şimdi ikisini ayağımda salladım uyudular. Bakalım bebek hala kıpırdıyor uyanacak diye ödüm kopuyor 😂
Çok iyi uyumuş. Maşallah 1 de uyuyup 7 ye kadar seni rahat bıraktıysa ne ala...

Regl için değil ama 5 kuruş etmez insanlarla muhatap oluyorum ve stres sinir Bende tavan bu aralar... belkide geç yumurtalama oldu geç regl gelecek. Hamile olduğumu sanmıyorum yavrum ya. İnşallah bir dahaki aya nasip etsin Rabbim.
Amin inşallah canım. Valla boş ver sana yazık. Benimde öyle çevrem var. Baya bir mesafe koymuşum. Kafam daha rahat. İnsanı sinir etmeye bayılıyorlar resmen 😡

Aaahhh o uyuyup uyanmalar yokmu. Ayağından inmek istemiyor desene.
Evet canım ya valla artık kemiklerim ağrıyor. Bunları kaldırıp indirmekten,ayağımda sallamaktan. Sabah kahve ile beraber bir poğaça yedim. Başkada birşey yememiş sürekli bebeler ile ilgilenmekten. Bize çöp torbası dayanmıyor bu bebelerin bezlerinden 😂

Amin inşallah canım. Valla boş ver sana yazık. Benimde öyle çevrem var. Baya bir mesafe koymuşum. Kafam daha rahat. İnsanı sinir etmeye bayılıyorlar resmen 😡
Olanları yazayımm sende hayret et şaşıp kallll...

Eşimin ablası karşıda bizden uzak oturuyor.
Anasına geldi.
Bizede uğradı bahçede parkta eğlendik
Minik bir piknik yaptık.
Sevdiği yemeği yapıp götürdüm kv evine. Çıkamıyor kp ayakları tutuk Bayadır.
Bir gün lahmacun yapıldı biz pişirip götürdük. Yoğurduna yeşilliğine kadar .
Sonra ne oldu dersin, evime gelmemiş, Allahın her günü bizim parka geldi. Şimşek çakarken bile. Ben kızımı uyutamdım kaç gün gelip gittiler in çık in çık yavrum uykusuz kaldı.. parka geliyor sürekli ben ger defasında inmek zorundamıyım.
Eşme diyor beni evime sen bırak. Eşim getir götür işini yapıyor. Kenda evine gidecek taaa karşıya. Bir diyor bu gün bir diyor hayır yarın bir diyor 3 gün sonra. Velhasıl bir iki yalan söyleye söyleye eşimde kızdı dedi artık beni direk arayıp götür demeden ilgilenmem. Ondanda biz baya gerildik.
Sonra evine gitti, durumu iyi taksiye binip gidebilir. Bizi yormak maksat.
Dünde kv demesinmi kızım parka geldi gitti evine almadın. 7 gün ilgilendiklerimiz hiç oldu.
Siz kızımı kıskanıyorsunız evime geliyor diye :KK70:
Bende sinir kaldımı.....

İlk defa öyle oldu😂bende sabah eşime dedim bizim minik kalkmadı değilmi. Oda dedi emziren sensin ben nerden bileyim🤣o zaman İyi dedim kalkmamıştır, çünkü emzirdiğimi hatırlamıyorum
Bendede oluyordu. Uykuya doyunca nasıl dinç oloyor insan. Demek uyudu. Hadi inşallah hep böyle devam eder annesi.

X