Ücretsiz Cinsiyet Tahmini

Bunun bir albenisi yok ki. Zaten 50% ihtimal dahilinde olan bir şey. Öğrenecek olan bu iki ihtimalin bilincinde zaten.
Kaldı ki bunun için para veren de ne bileyim!
sosyal aglarda ucretlı tahmın yapanlar var canım astrlojı ayın durumuna göre yapılan bı tahmın tabıki gaybı Allah bilir ama cın takvımı kdrda basit değil😊

sosyal aglarda ucretlı tahmın yapanlar var canım astrlojı ayın durumuna göre yapılan bı tahmın tabımı gaybı Allah bilir ama cın takvımı kdrda basit değil😊
Demek istediğim, eninde sonunda 50% ihtimalle belli olacak bir şey için bu kadar astrolojik çıkarımın gereksiz olduğu. Neticede doktor bunu bilimsel olarak ifade edecek.
Astroloji ile daha farklı çıkarımlar yapılıyor sanırım. Mesela onlar daha ilgi çekici.

Demek istediğim, eninde sonunda 50% ihtimalle belli olacak bir şey için bu kadar astrolojik çıkarımın gereksiz olduğu. Neticede doktor bunu bilimsel olarak ifade edecek.
Astroloji ile daha farklı çıkarımlar yapılıyor sanırım. Mesela onlar daha ilgi çekici.
görüşüne saygı duyuyorum bende bunun egıtımını alıyorum Burda teyıt etmek istedim sadece 😊

X