Bebek İkinci El Ucuzluğa devam.çoğunluk 4 tl kaçırmayın...........

10-12-13-18-19-20-30-38-62-64-65 bunlar duruyıorsa almak istiyorum

birde herhangi bir sorunları varmı

2 , 8, 10 ,14 ,23 ,33 ,34 ,39 ,43 ,53 ,56 ,64 bunlar için en son fiyat ne verirsiniz?

39,31,86,33 de bunlarda olsun.ama toplamda bu kadar ürün alınca indirim bekliyorum.sizden bu 2. alışverişim olacak

tamam cnm notumu aldım ben edırnedeyım .sen uzakmıssın .baska begendıgın bırseyler yokmu okadar kago odıycen .senın kız kac yasında

toplu olarak yazayım satılmamışsa bunları almak istiyorum.9,10,19,22,25,27,28,30,31,33,39,40,41,86,87,88 nolu ürünler

mrblar.bende ikinci el bişiler satmak istiyorum ama daha yeni üye oldum..fatografları nasıl koyuyorsunuz?

Kızlar msj sırasına gore urunlerı ayırıyorum herkesın ıstedıklerını ona gore paylastırıcam.kimsenın hakkı gecmesın bırazdan yayınlıycam

Kitira-84 aldıkların 2-8-14-23-33-34-39-43-53-56=53 tl tutuyor 50 olarak not ettım adresını yollarmısın

Fat1hhh arkadasım ayırdıklarından kalanlar 9-22-28-31-40-41-86-87-88=60 tl tutuyor.adresını sılmısım tekrar yazarmısın

mrblar.bende ikinci el bişiler satmak istiyorum ama daha yeni üye oldum..fatografları nasıl koyuyorsunuz?

cnmfotografları telefonumdan bırprogramla cekıp ustune yazmak istedıklerımı yazıp bılgısayara yukluyorum .actıgım konuya gırıp konuya cevap ver dedıkten sonra yazı yazmadan once ust tarafta buyuk harf a var onun yanında gulen yuz var hemen onun yanında kı sımgeye tıklıyorsun sayfa acılıyor sag ust kosede doosya ekle den bılgısayarındakı tum fotoları yuklemen gerekıyor.yukleme ıslemın bıttkten sonra aynı sayfada eklentıler bolumune yukledıklerının ıçınden secım surukluyorsun.eklentılerın altından hepsını ısaretleye basıp ıcerıge ekle dıyıp bıtır dedıkten sonra yuklenıyor.fazla karısık yazdım galıba.ıstersen telımı verebılırım

canım kızım14kilo 91cm boyu 3yaşında kızıma olacak kıyafetleri bana enson olacak fiyatları ile mail atarsan almak istiyorumresimleriyle beraber atarsan sevinirim.aysegokmen4801@gmail.com

cnmfotografları telefonumdan bırprogramla cekıp ustune yazmak istedıklerımı yazıp bılgısayara yukluyorum .actıgım konuya gırıp konuya cevap ver dedıkten sonra yazı yazmadan once ust tarafta buyuk harf a var onun yanında gulen yuz var hemen onun yanında kı sımgeye tıklıyorsun sayfa acılıyor sag ust kosede doosya ekle den bılgısayarındakı tum fotoları yuklemen gerekıyor.yukleme ıslemın bıttkten sonra aynı sayfada eklentıler bolumune yukledıklerının ıçınden secım surukluyorsun.eklentılerın altından hepsını ısaretleye basıp ıcerıge ekle dıyıp bıtır dedıkten sonra yuklenıyor.fazla karısık yazdım galıba.ıstersen telımı verebılırım

Canim kalanlari yayinlarmisin?

X