Bebek İkinci El Ucuzluğa devam.çoğunluk 4 tl kaçırmayın...........

Merhabalar ürünleriniz çok güzelmiş gerçekten ben yeni gördüm geç kalmışım malesef:) alanlar iyi günler de kullansınlar inşallah. Bende Edirne nede oturuyorum yağmurluk varsa elinizde 18 24 ay yada iki yaş elden teslim alabilirim kızım 18 aylık, bundan sonra takipteyim :KK66:

Merhabalar ürünleriniz çok güzelmiş gerçekten ben yeni gördüm geç kalmışım malesef:) alanlar iyi günler de kullansınlar inşallah. Bende Edirne nede oturuyorum yağmurluk varsa elinizde 18 24 ay yada iki yaş elden teslim alabilirim kızım 18 aylık, bundan sonra takipteyim :KK66:

Cnm sana mail attim.aldin mi.............

Banucum çok hızlısın :KK55: ürünlerim bugün elime ulaştı . herbiri birbirinden temiz. kullanılmamış gibi. mis gibi de deterjan kokuyor. hepside ütülü. hassasiyetin için teşekkür ederim. yeni bir alışverişte görüşmek üzere. kal sağlıcakla :KK16:

Banucum çok hızlısın :KK55: ürünlerim bugün elime ulaştı . herbiri birbirinden temiz. kullanılmamış gibi. mis gibi de deterjan kokuyor. hepside ütülü. hassasiyetin için teşekkür ederim. yeni bir alışverişte görüşmek üzere. kal sağlıcakla :KK16:

Cnm benim tesekur ederim iyi gunlerde kullanin

Onumuzdeki hafta elimde kalan ve yeni urunlerle hatta yeni konu basligiyla geliyorum kizlarrrr ucuzluga devam yapicazz ....bilginize:KK1:

Eki Görüntüle 1151696 Eki Görüntüle 1151697 Eki Görüntüle 1151698

bunları bana ayırır mısın canım? yeni ekleyeceklerin arasında erkeğe olabilecek varsa almak isterim,tabi bir de takas düşünür müsün? (canım ayırdığın ürünleri diğerlerini de ekleyince hatırlatırsan sevinirim,kafa karışıyor sonra unutuyorum :KK1: )

Canim takas dusunmuyorum erkek icin bunlar gayet guzel 1 numara ve 36nodaki citcitli badiler de erkek icin olabilir.yeni ekliyeceklerim baska konu baslikli olacak pijema takimlari var beni ekle yeni konu acinca takibi kolay olur.sectiklerini ayirdim hayatim

X