Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ufak göğüs

Benimkilerde oldum olası küçüktü. Hele eskiden limon kadardı. Ama zayıftım hiç dert etmedim. Tüp bebek tedavileriyle epey kilo aldım ve şimdi bir beden büyüdü portakal oldu :) zayıflamak istemiyorum sırf yine küçülecek diye. Ama açıkcası küçük meme her daim avantaj. Zayıf gösteriyor, genç gösteriyor, kıyafet derdin yok, sarkma, deforme olma derdin yok. İyi yanından bak birazda. Ayrıca büyük kalçayla üst bedenin zayıf olması çok hoş ve sexi duruyor bence.
yok yok ama meme de yok :)

Bekarken 75 di iki cocuk emzidim 95 olup suan 80 dustu ee sarkti keske kucuk ve dik olsaydi sudyensiz dolasmak nasil bir luks
Hele 75 sudyensiz olucaksin vaysa hic biseye gerekyok
Ben hergece sudyenimi cikariyorum ilkden esimden utaniyordum koca dusuk meme simdi alistim ne yapiyim
Bence dert etme
Rabbim vucudumuzdan ayirmasin bir omur saglikli olsunlar yeter
(Bi arkadasimin ikiside alindi)
amin bin şükür

Benim gibi dümdüz ise protezden başka çare yok, o otlar vs hep yalan.. Yok evlenince büyürmüş de, hamilelikte büyürmüş de.. Hamilelikten, emzirdikten sonra nasıl oluyor onu da bir söyleyiversinler bakalım. Maddi imkanın varsa en iyisi ameliyat ol. 3 yıl oldu benim, hayatımda verdiğim en doğru ve güzel kararlardan biriydi ameliyat..

Benim gibi dümdüz ise protezden başka çare yok, o otlar vs hep yalan.. Yok evlenince büyürmüş de, hamilelikte büyürmüş de.. Hamilelikten, emzirdikten sonra nasıl oluyor onu da bir söyleyiversinler bakalım. Maddi imkanın varsa en iyisi ameliyat ol. 3 yıl oldu benim, hayatımda verdiğim en doğru ve güzel kararlardan biriydi ameliyat..
Biraz olsun göğsü olana evlenince büyür doğurunca büyür demek kolay geliyor maalesef ama hiç olmayan şey nasıl büyüyecek .. kesinlikle katılıyorum tek yok ameliyat ama bunu cesaret Edip eşe söylemek ve çevreye de açıklamak var işte yoksa çoktan yaptırmıştım .. :/

Biraz olsun göğsü olana evlenince büyür doğurunca büyür demek kolay geliyor maalesef ama hiç olmayan şey nasıl büyüyecek .. kesinlikle katılıyorum tek yok ameliyat ama bunu cesaret Edip eşe söylemek ve çevreye de açıklamak var işte yoksa çoktan yaptırmıştım .. :/
Çevreye söylemek zorunda değilsiniz ki.. Benim sadece ailem ve eşim (o zaman daha sevgiliydik) biliyor. Kimsenin ruhu bile duymadı. Söylesem şok geçirir herhalde millet :KK70:

Benimki ceviz gibiydi yalansız dümdüz işte başka ne ki şimdi mandelina oldular.valla egerki protez yaptıracaksam kimse umrum olmaz eşimden başka.

Çevreye söylemek zorunda değilsiniz ki.. Benim sadece ailem ve eşim (o zaman daha sevgiliydik) biliyor. Kimsenin ruhu bile duymadı. Söylesem şok geçirir herhalde millet :KK70:
Ama hiç göğüs yokken birden o kabartilari gören soracak illa :) görümcem anlasa yeter zaten yedi düvel duyar

hiçmi yoktu cnm?
Hiç yoktu, erkek memesi gibiydi.
Ama hiç göğüs yokken birden o kabartilari gören soracak illa :) görümcem anlasa yeter zaten yedi düvel duyar
Benim dümdüzken full dolgulu sütyen takıyordum. Şimdi sütyen falan takmıyorum. Dışarıdan hiçbir şey farketmedi yani.. Önceden sütyenle olan kabartı şimdi kendi mememin kabartısı oldu.

Turkish Delight Turkish Delight ya senin gözlerin yeter ne takıyorsun.. Ben çok da çirkin bir kızım bari memem olsaydı da biraz kurtarsaydım. Doğal yolları araştırıyorum şuan birçok ıvır zıvır aldım deneyeceğim umarım işe yarar :'(

X