UFO görmem ve deli muamelesi

Baya dalga yanına gülme emojisi koymak ne anlama geliyor hadi onu geçtim

Yaradan ekstra bilgi veriyor size demek ne demek
Yaradan akıl vermiş bunu nerde heba edeceğiniz ve nerde kullanacağınız kullara ait yaradan ekstra bilgiyi kimseye vermez

IInanciniz olmaya bilir ama bunu dalga geçer gibi demeniz hoş değil diger yorumunuz da

Hic kimse şüphe etmezdi herkes secde ederdi dediniz

Konuyu dine innaca getirmek istemiyorum ... kim neye nasıl inanır beni ilgilendirmez fakat ben inanan biri olarak yazim şekliniz hoş bulmadım

Baya dalga yanına gülme emojisi koymak ne anlama geliyor hadi onu geçtim

Yaradan ekstra bilgi veriyor size demek ne demek
Yaradan akıl vermiş bunu nerde heba edeceğiniz ve nerde kullanacağınız kullara ait yaradan ekstra bilgiyi kimseye vermez

IInanciniz olmaya bilir ama bunu dalga geçer gibi demeniz hoş değil diger yorumunuz da

Hic kimse şüphe etmezdi herkes secde ederdi dediniz

Konuyu dine innaca getirmek istemiyorum ... kim neye nasıl inanır beni ilgilendirmez fakat ben inanan biri olarak yazim şekliniz hoş bulmadım
Gözardı butonu var buyrun kullanın

Ben bunu iki defa gördüm AzRASILAM AzRASILAM Gökyüzüne bakmayı çok severim geceleri.
Sene 2009-2010 arası. İlk gördüğümde yalnızdım, kimse inanmadı. Güldüler. Anlattığım ve inanmayan birine eğer tekrar görürsem onu cagiracagimi ve seslendigimde koşarak gelmesini söyledim. Emindim tekrar göreceğime. Ve gördüm de. Benimle beraber seslendigim birkaç kişi de gördü. Gökyüzünde sabit durabiliyor ve hızla ileri geri hareket edebiliyordu. Hızla da kayboldu her gördüğümde.
Bana ilk başta inanmayıp, helikopterdir o diyenlere sordum bu kadar hızlı ve bu şekilde hareket edebilir mi helikopter, bu kadar parlak ve büyük ışığı olur mu helikopter ya da uçağın diye. Şok olmuşlardı.
Evrende yalnız olduğumuzu düşünmüyorum. Deli desinler nolacak?
Ben de gordum anacim. O yuzden kimin ne dedigi tın

Ben inanıyorum zaten ama gözünüzü öfke bürümüş ki okuduğunuzu bile anlamıyorsunuz
Ben gayet güzel anladım fakat siz ne yazdınız bi bakın isterseniz heleki inanan biri olarak bu daha tuhaf ve cidden üzüldüm gözümü öfke filan bürümedi bunu kim yazsa aynı tepkiyi veririm inançlar dalga konusu değildir heleki Yaradan sadece yazdiklariniz hoş değildi

Dediğim gibi konuyu dine inanca getirmek istemiyorum ve sizin dediginiz gibi göz ardı butonuna basıyorum

Aynisini gordum. Hatta komsum da gordu. Uzayda yasami ve en zekiyi kendiyle sinirli sanmak nasi oluyor ben bilmiyirum
Aslında bu bahsettiğimiz şey komik gibi gelse de hiç bilmediğimiz ve gördüklerimizden yola çıkarak yaşam formu olduğunu düşündüğümüz şeyler sinemalarda dizilerde tasvir edildiği gibi mavi, yeşil acayip tipli adına da uzaylı dedikleri şeyler olmayabilir, biz insanlar uzaylı diyoruz çünkü bilmiyoruz 🤷‍♀️

Öte yandan böyle konulara ne kadar meraklısınız bilmiyorum ama ben meraklıyım severim acayip konuları :)))

Birçok insanın seyrettiği Outlander dizisinin ilham kaynağı İskoçya’nın Outer Herbides bölgesindeki Calanais taş çemberidir, Outlander adını da taş çemberinin bulunduğu bölgeden almış, dizi de başlangıç nasıl gizemli taşa elinizle dokununca aynı ülkede başka bir zamana geçiş yapıyorsunuz, dizilere filmlere konu olmuş boyut atlama, uzaylılar vs aslında bir yandan bilim insanları tarafından araştırılıyor çünkü bu taş çemberleri dünyanın birçok yerinde var, asırlar önce birbirinden habersiz bir yerden bir yere ulaşımın bile imkansız olacağı tarihlerde nasıl oluyor da bu taş çemberleri var diye araştırılıyor, aynı zamanda dünyanın bir manyetik alanı var bu tek bir alan da değil, uydular kullanılarak yapılan araştırmalarda dünyanın birçok yerinde güneşin manyetik alanıyla birleşen noktalarda manyetik alanlar ve bu alanlardan rakam olarak tam hatırlamıyorum milyonlarca kmlik portallar açıldığı tespit edilmiş, şimdi onun peşine düştüler :))

Bu portallardan geçiş yapılabiliyor mu? Yapılıyorsa bu dünya içinde zamanda yolculuk olarak mı yapılıyor yoksa uzayda başka yaşam formları bu portalları kullanarak mı bizi ziyaret ediyorlar diye.

Herkese mantıklı gelmeyebilir dini boyuta da girmek istemem çünkü yasak ama zamanda yolculuk olduğuna dair bilgileri kutsal kitapta okuyabilirler, yalnız ben bilimin hala birçok şeyi keşfetmediğini, insanoğlunun evrenle ilgili hala bilmediği şeyler olduğunu, belki bizlerin ömür yetmez ama bir gün çok başka yaşamlarla insanoğlunun yolunun kesişeceğini düşünüyorum.

Bugün bilmediğimiz için uzaylı diye tanımlayıp ecüş bücüş tasvir ettiğimiz canlıların bize aksettirdikleri gibi yeşil renkli 5 kulaklı 18 parmaklı olduğunu da düşünmüyorum, bir gün onlarla karşılaşırsak 51. Bölgede ecişler var, uzaylılar işte böyle görünüyor diye bizi kandırmışlar, bunlar bildiğin Hamdi abi bile diyebiliriz, öyle olursa da şaşırmam 😂

Bahsettiğin zigzag çizen ve çok hızlı hareket eden şeyi ben de gördüm. Uzaylı değil de yine bilmediğimiz değişik bir uydu cihazı vs diye düşünüyorum.

Aslında bu bahsettiğimiz şey komik gibi gelse de hiç bilmediğimiz ve gördüklerimizden yola çıkarak yaşam formu olduğunu düşündüğümüz şeyler sinemalarda dizilerde tasvir edildiği gibi mavi, yeşil acayip tipli adına da uzaylı dedikleri şeyler olmayabilir, biz insanlar uzaylı diyoruz çünkü bilmiyoruz 🤷‍♀️

Öte yandan böyle konulara ne kadar meraklısınız bilmiyorum ama ben meraklıyım severim acayip konuları :)))

Birçok insanın seyrettiği Outlander dizisinin ilham kaynağı İskoçya’nın Outer Herbides bölgesindeki Calanais taş çemberidir, Outlander adını da taş çemberinin bulunduğu bölgeden almış, dizi de başlangıç nasıl gizemli taşa elinizle dokununca aynı ülkede başka bir zamana geçiş yapıyorsunuz, dizilere filmlere konu olmuş boyut atlama, uzaylılar vs aslında bir yandan bilim insanları tarafından araştırılıyor çünkü bu taş çemberleri dünyanın birçok yerinde var, asırlar önce birbirinden habersiz bir yerden bir yere ulaşımın bile imkansız olacağı tarihlerde nasıl oluyor da bu taş çemberleri var diye araştırılıyor, aynı zamanda dünyanın bir manyetik alanı var bu tek bir alan da değil, uydular kullanılarak yapılan araştırmalarda dünyanın birçok yerinde güneşin manyetik alanıyla birleşen noktalarda manyetik alanlar ve bu alanlardan rakam olarak tam hatırlamıyorum milyonlarca kmlik portallar açıldığı tespit edilmiş, şimdi onun peşine düştüler :))

Bu portallardan geçiş yapılabiliyor mu? Yapılıyorsa bu dünya içinde zamanda yolculuk olarak mı yapılıyor yoksa uzayda başka yaşam formları bu portalları kullanarak mı bizi ziyaret ediyorlar diye.

Herkese mantıklı gelmeyebilir dini boyuta da girmek istemem çünkü yasak ama zamanda yolculuk olduğuna dair bilgileri kutsal kitapta okuyabilirler, yalnız ben bilimin hala birçok şeyi keşfetmediğini, insanoğlunun evrenle ilgili hala bilmediği şeyler olduğunu, belki bizlerin ömür yetmez ama bir gün çok başka yaşamlarla insanoğlunun yolunun kesişeceğini düşünüyorum.

Bugün bilmediğimiz için uzaylı diye tanımlayıp ecüş bücüş tasvir ettiğimiz canlıların bize aksettirdikleri gibi yeşil renkli 5 kulaklı 18 parmaklı olduğunu da düşünmüyorum, bir gün onlarla karşılaşırsak 51. Bölgede ecişler var, uzaylılar işte böyle görünüyor diye bizi kandırmışlar, bunlar bildiğin Hamdi abi bile diyebiliriz, öyle olursa da şaşırmam 😂
Outlander i seyredeyim ben de. Benim en merakli oldugum isler bunlar 🥰

Outlander i seyredeyim ben de. Benim en merakli oldugum isler bunlar 🥰
Bakınca +18 li aşk filmi ama mevzunun boyut atlama kısmına odaklanmak lazım 😬 nerede boyut atlama, dünyanın manyetik alanından açılan portallar, antik uzay kuramcıları vs gibi absürt şeyler var hepsine vakıfım diyebilirim 😂 kafa değişik çalıştığından seviyorum bu konuları ne kadar bilim kurgu belgesel varsa seyrettim gibi bir şey, yalnız bunlara bir odaklansanız dünyanın çeşitli yerlerinde birbiriyle aynı ve manyetik alan oluşturan acayip taşlar var, bilim insanları yana yakıla bu taşları araştırıyor tabii maksat biz bir portal açabiliyor miyiz açtığımız portaldan nereye gideriz Mars’a sıçrama yapmaya yardımı olur mu? Geleceğe gidip abidik gubidik kafamıza göre değişimler yapabilir miyiz’in peşindeler adamlar bir bulsalar dünyanın canına okuyup sonra da uzayda ortalık karıştıracaklar 😂

Musk bile şu portallar yüzünden milyon tane uydu salmış olabilir hahahahahaha

Çocukluğumdan bu yana yer üstü dünya uzay evren ve yer altına aşırı ilgim vardır kendimi bildim bileli mistik psişik kuantum alanı çakra aura astroloji gezegenler yıldızlar fizik metafizik her türlü ilim bilim severim
çok çok kayda değer olmasa da metafizik olayları psişik olaylar yaşamışımdır (haberci rüya Astral seyahat istemeden 6.hissimin kuvvetliği ) ama normal sıradan bir insanım ev iş iş iş ev eş çocuk vs.. yolda yürürken yada arabada giderken nedendir bilmem çok gökyüzüne bakarım
şuan eminim zaten dünya sadece biz insan ırkı için yaratılmadı yada evren de kocaman kainat da
giriş kısmı bu kadar
cumartesi günü bilen biliyordur meteor yağmuru ve yıldız kayması var dediler komşumu aradım abla dama çıkalım mı çıkalım bina 12.kat yalnız şehrin ışıkları mevcut yaşadığım şehir aşırı nemli heryer bulut görebildiğimiz kadar diyerek o da yanına 2/3 komşu çolçocuk alarak çıktık dama
kısmen de olsa çok güzel bir gök yüzü 3/ adet yıldız kayması yada meteor düşmesi gördük
yalnız dikkatimizi 3 ışık hüzmesi çekti bulundukları yerde oynuorlar daha doğrusu zigzag şeklinde hareket ediyorlardı bunu ben dahil 10 kişi gördük
tabiki de ortak düşünce UFO olduklarıydı çünkü yıldızlar sabittir. tabi çok sevindik çok güzel değişik bir deneyim oldu
ben zaten varlıklarına da inandığım için sadece Şükrettim Allahıma ölmeden önce gördüm diye
tabii hepimiz espirik yaptık
ki dozajında olan espiri gırgır şamatayı çok severim gel bizi al kurtar sende biliyorsun burası kötü bir yer gelmiyorsun vs diye
bu arada kameralarımızla da çektik en son model tlf sahibim çekebildiğim kadar net video resim çekip instamada story attım kimisi şaşırdı kimisi espiri yaptı kimisi inanmadığını yazdı
ama en gıcığıma giden deli muamelesi yapmaları inanmayabilirsin ama deli yerine koymak ne demek
asıl tek olduğumuzu düşünenler bence aklı kıt ve deli
ben gördüm ve gördük hep beraber
hı bu arada ufo demek tanımlanamayan cisim demek ben illaki uzaylı uzay gemisi demedim gördüğümüz için ama o değişik bişeydi belki ruhani bir varlıkdı bilemiyorum
ama gördüm gördük isteyen inansın istemeyen inanmasın
ben deliysem benle gören 10 kişide deliydi :KK70:
Birde eminim yakın zamanda herkes de görecek bu benim kendi kanım artık kova çağına geçiyoruz bilgi çağına
UFO (Unidentified Flying Object) olarak tanımladığınız şey Uluslararası uzay istasyonunu olabilir mi? Dünyamızın 400 km kadar yüksekliğinde her gün dünyanın etrafında 15 tur atıyor muhtemelen o olduğunu düşünüyorum

Dünya dışı hayatın varlığıyla ilgili artık "inanma" meselesi pek kalmadı, çünkü geçen ay Nasa ve Amerikan Kongresi birlikte yaptıkları resmi oturumda Amerikan ordusunun 50 yıldan fazladır "gizli bilgi" olarak tuttuğu ortak bilgileri açıkladılar. Varlıkları, dünyaya iniş yapmış araçlar, araçlar içinde insan olmayan canlıların varlığı bilgi olarak sunuldu artık.

Ben Youtube'dan takip ettim, yabancı kanallar ve dünya epey bi sallandı bu bilgiyle ama Türkiye'de tabi ki hiçbir tv'de haber olarak bile geçmedi 😂
Hatta AA olayı "Kongrenin açıklama yaptığı iddiası" diye verdi dfkdkfkdkf adamlar orda 200 kişilik resmi oturum yapıyor, bütün dünyada canlı yayınlanıyor, AA hala "kongre yapıldığı iddiası" diyor 😂 Türkçe altyazılı link arıyorum bulunca ekliyim buraya 😍
evt 3 tanıklı 2si amiraldi hava pilotu yemin ederek başladılar
ama tabi bizim haberlere yansıması da işte burda yazılanlar gibi oldu

UFO (Unidentified Flying Object) olarak tanımladığınız şey Uluslararası uzay istasyonunu olabilir mi? Dünyamızın 400 km kadar yüksekliğinde her gün dünyanın etrafında 15 tur atıyor muhtemelen o olduğunu düşünüyorum
video attım sandım tlefondan bakınca gözüküyor şimdi işe geldim baktım gözükmüyor gün içinde tekrar deneyeceğim
inş atabilirim

Azra ben bunun delilik olduğunu düşünmüyorum, 1999’da 17 Ağustos depreminden en fazla 2 gün önce gece saat 9 gibi arka balkona çamaşır asıyordum, yer İstanbul Anadolu yakası.
Çamaşır asmak için kafamı kaldırmamla tanımlayamayacağım türden bir cismi havada asılı görmem bir oldu, çok yakın mesafede ve hareketsiz bir şekilde duruyordu ne kadardır oradaydı bilmiyorum ama ben fark ettikten 30-40 saniye sonra ışık hızı diyebileceğim bir hız yani acayip aşırı bir hızla gözden kayboldu, aynı cismi aynı gece benden 2-3 km kadar ötede oturan bir arkadaşın kızı da görmüş saatler cismin görüntüsü hızı yakınlığı her şey aynıydı.

O günden beri bizde espri konusudur, eşim seni yine burada unuttular, scotty’e söyle ışınlasınlar der her gökyüzüne baktığımda😂

Evren sonsuz bir yer ve içinde insanoğlunun hala keşfetmediği birçok bilinmezlik barındırıyor, nasıl canlılardır nerede yaşıyorlardır bilmiyorum ama bizden başka yaşamların olduğuna inanıyorum şahsen.
benim gördüğüm abla bulunduğu yerden sağ sol yukarı aşağı hızlı bir şekilde hareket ediyordu saatlerce baktık öyle 2/3 dakikalık değildi en son uykuya yenik düştük ve onun gibi 2 tane daha ayrı ayrı yerlerde

Bakınca +18 li aşk filmi ama mevzunun boyut atlama kısmına odaklanmak lazım 😬 nerede boyut atlama, dünyanın manyetik alanından açılan portallar, antik uzay kuramcıları vs gibi absürt şeyler var hepsine vakıfım diyebilirim 😂 kafa değişik çalıştığından seviyorum bu konuları ne kadar bilim kurgu belgesel varsa seyrettim gibi bir şey, yalnız bunlara bir odaklansanız dünyanın çeşitli yerlerinde birbiriyle aynı ve manyetik alan oluşturan acayip taşlar var, bilim insanları yana yakıla bu taşları araştırıyor tabii maksat biz bir portal açabiliyor miyiz açtığımız portaldan nereye gideriz Mars’a sıçrama yapmaya yardımı olur mu? Geleceğe gidip abidik gubidik kafamıza göre değişimler yapabilir miyiz’in peşindeler adamlar bir bulsalar dünyanın canına okuyup sonra da uzayda ortalık karıştıracaklar 😂

Musk bile şu portallar yüzünden milyon tane uydu salmış olabilir hahahahahaha
tam benlik konular kadim topraklar boyutlar arası geçiş kapılar piramitler tapınaklar
oldum bittim sevdiğim şeyler

Dünya'nın etrafında sayısız uydu ve uzay çöpü dediğimiz atıklar var, bunları aşıp, bu şekilde gökyüzümüzde bir yabancı, tanımlanamayan cismin, makinenin uçması imkansız. Gördüğün şey uydudur binbir çeşit farklı şekilde çalışan uydu var.
Atıklar var da her yer atık değil. Öyle olsa uzaya daha araç gönderilemezdi.

Uydu olduğunu da düşünmüyorum. Uyduların yörüngeleri var. Zigzag yapacak durum yok. İstisnai durum var mı bilmiyorum.

X