Trend Ayakkabı Modelleri Ugg Botları Ve Nasıl giyebiliriz?'Resimli'

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
bence de çok kaba ve çok basit duruyorlar, hele de taban kısımları :nazar:
puşiden sonra bana en itici gelen şey :nazar:

herkesle aynı giyinmek yinede hoş değil bence geçen sokakta 3 kız gördüm üçüde tayt ve ugg bot üzeri hırka giymişlerdi komik görünüyorlardı bana göre

kızlar bunlar iskoç botları. ben iskoçyadayım. bu botlar burada dolu ve herkesin ayağında. benim 3 farklı modeli var. ayakta cidden çok güzel duruyor. etekle de pantolonlada süperler...

ben bayılıyorum... süt mavisi almıştım bu yaz, şimdi açık krem rengi alıcam, çok rahat olmasının yanı sıra doğru kıyafet seçimleriyle giysiye hava katıyo... sokakta herkeste varmış yokmuş umrumda da olmaz pek açıkçası, ben bana yakışıp yakışmamasına ve kendi zevkime bakarım.. doumgünü hediyesi olarak aldırim en yakın zamanda anneme krem rengi..

ben bayılıyorum... süt mavisi almıştım bu yaz, şimdi açık krem rengi alıcam, çok rahat olmasının yanı sıra doğru kıyafet seçimleriyle giysiye hava katıyo... sokakta herkeste varmış yokmuş umrumda da olmaz pek açıkçası, ben bana yakışıp yakışmamasına ve kendi zevkime bakarım.. doumgünü hediyesi olarak aldırim en yakın zamanda anneme krem rengi..

Ne kadara aldın sen tatlım ve nerden ?

bende cok begeniyorum ugglari ama benim bütceme göre biraz pahali gecen baktim 239€ sonra biryerde taklit olanlarindan 19€ ya görüp denedim cok kötü durdu almadim

ben hiç beğenmedimmm giysileri de botları daa ben biraz klasik seviyorummm herşeyi...

hiç beğenmiyorum gerçektende çok kaba görünüyorlür-tatlicadiarzu-
zaten ayaklarım 40 numara bide bunları giysem koca ayak olurum herhalde:roflol:

En sondaki çok hoşuma gitti.Bu ara çok hoşuma gidiyor bu botlar...

bende benzer resimleri en son moda çizmelere eklemiştim, kuzu derisiymiş bu botlar çok ta kullanışlıymış alıcam bende çokkk hoooşşş yaaaa

Ne kadara aldın sen tatlım ve nerden ?

canım anca şimdi gördüm kusura bakma umarım fazla gecikmemişimdir
antalya'dan almıştım ben bu sene eylüldeki bayram tatilinde. antalyayı fazla bilmediğim için tam tarif edemiycem ama kaleiçinin karşısındaki caddede bi mağazadan almıştım, aynı sırada for you vardı, bi takım çanta,saat vs satan yerler vardı. caddenin tam karşısında da kaleiçine geçiyoduk. anlatabilmişimdir umarım

Evvelki sene disneylanda (paris) gitmiştik, orada tüm gençlerin ayağındaydı.
Hava çok soğuk ve yağmurluydu, bunlar üşümüyorlarmı bu ev ayakkabılarıyla falan demiştim, çok garip gelmişti. Ama gelince araştırdım, sıcak tutarmış.
Evet gerçekten tüm firmalar benzerlerini yapmış ama sadece orjinalleri daha zarif duruyor. Yakıştırmasını bilen giymeli, bende giyerim ama o tür bir çizme için o kadar para vermem, çakmada asla giymem berbat yapıyorlar çünkü. Olmasada olur ama ahhh gelde kızıma anlat. UGG diyo başka bişey demiyor. Neyseki orjinallerde onun ayağına göre bulamadık, başka marka almam kızım dedim.yerimseniben çirkin yapmışlar.
Bu zamana kadar idare ettik, bakalım daha ne kadar oyalıyacağım. 8 yaşında çocuk giymesede olur bence.

bende çok seviyorum erkek arkadaşım bi süpriz yapıp alıcaktı no mu söylemedim salak ben.
şimdi merakla bekliyorum:)))

Bence gıyılen kıyafete de baglı cok hos duruyorlar tabı cok basıtlerı var onlar degıl..
Bende cok ınce topuk klasık seylerı sevmıyorum ozgur ve rahat takılmak hosuma gıdıyor..
Herkesle aynı takılma yada moda derdım de yok sadece begendıgımı gıyıyorum ve ugg ları da cok begenıyorumm..
Ah bır zayıflasam super olacak supeerr.. :nazar:

bende beyaz ve siyahı var inanılmaz rahattdır kızlar ilk başta çirkin gibi geliyor ama sonradan giyince değişiyor fikirler şahsen ben ilk gördüğüm ayh irenç dedim ama rahat olunca süper ayaklarınız fırın gibi şahsen bizim il ayaz olunca :))))

burada yani ingilterede ortalık yıkılıyor ugg botlardan
minicik kalçada sıfır etek üzerine etek boyunda hırka ayaklarında ugg bayılıyorum
ya da tayt kalçada gömlek altta ugg
ben giyemem tarzım diil
ama yakıştıranda müthiş duruyor
sadece herkeste olması rahatsız edici

ugg botu mu o neki kııı daha yeni duydum vallaha kaydirigubbakcemile3

paylaşım için saola.s.

ugg harikaa bişey bence. severek kullanıyorum. yalnız bu botların bi insana yakışması için: ayaklarının çok büyük olmaması gerek ve ince narin yapılı insanların giymesi lazım. öteki türlü hoş görüntü olmuyo. benm içn çok kullanışlılar. çok şekerler. kıvrılıp tüylü yapınca daha da tatlı oluyorlar. bi özelliği de: yaz kış giyilmesidir. kışın sıcak yazın serin tutar. ama siz yine de Türkiyede yazın giymeyin , deli muamelesi görmeyin n:))

X