Trend Ayakkabı Modelleri Ugg Botları Ve Nasıl giyebiliriz?'Resimli'

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
almadım almam da... izmirde giyenlere de hayret ediyorum, kesin ayakları kokuyordur diye düşünüyorum... hala bu havada giyen var ya kusucam bööö

:1shok: bence tam anlamıyla iğrençler , nefret ediyorum bu botlardan kaydirigubbakcemile
kadının bütün güzelliğini zerafetini öldürüyor :kızgın:

arkadaslar ben ınt userınden aldım ama yurtdısı ayak numaram olmadı ve su anada bıraz buyuk gelıyor ama ınanın cok seker duruyor grı rengı var bende orgu motıfı olan hele koyu renk kotla muhtesem oluyor su sıralarda fıyatı uygun bence kısa ıyı bır yatırım olur ama ayak numaralarına dıkkat ederek almıznı tavsıye ederım

joje ben 75 lıraya aldım su ana da fıaytları o kadar bıle yok gıttıgıdıyora bır bak ıstersen

bu botları giyen acayip yakıştranlar var ama herkesde olmasa kötü işte :s

en çokta mini etekle giyilnce çok tatlı oluyo :))
çakma asla almam zaten.orjinalleri ne kadar hç bilmiyorum gerçi

ya bn biyerde 150tl ye gördüm bna ucuz gbi geldi bildigim kadarıyla 300 fln fiyatları çakmamıdr sizce?

ben gecen seneden berı cok ıstıyordum ama pahalı geldıgı ıcın alamıyordum babacım bana suprız yaparak cumartesı gunu koca bır kutuyla geldı ve artık sıhay ugglarıma kavustum ve tabı hemen takımı tamamlayacak uzun hırklar ve kazaklarımıda pazar gunu zaradan teymın ettım :lepi: tabıkı zevk mesalesı benım cok hosuma gıdıyor dar kotlar cok hos gorunuyor

ugg lari cok seviyorum gerek jeans pantolonlarla taytlarla yada etek ve elbiselerle cok hos duruyor bence...bende ugg cardy modeli var birde classik tall alicam en yakin zamanda

orjinalini alamam cok pahalı ..almamda zaten..
ama güzel duruo

ben nefret ediyorum ya bu botlardan :KK70: herkesde var ayrıca gerçekten çok kaba biçimsiz ve sevimsiz :) benim görüşüm tabi:) asla almam..

ılk çıktığında aldım bende hem kardeşime hem kendime,açık kahvesi birde siyahı var.En güzeli zaten,şu anda en fazla tercih edilen.Converse lerden daha kısa zamanda ve kolay giyiliyor.Yalnız süet olduğundan yagıslı havalarda kullanmıyorum ben snr hemen pıs bır goruntusu oluyor en guzelı kuru havalar lekede olmayor hem.Evet bıraz pahalı ama modayı takıp edenler hemen alıyor.Benım annem bıle kullanıyor yası yok yani :) Bu sene farklı renklerınıde almayı düşünüyorum.Gerçi bununda taklidini yaptılar bir önemi kalmadı ama olsun herkes giysin.Patık gıbı gecırıyorum ayagıma cıkıyorum dısarı.Caddeye ındıgımdede her gencın ayagında var valla ekım ayı bır geldı herkes ugg larını gıyıp cıktı ortaya alemler..

Son düzenleme:
ben de de var iki çift çok kullanışlı ve rahatlar. içi sıcacık ayakları çok üşüyenler için ideal bence.

X