umudumun bittiği an

bişey sorucam kızlar şimdi ben 6000 ünite ilacı kullandım.artık devleteeten ilaç yardımı alamıycakmıyım(ilk tüp bebek denememdi bu arada)

6000 ünite ilacın hepsini rapor reçetesine yazdıysa alamıyosun canım...ben yarısını raporla yarısını cepten almıştım...rapordakiler yetmemişti diye...başka bir merkezde bana 6000 ünite ilacı raporla aldıysan yaralanamazsın bi daha dedi...sadece hastane masrafında indirim olur....

ama yinede bir merkezle konuş...

off Allah'ım yaa bizleride bununla sınıyorsun yinede çok şükür yaaa kızlar üzülmeyin yaa inanın okudukca ben daha cok üzülüyorum Rabbim bizede yaşatıcak inşallah bu duyguyu :teselli:

Sagolun arkadaslar.Yorulmaz miyim usanmaz miyim ama hayat devam ediyor.Insan yine de vazgecemiyor umut olunca kendini toplayip yoladavam ediyorsun, ben tedavinin basinda en fazla 3 denerim uc denemeye kalmaz da sonucumu alirim diyordum olmazsa da birakirim diyordum simdi 7 deneme gecmis hala umidini yitiremiyorsun.Yiksa yorgunlyk yipranmislik hat safhada.Dua edin insallah hepimiz icin guzel gunler gelmis olsun artik

inş hülya dediğin gibi güzel günler gelir senin ve hepimiz için........dualarımda seni unutmayacağımmm...........

Sagolun arkadaslar.Yorulmaz miyim usanmaz miyim ama hayat devam ediyor.Insan yine de vazgecemiyor umut olunca kendini toplayip yoladavam ediyorsun, ben tedavinin basinda en fazla 3 denerim uc denemeye kalmaz da sonucumu alirim diyordum olmazsa da birakirim diyordum simdi 7 deneme gecmis hala umidini yitiremiyorsun.Yiksa yorgunlyk yipranmislik hat safhada.Dua edin insallah hepimiz icin guzel gunler gelmis olsun artik

hülyacım merhaba, seni başka topiklerden de tanıyorum, mücadeleci olduğunu da biliyorum, teselliye ihtiyacın olmadığını da... umut bitmiyo güzelcim yıkılıyosun yeniden toparlanıyosun, bitse benim umudum biterdi, kaç kez yıkıldım kaç kez yeniden küllerimden doğdum, kendimi bildim bileli hep hamileydim (son üç yıldır), ama hiç doğuramadım maalesef, yaş 40 ı geçti ama benim umutlarım geçmedi, bak senin yaş avantajın var, en azından hamile kalıp ellerin boş kalmamış, inan her defasında tamam şimdi olacak deyip günlerini sayıp sonra gene kalbinin durduğunu öğrenmenle birlikte yeniden yıkılmak çok daha acı, bütün acılar bir yana en acısı sapasağlam olduğunu düşündüğün bebeğinin 4 aylıkken sakat olduğu söylendiğinde onun ölüm fermanını imzaladığın an kadar berbat olamaz, artık herşey bitti dediğin anlarda bile hayat yine devam ediyor inan...

çok gevezelik ettim ama yücel karamana güven derim ben, tamam neşterinin parası çoktur ama, inan işinin ehlidir o, ve kimseye de laf olsun diye histeroskopi demez, seni sıfırdan alıp herşeyinle inceler, tedavini de ona göre yapar, para manyağı değildir, başkasının yaptığı histereskopiye güvenmemesi çok normal, benim kaç arkadaşım oldu başka yerlerde tedavi olup sonuç alamayan ve onların göremediğini o buldu çoğu seferinde, bence sana en uygun tedaviyi verecektir, düşündüğün kadar basit bir aç kapa olayı değil histereskopi ya da laparoskopi işlemleri, ehil ellere yaptırmalısın..
hepimize acil şifalar olsun kardeşim....

hayırlısı olsun canım
RABBİM size en kısa zamanda evlat versin

Ben ne yapayim.11 yillik evliyim yasim 36 7 defa denedim 3 de asilamayi sayarsan on.Yumurtalar hersey cok guzel.Sonuc hep 0.Genetige de bakildi bisey yok.Acaba baska ne yapabilirim.Baska kontrol edilmesi gereken bisey var mi kafayi yiyecegim.T3, t4 anti t anti m bakildi toksoplazma yok.Her defasinda doktorlar cok iyi yumurta topladik cok ideal transfer gerceklestirdik eeee sonuc.Sonuc kocaman bir sifir,acaba vucudum bisey uretiyorda o mu bunu yapiyor diye dusunuyorum.Acaba sumu var bu mu var diye gereksiz yere iki histeroskopi iki kanal filmi cekildim laporoskopi oldum.Kanalin biri tikanmis digeri de yari tikaliydi yari tikaliyi risk tasiyor diye aldilar.Hadi bana bir akil verin ben ne yapayim.Dun kadin dogumcunun birine gittim.Benim basima bunlar geldi ne tur arastirmalar yaptirmam lazim diye sordum.Kime yaptirdiysaniz ona gidin diyor ,Istanbul da dedim o zaman burdabir tup bebek merkezine gidin diyor.Baska bisey yok yani kime yedirdiyseniz ona gidin o ugrassin o burda yoksa yeni birini bulun o yesin sizi.Durmak yok yolunmaya devam diyorlar.Benim yerime siz koyun kndinizi siz ne yapardiniz.Dunyanin ilacini kullanmaktan yuzum gozum sivilce doldu mayin tarlasi gibi.Sinir kupu oldum.40.000 tl paramiz gitti.7 milyarini daha odeyemedik.Hadi bakalim cikin isin icinden.samimiyetnize siginip icimi bosalttim.kirilmayin bana sakin.

önce yaşadığın bunca tedaviye rağmen yılmadığın için seni tebrik ediyorum
tabiki yıkıldın üzüldün kahroldun artık dayanamam bıraktım dedin ama birkaç adet dönemi geçtikten sonra içinde aşkla tekrar doktor arayışına girdin..
önce herşey rabbimden biz vesile arıyoruz 10. da olacak belki 12. de neden olmasın ..
herşey zamanını bekliyor
bende 2 ameliyat
4 aşılama 1 tüp bebek geçirdim
aralıkta 2. ye başlayacağım ege üni.de
sen nerde devam etmeyi düşünüyorsun tedavine bunu merak ettim
inşallah rabbim bizi de anneliğe layık görmüştür değilse de bunda da vardır bşr hayır

X