Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

nasılsınız kızlar benim tüp bebek tedavisi öncesi yapılan testlerden tiroit hormonum yüksek çıkmıştı bu yüzden tedaviyi bir kaç ay ertelemiştim ilaç kullanıyordum bugün tekrar kan verdim bakalım ilaçlar işe yarayıp düşmüşmü bakalım inşallah düşmüştür ulun bey yüksek olunca düşük tehlikesi olacağını işimizi garantiye almamız gerektiğini söylemişti bakalım..:KK50:

Pazartei transferim yapıldı şimdi bekleme sürecindeym bu beklemek daha zorrrrr:KK43:

Burdan doktorum süleyman beye benimle sonuna kadar ilgilenen Neslihan hanıma Yasemin hanıma ve tüm ekibe sonsuz teşekürler

canım hayırlı olsun transferin inş. hayırlısıyla hamile haberinide alırız kendine çok dikkat et daima pozitif düşün.

allah yardımcın olsun

yok be güzellik elbette senin suçun degil . Ben sadece kendi yaptıklarımı paylaştım . Belkide onların beklentileri budur demek istedim . Ama haklısın hepimiz aynı şartlardayız. Ilgi herkese eşit uzaklıkta olmalı.
Ama keşke gitsen bi konuşsan . Bana yardımcı olmanızı isstiyorum desen .

Ne güzel tatlım sen yapabilmişsin.Keşke bizde yapabilsek.Zaten 4.denemeninvermiş olduğu telaş,heyecan tedirginlik vardı üzerimde.Onlarında bilinçli olması gerekiyor.En azından tahmin edip öyle bir yaklaşımda bulunmaları gerekiyor.Dememde gerekmiyorki onlar zaten biliyor manevi yardıma ihitiyacımız olduğunu.Mesele embriyolog bile transfer öncesi moralimin içine etti.Embriyonuzda fazla açılma olmadı.Ama yinede biz şansızımı denicez.Düşünebiliyormusun ben sonrasında ne hale girdim.Transferden o anda vazgeçsem sonrasındada yaptırsaydım acaba tutarmıydı sorusu beynimi yicekti.Off offfff çok zor beee.

deryacım
evet canım gorüşelim geldiginte butun kızlar toplanırız ne guzel olur vallahi evimde de dışarıda da toplanabiliriz herşey uyar bana

Canım tedavin hayırlı olsun İyi şeyler düşün ki sonuç da iyi olsun Seni çok iyi anlıyorum Zamanında aynı sıkıntı ve endişeleri bende yaşamıştım Ama sonuç güzel oldu İnşallah aynı mutluluğu sizlerde yaşarsınız

çok teşekkür ederim fulya evet biraz sitres yapıyom galiba ama elimde deyil ama hayırlısı olsun allah seninde evlatlarını kucağına almayı nasip etsin canım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

nurmecim gecen sana yazdım ama gormedin sanırım ne aşamadasın diye sormuştum ama transferi bekliyosun inşallah cok kaliteli embriyoların olmuştur.gelişmeleri yazarsın beklycem

bugün kontorol vardı güzel dedi dr 3 gün gonol f verdi başka ilaçlar daha verdi cumartesi tekrar gitcem bakalım ne diycek kızlar dualarınızı eksik etmeyin benden lütfen :KK50::KK50::KK50:

bugün kontorol vardı güzel dedi dr 3 gün gonol f verdi başka ilaçlar daha verdi cumartesi tekrar gitcem bakalım ne diycek kızlar dualarınızı eksik etmeyin benden lütfen :KK50::KK50::KK50:

sen benim yukarda yanıma oturan bayanmıydın yoksa.......
hamilemisin diye sordun banaaaa ben ulun beyi bekliyodum sen muayeneye girdiiinnnnn süleyman beyle???

hayatım dualarımız seninle bende bugün ordaydım ama birbirimizi tanımayınca konuşamıyoruz tabiki 11-12 arasında merkezdeydim sen saat kaçta ordaydım

hayatım dualarımız seninle bende bugün ordaydım ama birbirimizi tanımayınca konuşamıyoruz tabiki 11-12 arasında merkezdeydim sen saat kaçta ordaydım

bende o saatte ordaydım ama nerde oturuyordunki birbirimizi tanımıyınca keçke konuşsaydık sen neyaptın bugün

sen benim yukarda yanıma oturan bayanmıydın yoksa.......
hamilemisin diye sordun banaaaa ben ulun beyi bekliyodum sen muayeneye girdiiinnnnn süleyman beyle???

yok ben sormadım bitane başka bayan vardı ulun beyin hastasıymış oda ikiz hamile diyer bayanlarla konuşuyordu duydum senmiydin dedim ama o 8 aylık hamileyim diyince sen olmadığını fark ettim sen 3 aylıktın yanılmıyorsam bebekler ne alemdeymiş a:KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:nnesi

hepimiz dua ediyoruz sen merak etme canım ben dualarımda kimseyi ayırmıyorum hepimize dua ediyorum ne guzel herşey yolundaymış allah yardımcın olsun canım

yok ben sormadım bitane başka bayan vardı ulun beyin hastasıymış oda ikiz hamile diyer bayanlarla konuşuyordu duydum senmiydin dedim ama o 8 aylık hamileyim diyince sen olmadığını fark ettim sen 3 aylıktın yanılmıyorsam bebekler ne alemdeymiş a:KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:nnesi

bende hemen kapı girişinde oturdum dinledim hatta o bayanı uzaktan beyaz hırkam vardı üstümde....
bebeklerim iyi şükür %70 kız dedi doktorumuzzz:))))
sağlıklılar şükür bir sıkıntımız yok teyzeleriiiii gelişimleride iyi ense kalınlıklarıda......
darısı başınızaa.....

allah razı olsun canım...darısı başına... sende almışın raporu hayırlsı olsun..bak şu an sakin ol tedaviye başlıcakmış havasından çık. adet gec geliyo..düşünme rahat ol . egzersiz yap evde... biraz yürümeye çalış....rahatla. ılık duşlar al hem sakinlersin hemde gelmesine yardım edersin....tecrübeyle sabit...ben çok bekledim sonra oldu :)

şu dakikadan itibaren doktorunum hatun....bana sormadan hareket etmicen..dedikleirmi yapcan ona göreeee:))))

saol güzelim...sen listemin ilk hamişlerindensin...bebeişin erkek mi allahım kurban olurum... çok sevindim tatlım...şu an heycanım büyük..ne hissetmeliyim bilemedi,m...haberi aldıgımız gün sanki tekme atma gibi karnımda hareketler vardı . sanki burdayım anne der gibiydi...bugun azaldı ... bulantımda hafi hafif var....normal mi ? ne dersin.15gün sonra çagırdı süleyman bey neyi görcez bilmyiroum.kese mi ? kalbini mi duycaz???

deryacım 15 gün sonra inş hem kesesinigöreceksin hemde kalp atışını duyacaksın ama o zaman kalp atışının sesi az duyulduğu için süleyman bey beni 15 gün sonra tekrar çağırdı.ama ilk gittiğindede kalbinin hareketlerini göreceksindir.hareketlere kaptırma kendini büyük ihtimalle psikolojiktir.bende hareketlerini duyduğumu sanıyordum ama 19.hafatada başladı gerçek hareketler .harika bi duygu inş Rabbim bütün isteyenlere tattırsın anneliği

heyecanlıyım ,mutluyum , inançlıyım..ve tabiki umutluyum...
transferim ya yarın ya da cumartesi.

ben rapor çıkarmıştım onun için gelip ilaçlarımı yazdırdım reçeteyi raporu çıkardığım hastaneye götürüp onaylattım. sen eşinlemi gelmiştim üzerinde ne vardı tam olarak bende etrafa bakındım ama kimseyi tanımıyordum maleseffff

ben rapor çıkarmıştım onun için gelip ilaçlarımı yazdırdım reçeteyi raporu çıkardığım hastaneye götürüp onaylattım. sen eşinlemi gelmiştim üzerinde ne vardı tam olarak bende etrafa bakındım ama kimseyi tanımıyordum maleseffff
hayırlısı olsun ben sarı eşarf örtmüştüm siyah pardesü giymiştim

benim bugün işlerim hiç rast gitmedi ilaçları yazdımdım zeynep kamile onylatmaya gittim 1 saat kadar bekledim süleyman bey dozu yanlış yazmış onay vermediler bir daha umuta döndüm düzelttirdim tekrar zeynep kamile gittim onaylattım eczaneye gittim ilaçları almak için başhekimlik bu sefer yanlış onay vermiş tekrar zeynep kamile dönmem gerekiyordu saatde 4 olmuştu bıraktım eve geldim bende.sonra birdaha gitcem işte seninde ihşallah yumurtalar güzel gelişir olgun yumurtalar elde edilir allahın izniyle kafan rahat olsun vur kafayı yat hayatım

X