Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Deryacım bilgi için sağol.Ben daha önce hikayemi yasemin hanıma yollamıştım.Anladığım kadarıyla el yazısı ile istiyor.Bence güzel bir fikir.Hemen yazıp yolluyorum.
Tüp Bebek Tv - Kadın Sağlığı, Makyaj Estetik üye oldum güzel bir site olacak gibi:nazar::nazar::nazar:
kızlar merkezimiz koordinatörü yasemin hnm bir web sitesi yapmış..henüz yaygınlaşmamış olan...bugun beni aradı ve benden EL YAZIMLA basarı hikayemi yazmmamı istedi...burada bizlerin de memnuniyetimizi konuştuğumuzu söyledim ve sizlerden de istedi ..arkadaşlar umutta hamile kalan arkadaşlarım başarı hikayelerinizi yazıp ama özellikle el yazınızla;yasemin hanıma ulaştırmanızı istedi(faks,posta,elden)
rica etsem yardım eder misiniz?

web site : Tüp Bebek Tv - Kadın Sağlığı, Makyaj Estetik

doktorlarımızın canlı yayın görüntüleri de var :))

kızlarrr bu 22 mart hiç gelmiooo yaaaa bide bende hiç belirti yok ya sadece sağ kasığıma ara ara ağrı girio kısa süreli...:44:

cnm gerçekten en zoru beklemek hele son günleri beklemek dahada zor. ama sen bugünün tadını çıkarmaya bak sonuçta şu an hamilesin allahın izniyle güzel sonucu alıncada bekleme süreci bitmiyo.. şimdiden alış beklemeye. önce keseyi sonra kalp sesini sonra doğumu:)))) allah hepimize dokuz aylık bekleyişler nasip eder inşallah

iy akşamlar dün yumurtalarım toplandı 24 tane bugün aradılar 19 dolu çıkmış 14 tanesi döllenmiş inşallah tutar bide kalçadan inem var ineleri çok büyük çok acıyor eve gelene kadar çoğusu geri geliyor deryaberl sen yağlık ocağında vurdurdum dedin galiba akşam deyilmiydi seninki hiç bi ezzanede yok hastanedeki şırıngadan :KK50::KK50::KK50:

iy akşamlar dün yumurtalarım toplandı 24 tane bugün aradılar 19 dolu çıkmış 14 tanesi döllenmiş inşallah tutar bide kalçadan inem var ineleri çok büyük çok acıyor eve gelene kadar çoğusu geri geliyor deryaberl sen yağlık ocağında vurdurdum dedin galiba akşam deyilmiydi seninki hiç bi ezzanede yok hastanedeki şırıngadan :KK50::KK50::KK50:

hayirli olsun canim insallah Allah yuzunuzu guldurur..
transferden sonra kalcadan olan igneler gunde iki defa yapilacak, umuttaki hemsire bana ikisini karistirip bir seferde yapa bilirsin demisti, oyle daha kolay olur 2 defa aci cekmiyorsun

canım evet mahalesf igneler cok can yakıyor bende hastanede vuruldum ama sabret napıcaz başka caremiz yok.bu arada msşsllsh yumurtalarında iyi benmde 14 tanesi dollenmşti 5.gune 8 tanesi kalmıştı inşallah guzel haberler verirsin bize allaha emanet ol canım

tşk deryacım sen nasılsın nasıl gidiyor

SAOL CANIMCIM . walla agrı sızı devam ediyor işte.. bakalım ev topluyorum bir yandan da.. bekliyoruz bıcırığın kalbini duyalım diye :))

kızlarrr bu 22 mart hiç gelmiooo yaaaa bide bende hiç belirti yok ya sadece sağ kasığıma ara ara ağrı girio kısa süreli...:44:
canım benim o kısa agrılar güzel bir şeye işaret sana söylemiştim.. neden evham böyle.. bak sabredersen allah sabrının mukafını veriyor. bak ben sabrettim hastanede ögrendim sonucumu . test falan yapmadım evde falan . ve o anki mutluluğu orada hissetmek süper.
sabret ve mutlu ol lütfen aceleci olma... yıllarca bekledik 4 gün daha bekleyiver. hem unutsana.. başka şeylerle ilgilen . ben hep unutuyordum . sorulunca aklıma geliyordu. . dinleme kendini .

yavru ceylan nasılsın herşey yolunda mı keyfinini nasıl? pili arkadaşıma bende okurum okuyunca sayıyı yazarım optum

canımcım ev topluyom nasıl olsun..sıkıntım maddi. ev taşıma - ev tutma - emlakcı - depozito - boya vs. canım sıkkın . üstüste geldi diye. bakalım allah büyük .
onun dışında pzt randevumuz var süleyman beyle bkalım neler görcezzzzzz
sen iyimisin ???

Deryacım bilgi için sağol.Ben daha önce hikayemi yasemin hanıma yollamıştım.Anladığım kadarıyla el yazısı ile istiyor.Bence güzel bir fikir.Hemen yazıp yolluyorum.
Tüp Bebek Tv - Kadın Sağlığı, Makyaj Estetik üye oldum güzel bir site olacak gibi:nazar::nazar::nazar:

yasemin hanım adına teşekkür ederim . el yazımı ben de yazdım . pzt vericem . sen de verirken söylersin olurmu yasemin hnma :)
görüşürüz

haklısın canım herşeyin hayırlısı ama sankı 4 gün deil 4 sene

sabırrrrr

cnm gerçekten en zoru beklemek hele son günleri beklemek dahada zor. ama sen bugünün tadını çıkarmaya bak sonuçta şu an hamilesin allahın izniyle güzel sonucu alıncada bekleme süreci bitmiyo.. şimdiden alış beklemeye. önce keseyi sonra kalp sesini sonra doğumu:)))) allah hepimize dokuz aylık bekleyişler nasip eder inşallah

allah hepimize sağlıklı günler versin . sağ salim - eli ayagı düzgün - tüm organları , uzuvları gelişmiş , zihni tam hayırlı evlatlar nasip eder inşallah rabbim . bu güzzel haberlerle taclandırdı bizleri alnımızın aakıyla güler yüzlerle kucaklarımıza almamızı nasip eder bebeklerimizi inşallah. duam hep böyle. hepimiz için hp böyle dua ediyorum . allahım kabul ederse..

çok güzel yumurta sayın harika. inşallah güzel gelişir..

cNIM ŞU İĞNELERİ AMMA ABARTTINIZ YAAA.. bu progesteron hormonu bebeğim yani embriyonun rahim içinde kolay hareket etmesini,tutunmasını kolaylaştırıp , düşük riskini hafifletiyor...
hormon ignesi oldugu içinde yeşil uçlu igne ile yaptıracaksınız . yeşil uçlu igne de hem eczanelerde hem hastanelerde hem de saglık ocakların da var. yeşil uçlu igne daha uzundur ve kas içine yapılıp kana kolay karışıp etki göstermesi içindir. siyah - kısa uçlu iğneler aşırı zayıflar ve çocuklar içindir. doku altında kalır ucu kas içine girmez ve bu kullanıdğımz ilaç çok yaglı bir ilaç olduğundan KAS İÇİNE GİRMESİ MECBUR!!!!

yıllarca bebek diye ağlayıp üzüldünüz allah aşkına incecik bi ignenin acısına da dişinizi sıkın . neler neler atlattık buralara gelene dek . . . abartmayın allah aşkına

bakın ben 16 şubattan beri igne oluyorum . 33. iğnem olcak bugün . sağım - solum morardı acıyor ama bu igne 9 ay bile kullanılırmış. düşük riski olmasın , erken doğum yaşanmasın diye.. walla doktorum keşke kesmesin iğnemi . bebeğime yararı var onun benimle kalmasını sağlıyorsa popomdaki acıları falan takmam . inşallah da keselim igneyi demeez. ben 9 ay vurunmaya razıyım bebegim için igne acısı çekmişim çok mu ?

kızlar sizde allah aşkına bi elinizi başınızın arasına alıp düşünün... düne kadar nasıl olcak , nasıl yapcaz , olurmu olmaz mı diye ağlıyorduk. bugun bak transfer aşamasına kadar geldin .. allahımın aşkına sızlanma... rabbimin gücüne gidecek .

katlanın azcık ...
sinirlendirdiniz beni .. . .

iğneler saglık ocaklarında ücretsiz vuruluyor. kimlik - rçete ve ilacınızla gidin şırıngayı da yeşil uçlu isteyin onlar yaparlar.
eczanelerde 3-4 tl
özel hastanelerde de 4-5 tl yapıyorlar...

aynı saatte yapmaya özen gösterin . kaçta yaptırdıysanız ilk o saatte. ben ilk ignemi 16.30da yaptırmıştım . 33 gündür aynı saatte yaptırıyorum . . .

çok kkızdım sizeeeeeeee sevgi ve nurme....

bebek sahibi olmak için şu minicik ignenin acısına katlanamayıp sızlanıyorsunuz popom acıdı morardı diye...beni ikna edene kadar barışmıcak sizleeeeeeee
hele nurme senleeeeeeeee çok zorrrrr
sevgi gönlümü alır sözümü dinlicek 2. deneme de ama . sen çok huysuzlandın daha başlamadan . kızdım sanaaaa

Son düzenleme:
show tv de

agu bugu diye bir program var. anne adayları ve anneler için bir programmış...

ilgilenenlere duyrulur.

saat: 12.30 cumartesi

selam kızlar,
nasılsınız ?bende test gününü bekliyorum .24 mart:))
inşallah size güzel haberler verme fırsatım olur..
herkese ii haftasonları ...

selam kızlar,
nasılsınız ?bende test gününü bekliyorum .24 mart:))
inşallah size güzel haberler verme fırsatım olur..
herkese ii haftasonları ...

ihşallah rabbim bu yolda çaba gösteren tüm kullarının yanında olur dün eyüp sultana gittim herkes için dua ettim ihşallah dualarımız kabul olur kucaklarımız boş kalmaz allahın izniyle:):

deryaberil
canımcım allah yardımcınız olsun eşininde seninde inşallah tez zamanda aşarsınız maddi problemleri rabbim bol bereket versin...bu arada iyi giydirmişsin bana igneler için :KK1::KK1::KK1: benim kıçım kıymetli ondan:KK60::KK60::KK60: balım şaka bi yana pazartesi bende merkezdeyim randevum var artık tahlillere felan başlıycaz sen saat kacta oradasın goruşurduk öpuldun:KK49:

kızlar biliosunuz bugün 9. günüm ama bende hastanede çalıştığım için dayanamayıp test yaptım sonerasındada kliniğ aradım 106,73 çıktı dedim hayırlı olsun dediler yani HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM........

kızlar biliosunuz bugün 9. günüm ama bende hastanede çalıştığım için dayanamayıp test yaptım sonerasındada kliniğ aradım 106,73 çıktı dedim hayırlı olsun dediler yani HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM........

tebrik ederim canımm.allahım tamamına erdirsin inşallahhhhh:

ay canım maşallah subahanallah rabbim tamamına erdirsin inşallah darısı bizlerin başına inşallah çok sevindim ceysin:KK74::92::KK9::KK9:

canım tebrik ederimmmmmmmm..... çooooooooooooookkkkkkkkkkkk sevindim. hayırlı olsun:)))

canım benim allahım tamamına erdirsin inşallah rabbim sag saglim dogumlarda gostersin gözunaydın olsun...:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64:

canım hayırlı olsun Allahım kucağına da almayı nasip etsin Tedavi sürencindeki bütün arkadaşlardan böyle güzel haberler alırız inşallah

X