Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

fulyabe canım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin.

bende 5 kasımda ulun beyle görüştüm beni muayene etti endometrio ameliyatı olmamı önerdi laparoskapi. ulun bey bana çok güven verdi önce Allahın izniyle sonra ulun beyin sayesinde inşallah operasyondan sonra Hamile kalırım.
benim gibi Laparoskopi olup kistlerini aldırıp sonra hamile kalan varmı acaba aramızda?

slm arkadaşlar nasılsınız bende umut yolcusuyum cumartesi 14:30 randevum var süleyman hocayla bakallım inşallah rabbım kucagımızı boş cıkarmaz bana biraz neler yapmam gerekecegi hakkında bılgı verırsenız çok sevinirim ilk denemem olacak haftayada adet olurum heralde şimdiden cevaplarınız için tşk ederim

fulyabe canım hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin.

bende 5 kasımda ulun beyle görüştüm beni muayene etti endometrio ameliyatı olmamı önerdi laparoskapi. ulun bey bana çok güven verdi önce Allahın izniyle sonra ulun beyin sayesinde inşallah operasyondan sonra Hamile kalırım.
benim gibi Laparoskopi olup kistlerini aldırıp sonra hamile kalan varmı acaba aramızda?

canım kist nerde yumurtalıklardamı..
bende kist amelıyatı oldum..lap.. yumurtalıklarda çıkolata kıstı vardı ..ve kıst yuzunden tuplerım kapanmış.. kisti aldılar ama tuplerı açamadılar..zaten kist tekrarlamasın dıye zaten hemen hamıle kal dedi dr. um..
kalırsın canım başka bı sorun yoksa..
ben kaldım ama malesef duşuk oldu..
tekrar denicem donudurulmuşşlarla

slm arkadaşlar nasılsınız bende umut yolcusuyum cumartesi 14:30 randevum var süleyman hocayla bakallım inşallah rabbım kucagımızı boş cıkarmaz bana biraz neler yapmam gerekecegi hakkında bılgı verırsenız çok sevinirim ilk denemem olacak haftayada adet olurum heralde şimdiden cevaplarınız için tşk ederim

canım hayırlı olur inşallah.. ulun bey çok ıyı bu konuda çok duydum burdakı arkılerden..
kasımda tup bebek tedavısı yapıcak arkılarla başka topıktedıyız oraya gel ..bılgı alırsın ..
bence en onemlısı moralını yuksek tut..

canım hayırlı olur inşallah.. ulun bey çok ıyı bu konuda çok duydum burdakı arkılerden..
kasımda tup bebek tedavısı yapıcak arkılarla başka topıktedıyız oraya gel ..bılgı alırsın ..
bence en onemlısı moralını yuksek tut..

linki ne canım gönderirsen sevinirim

hayırlı olsun canım..ben şu an 6 haftalık hamileyim.darısı başına inşallah:)ben ilk denememde süleyman beyle hamile kaldım.adet gör zaten herşey saat gibi işliyor.onlar sana anlatıyolar.herşey çok kolay ama en önemlisi moral.yüksek tut.transfer sonrasını neler yaptıgımı da istersen anlatırım...

canım kist nerde yumurtalıklardamı..
Bende kist amelıyatı oldum..lap.. Yumurtalıklarda çıkolata kıstı vardı ..ve kıst yuzunden tuplerım kapanmış.. Kisti aldılar ama tuplerı açamadılar..zaten kist tekrarlamasın dıye zaten hemen hamıle kal dedi dr. Um..
Kalırsın canım başka bı sorun yoksa..
Ben kaldım ama malesef duşuk oldu..
Tekrar denicem donudurulmuşşlarla

evet canım kist yumurtalıklarda ulun bey laparoskopi önerdi. 6 ay bekleyelim olmazsa tüp bebek dedi.
Canım sen nerde oldun ameliyatı kim yaptı. Sen tüp bebeklemi hamile kaldın? Inşallah yeniden o mutluluğu yaşarsın.

slmlar arkadaşlar nasılısın bende yarın süleyman hocayla randevumuz var bana çok ama çok dua edın haftayada muyuk ihtimalle hasta olurum :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: rabbim yakın zamanda kucagımızı doldursun

X