Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

tşk edrm saolasınnnn hala inanamıyorumkiiiii..........

ben bugün keseyi gördüğüm halde hala inanamıyorum ki. 12 gün sonra yine gideceğim kalp atışları için o zaman da inanamam herhalde. Anca kucağıma alınca inanırım gibime geliyor :KK1:

bgn9.günüm degerim 81. ciktiii
rabbım sag salım kucağına almayıda nasıp etsın ınsallah:KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:
Kızlar bugün randevum vardı. Keseyi gördük çok şükür.
Ulun bey dedi ki senin ki göz kırpmaya başlamış, göz kırpma kalp atışıdır dedi :KK1:
Ay bi sevindim bi sevindim Allah'ım ben nasıl hasretmişim bu duygulara amaaaan bugün anladım ki; Anne olmam lazımmış benim, hayatımdaki tek eksiklik buymuş
Eve geldiğimden beri miniğimin ultrason resmine bakıyorum aman da aman elma çekirdeğim benim :KK52:
Bu doğsun yerim ki bu çocuğu ben kimselere bırakmam tek başıma yerim :KK37:

cımcımem gozun aydın kuzum cok sevındımmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:darısı pıt pıtlar için inşallah:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar bugün randevum vardı. Keseyi gördük çok şükür.
Ulun bey dedi ki senin ki göz kırpmaya başlamış, göz kırpma kalp atışıdır dedi :KK1:
Ay bi sevindim bi sevindim Allah'ım ben nasıl hasretmişim bu duygulara amaaaan bugün anladım ki; Anne olmam lazımmış benim, hayatımdaki tek eksiklik buymuş
Eve geldiğimden beri miniğimin ultrason resmine bakıyorum aman da aman elma çekirdeğim benim :KK52:
Bu doğsun yerim ki bu çocuğu ben kimselere bırakmam tek başıma yerim :KK37:

:nazar:Gözünaydın göz kırpmış seninki, o muhteşem sesi de duyarsın inşallah gümbür gümbür. Elma çekirdeği de çok yakışmış :)

bgn9.günüm degerim 81. ciktiii

:nazar:Tebrikler hayırlı olsun, keseyi kalp atışını da görmek nasip olsun inşallah. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

günaydın herkese burdan hayırlı sonuçlar herkese inşlh.....klaram nasılsın bebeğin nasıl cinsiyeti kesin belli oldumu...herşey yolunda gider inşlhhh...

benm 9.günnn 81 senn 2 katı nie düşük bnmkisi acabaa:KK43:((((((

Canım ona çift embriyo transfer edildi belki de ikizleri olacak o yüzden bizlerinkinden 2 kat fazla çıktı onun değeri :)
Kafanı ona takma sen benim de 12. gün değerim 168.
flzask nin 10. gün değeri 160 benimkinden de yüksek çünküm ikiz gelecek Allah izin verirse :) :KK52:

günaydın herkese burdan hayırlı sonuçlar herkese inşlh.....klaram nasılsın bebeğin nasıl cinsiyeti kesin belli oldumu...herşey yolunda gider inşlhhh...

Günaydın canım, iyiyiz biz çok şükür büyüyoruz işte 19+3 olduk bugün, minik minik hareketlendik. Oğluşumuz olucak inşallah sağlıklı olsun da hayırlısıyla bir kucağımıza alalım.
Senin ki belli oldu mu, ne kadarlık oldun, nasıl gidiyor?

Günaydın canım, iyiyiz biz çok şükür büyüyoruz işte 19+3 olduk bugün, minik minik hareketlendik. Oğluşumuz olucak inşallah sağlıklı olsun da hayırlısıyla bir kucağımıza alalım.

Anaaaaaam demek oğluşun geliyor. Ay ne güzel bizler de görebilecek miyiz o günleri?
Asıl telaş şimdi başlar maviş maviş ciciler almaya başlarsın. Nerde erkek bebek cicileri görsen elin gider alsam mı almasam mı?
oh mis mis benimki de belli olsa da benimde gördüğüm herşeye içim gidiyor pembe mi mavi mi alacam acaba diyorum. Bilsem cinsiyetini direk alırım vallahi :KK37:

bizde iyiiz 13haftam bitdi bugün ...şükür....ikli testimi yaptırdım .1hafta önce çok şükür iyi çıktı...dr 1hafta önce tam 12haftalıktım..baktı banada erkek dedi...benmde oğluşum olck inşlh....sağlıklı olsunlarda......herşeye şükürolsun......rabbim isteyen herkese nasip etsin inşlh.....yani eymoşum geliyor inşlh......yolda şimdilik....

Son düzenleme:

bizde iyiiz 13haftam bitdi bugün ...şükür....ikli testimi yaptırdım .1hafta önce çok şükür iyi çıktı...dr 1hafta önce tam 12haftalıktım..baktı banada erkek dedi...benmde oğluşum olck inşlh....sağlıklı olsunlarda......herşeye şükürolsun......rabbim isteyen herkese nasip etsin inşlh.....yani eymoşum geliyor inşlh......yolda şimdilik....

2 tane prens geliyo demekkkkkkk:KK52::KK52::KK52::KK55::KK55:
Rabbim kucağınıza almayıda nasip etsin..darısı bizlerin ve isteyen herkesin başınaaaaa...:26:

2 tane erkek maşallah, kızları olanlarla kertelim bunları kader arkadaşlarımız bir de dünür arkadaşları olalım :KK52:

2 tane erkek maşallah, kızları olanlarla kertelim bunları kader arkadaşlarımız bir de dünür arkadaşları olalım :KK52:

ay ne güzel dedin cimcimex ....süper olur sizin bebişler cinsiyetlri kızmı belli oldumu... ne kadarlık hamiş olduğunuzu bilmiyorum ama canlarım...12den önce belli olmuyor cinsiyet.....rabbim gönlünüze göre versin...bnmde içime hep kız doğuyordu hatda rüyalarımda hep kız görüyordum ....emindim yani okadar içime doğmuştu.. dr erkek dedi.. sağlıklı olsunda önemli değil..içime doğanı söyledim sizlere burada....sonuçta ben papatyama 4sene sonra kavuştum şükür... minik tüpüme ......eymoşum bnm canım bademim.

ay ne güzel dedin cimcimex ....süper olur sizin bebişler cinsiyetlri kızmı belli oldumu... ne kadarlık hamiş olduğunuzu bilmiyorum ama canlarım...12den önce belli olmuyor cinsiyet.....rabbim gönlünüze göre versin...bnmde içime hep kız doğuyordu hatda rüyalarımda hep kız görüyordum ....emindim yani okadar içime doğmuştu.. dr erkek dedi.. sağlıklı olsunda önemli değil..içime doğanı söyledim sizlere burada....sonuçta ben papatyama 4sene sonra kavuştum şükür... minik tüpüme ......eymoşum bnm canım bademim.

canım daha erken bize 5 haftalığım ben. En az 7 haftam var cinsiyetini öğrenmeme.
Bu ilk çocuk olduğu için çok önemli değil. Erkeğe de hasretiz, kıza da. Ne verirse Rabbim kabulüm yeter ki, sağlıklı sıhhatli eli yüzü düzgün uzuvları tam eksiksiz versin Rabbim.
Ama bana kalsa cimcime bi kızım olsun isterim, Eşime sorsan o da erkek istiyor hani :KK52: içimden geçen bu şekilde ama dediğim gibi, ilk olacağı için erkekte olsa kızda olsa hayırlısını versin Allah hepimize...

hoşgeldin canım biz geçen ay yaptık eşin tese ameliyatı olacak bunun ücreti 2250 tl , ilk iki denemen raporlu oluyor seninde raporlu olur herhalde raporlunun fiyatını bilmiyorum canım ama raporsuz ilaçlar dahil 6100 tl (bu fiyata kullandığın vitaminler ve operasyon sonrası kullandığın anibiyotikler hariç) ilaç hariç 4600 tl ve ilk görüşmeye gittiğinizde eşinin 225 tl seninde 225 tl ücret ödüyorsun sonra bir daha vermiyorsun bu ücreti. yine merak ettiğin sormak istediğin birşey olursa sorarsın canım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım hakkınızda hayırlısı olsun eşinde sende strese girmemeye çalışın en kısa zamanda rabbim kucağınızı doldurmayı nasip etsin.

Cevabin icin tesekkur ederim. bu rapor olayini merak ediyorum esimin sperm testi sonucunu devlet hastanesinemi goturmemiz gerekiyor. ne yapmamiz lazim nerden baslicamizi bilemedik. Tecrubeli arkadaslar bi yol gosterirse cok iyi olur. Allah razi olsun iyi ki varsiniz.

X