Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar biliyosunuzki umuta başlıyodum haziranda:KK9::KK9:
ama kısmet değilmişşşş:KK1::KK1:
çünküüü ben HAMİLEYİMMMMMMMMM:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
nasıl oldu eşimle anlamadık doğru düzgün çalışma bile yapmadıkki ayrıca ultrosonda benim yumurtam bile yoktu:KK9::KK9:
ama şimdi bebeğim var ve hamileymişim hala inanamıyorum Rabbim isteyen herkese yaşatsın inşallah bu duyguyu:KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar: Ne güzel bir süpriz olmuş, tam anneler gününe yaraşır. Maşallah bu haftanın ikinci süprizi oldu.
Allah hayırlısıyla sağlıksıyla kucağına da almayı nasip etsin inşallah.
Bu yolda emek harcayan tüm arkadaşlarımız da inşallah en kısa sürede bu mutluluğu yaşasınlar.

merhaba kızlaarrr benim transferimm oldu :))) yasalar gereği bir embriyo transfer oldu. süleyman bey çok umutlu konuştu benimle. transfer anı çok güzeldi hoca çok kaliteli embrio inşallah olacak bu iş dedi.. hep besmele çekti süleyman bey, yanımdaki hemşire hep dua okuyodu. çok güzel bi andı. sonra ümitliyiz dimi hocam dedim oda artık hamilesin dedi inşallah dedimm 23 mayıs tahlil zamanım inş hayırlısı inş tutunuyodur bebişim :))

Süleyman bey tüm muayenelerine de besmele ile başlıyor, çok hoşuma gidiyor bu özelliği.
Sen de dua et canım bol bol, bu mübarek günlerin feyzi üzerimize olsun inşallah.
Olsun tek embriyo olsun senin olsun, 23 mayısta hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah.
Bu süreci güzel ve rahat geçirmeye çalış, biliyorum zor ama belirti aramamaya çalış, opudan, transferden dolayı, kalan yumurtalardan dolayı, ilaçlardan bir sürü etki oluyor, herkeste belirti olmuyor benim gibi.
Bir de beslenmene dikkat et, protein ağırlıklı beslen. et, yumurta, süt, ceviz, fındık, meyve, sebze (kabızlığa karşı)

Bana da transferden sonra hayırlı olsun Allah gönlüne göre versin demişti, ben de inşallah seneye el öpmeye getiricem hocam demiştim, inşallah nasip olursa götürücem :)

gözünz aydın. tebrik ederim. çook sevindim. bu ne bereketli ay. ben de önümüzdeki ay dondurulmuş transferi yaptıracaktım ama ben de hamile olduğumu öğrendim. daha kalp atısı yok ama her şey normal,bulantım bile var. :)

darısı tüm arkadaşlarımızn başına inşallahh
ben sadece kan testi yaptırabıldım yarın sabah doktora gıdıp bakıcaz ama tabı bı hastanede randevu bulabılırsem bu saatte:KK1:bıde kese görünürmü sizce değerim 395.31miş.:KK16:sat 10 nisandı ben dün yani 11 mayısata yaptım testı:KK9::KK9:benım bulantım falan yok ama adet olcakmısım gıbı belım çok agrıyor:KK50:sonra geri geçiyor:KK1:Rabbım herkese yasatsın ınsallah:KK16::KK16:
Ayyyyyyyyyyyyyy ne diyosunnnnnnnnnnn süperrrrrrrrr yaaaaaaaa...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bebeişin kendiliğindennnnnnnnnn geldiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
çokkkkkkkkkkk sevindimmmmmmmmmmmm..anneler günüde böyle bi haberrrrrrrrrrrr:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
tebrik ederim cnm Rabbim tamamına erdirsin......:nazar:
amın bıtanem cümlemizinkini inşallah sag salım kucaklarımıza almayı nasıp etsın rabbım..:KK16::KK16:
çok sevindim ben bu kliniğin böyle bir uğuru olduğuna inanıyorum benimde başıma gelmişti 2010 yılındaki müracatımda dış gebelikle sonuçlanmıştı ama olsun test yaptığımda pozitif görmek bile dünyaya bedeldi rabbim bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin sana şimdiden tavsiyem bugünlerin keyfini çıkartman:KK52:
geçmiş olsun canım.rabbım tekrarını yasatmasın ınsallahh:KK16:ama gerçekten uğurlu olabılır:KK16:Allah razı olsun:KK54:darsı başına inşalah:KK16:
Amaaaan ne güzel bir haber bu maşallah sana
Anneler günü hepimize uğur getirdi :) Seneye hepimiz ilk anneler gününü kutlayacağız Allah izin verirse.
Bu ay maşallah topiğimize melekler yağıyor :)
Ay çok sevindim, çok mutluyum Allah'ım nerede varsa inşallah herkese güzel haberler nasip etsin.
amın cimcimem amın .nasıl oldu rabbımın bı işi ama duygularım karma karışık...şükürler olsun:KK16:
ayy çok sevindim canıııımmmmm allah tamamına erdirsin inşallaaahhh :))) hamilelerin duası kabul olur bize çok dua edin hamişler :)))

rabbım herkesın gonlundekını nasıp etsın ınsallah:KK16:çok sağol bıtanem.inşallah senınde tedavın olumlu sonuclancak merak etme canım:KK54::KK54:

:nazar: Ne güzel bir süpriz olmuş, tam anneler gününe yaraşır. Maşallah bu haftanın ikinci süprizi oldu.
Allah hayırlısıyla sağlıksıyla kucağına da almayı nasip etsin inşallah.
Bu yolda emek harcayan tüm arkadaşlarımız da inşallah en kısa sürede bu mutluluğu yaşasınlar.

allah razı olsun bıtanem çok soğal.darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah:KK16:

canım ben gittiğimde sadece keseyi gösterdi ultrasonda kalbini gösterdi bu kalbi bak atıyor diye ama ses açmadı bilmiyorum size açarmı nasıl olur ama biz kalp sesini duymadık canım

ay amaaan çok gerginim kalbişi atsında bana dinletmese de olur napim :KK31:

Kızlar size bir sorum olacak.

Yarın kontrole gideceğim. Transferden sonraki 22. günüm yarın sadece keseye mi bakacağız yoksa kalp atışını mı duyacağız merak ediyorum. Eğer kalp atışı duyulacaksa eşimde gelmek istiyor işten çıkıp gelecek, ama sadece keseyse boşuna gelmesin adamcağız yaf.
Bilgisi olan var mı? :KK37:

Beni test tarihinden 15 gün sonra keseyi görmeye çağırmışlardı, yani 27. gün oluyor, biz 29.gün gitmiştik (6+4 de) keseyi de gördük kalp atışını da hem gördük hem de sesini duymuştuk.

geldim kızlar 12.değerim 19.64 çıktı düşük maalesef olmadı.

Belki geç tutunmadır, merkezi aradın mı ne dediler, test tekrarı istiyorlar genelde böyle durumlarda, bence ilaçlarını bırakma iki gün sonra testi tekrarla. İnşallah meleğin seninledir, bırakmaz.

Beni test tarihinden 15 gün sonra keseyi görmeye çağırmışlardı, yani 27. gün oluyor, biz 29.gün gitmiştik (6+4 de) keseyi de gördük kalp atışını da hem gördük hem de sesini duymuştuk.

Belki geç tutunmadır, merkezi aradın mı ne dediler, test tekrarı istiyorlar genelde böyle durumlarda, bence ilaçlarını bırakma iki gün sonra testi tekrarla. İnşallah meleğin seninledir, bırakmaz.

canım merkezi arayamadım çünkü bugün pazar yarın görüşeceğim Süleyman beyle. bende diğertüp bebekten tecrübeliyim diğerindede değerim 60 düşmeye başladı.bakalım salı yada çarşamba testi tekrarlıyacağım

canım çok çokk sevindim ama biliyordum rabbimin dualarımı kabul edeceğini hamiş olacağını biliyordum ben seni tanıyorum canım kendine dikkat et kütahyadan dönerken arabanın arkasına otur rahat edeceğin şekilde otur çok sevindim rabbim keseyi görmeyi ve kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek::nazar:

tşk ederim allah razı olsunn vala tam sevinemedm daha kan testi yaptırmadım çnküüü..........

Arkadaslar yeni uyeyim hepinize mrblar. Esimin siperm sayisi 0 doktorumuz tup bebek merkezine basvurmamizi soyledi. Umut tup bebek merkezinde bu is icin nekadar birikimimiz olmasi gerekiyor. bilgi verebilirmisiniz.

Arkadaslar yeni uyeyim hepinize mrblar. Esimin siperm sayisi 0 doktorumuz tup bebek merkezine basvurmamizi soyledi. Umut tup bebek merkezinde bu is icin nekadar birikimimiz olmasi gerekiyor. bilgi verebilirmisiniz.

hoşgeldin canım biz geçen ay yaptık eşin tese ameliyatı olacak bunun ücreti 2250 tl , ilk iki denemen raporlu oluyor seninde raporlu olur herhalde raporlunun fiyatını bilmiyorum canım ama raporsuz ilaçlar dahil 6100 tl (bu fiyata kullandığın vitaminler ve operasyon sonrası kullandığın anibiyotikler hariç) ilaç hariç 4600 tl ve ilk görüşmeye gittiğinizde eşinin 225 tl seninde 225 tl ücret ödüyorsun sonra bir daha vermiyorsun bu ücreti. yine merak ettiğin sormak istediğin birşey olursa sorarsın canım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım hakkınızda hayırlısı olsun eşinde sende strese girmemeye çalışın en kısa zamanda rabbim kucağınızı doldurmayı nasip etsin.

kızlar biliyosunuzki umuta başlıyodum haziranda:KK9::KK9:
ama kısmet değilmişşşş:KK1::KK1:
çünküüü ben HAMİLEYİMMMMMMMMM:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
nasıl oldu eşimle anlamadık doğru düzgün çalışma bile yapmadıkki ayrıca ultrosonda benim yumurtam bile yoktu:KK9::KK9:
ama şimdi bebeğim var ve hamileymişim hala inanamıyorum Rabbim isteyen herkese yaşatsın inşallah bu duyguyu:KK9::KK9::KK9::KK9:

hayırlı olsun canım allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin ne güzel bir sürpriz olmuş sana rabbim bütün isteyenlere bu mucizeyi versin.:nazar:

merhaba kızlaarrr benim transferimm oldu :))) yasalar gereği bir embriyo transfer oldu. süleyman bey çok umutlu konuştu benimle. transfer anı çok güzeldi hoca çok kaliteli embrio inşallah olacak bu iş dedi.. hep besmele çekti süleyman bey, yanımdaki hemşire hep dua okuyodu. çok güzel bi andı. sonra ümitliyiz dimi hocam dedim oda artık hamilesin dedi inşallah dedimm 23 mayıs tahlil zamanım inş hayırlısı inş tutunuyodur bebişim :))

hayırlı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz.....

hoşgeldin canım biz geçen ay yaptık eşin tese ameliyatı olacak bunun ücreti 2250 tl , ilk iki denemen raporlu oluyor seninde raporlu olur herhalde raporlunun fiyatını bilmiyorum canım ama raporsuz ilaçlar dahil 6100 tl (bu fiyata kullandığın vitaminler ve operasyon sonrası kullandığın anibiyotikler hariç) ilaç hariç 4600 tl ve ilk görüşmeye gittiğinizde eşinin 225 tl seninde 225 tl ücret ödüyorsun sonra bir daha vermiyorsun bu ücreti. yine merak ettiğin sormak istediğin birşey olursa sorarsın canım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım hakkınızda hayırlısı olsun eşinde sende strese girmemeye çalışın en kısa zamanda rabbim kucağınızı doldurmayı nasip etsin.

Saol canim cok tesekkur ederim. ben neden 225 tl veriyorum onu anlayamadim ben tahlillerimi yaptirdim herhangi bi sorun cikmadi doktorum hamileligim icin herhangi bir engel gormedi. birde bu raporlu-raporsuz olayini biraz acarmisiniz ben yeniyim bu terimlere. fiyat icin 6200+ 4600 mu yoksa ben mi yanlis anladim.

Saol canim cok tesekkur ederim. ben neden 225 tl veriyorum onu anlayamadim ben tahlillerimi yaptirdim herhangi bi sorun cikmadi doktorum hamileligim icin herhangi bir engel gormedi. birde bu raporlu-raporsuz olayini biraz acarmisiniz ben yeniyim bu terimlere. fiyat icin 6200+ 4600 mu yoksa ben mi yanlis anladim.

Canım 225 TL bir defaya mahsus doktor muayene ücreti.
Raporlu raporsuz demek Azosperm gibi hastalıklara devlet rapor veriyor sgk yani gittiğin özel hastanelerde anlaşması var ise belli miktarını devlet ödüyor.
Erkek sorunu olunca hemen rapor alabiliyorsun. Sen hangi şehirdesin.
Bu konuda sana flzask2003 bilgi versin ben de pek bilmiyorum ne ücretlerini ne de raporun nasıl çıkarıldığını.
Ama sen mutlaka rapor çıkar imkanın var. Yoksa bu işlere çok paralar harcanıyor.

2013 UMUT ANNELERİ VE HAMİŞLERİ:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

NURDAH :ŞİMDİ OĞLUŞUNUN ANNESİ:KK55: :nazar::nazar::nazar:

AAUMUT :ŞİMDİ KIZININ ANNESİ:KK8: :nazar::nazar::nazar:

POCAPOCA:ŞİMDİ KIZININ ANNESİ::KK8::nazar::nazar::nazar:

BİRİCİKK: ŞİMDİ BEBİŞİNİN ANNESİ:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

ARASTAN: ŞİMDİ KIZININ ANNESİ :KK8:nazar::nazar::nazar:

BEBEK2010 ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

TURK3458::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

BRCBURCU ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

MİHRİİMM ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

BENOBEN ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

SEMRA2147::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

KLARAM::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

SADECİK::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

MAGACC::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

FMAN234::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

PATK::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

AYS::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

CİMCİMEXX::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

FLZASK2003::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

DİLEKSULTAN :KENDİLİĞİNDEN HAMİŞŞ :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

HAYALOT :KENDİLİĞİNDEN HAMİŞŞ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

DARISI DİĞER KIZLARIN BAŞINAAAAAAAAAAAA:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Merhaba arkadaşımm..
Umut tüp bebeğin şu anki ilaç dahil paketi.6.100 tl..
rapor çıkarabilirsen umutta rapor geçerlii yarı yarıya bi para ödersin..
ilaç hariç ücrette 4.600 tl
yani sen ya ilaç dahil olan paketi seçersin 6.100 ödersin.
ya ilaç hariç paketi oda 4.600..
yada rapor çıkartıp az bi ücret ödersin..:34
ama rapor hakkın var bunu kullan bence ..

6100 ilaç dahil pakete dahil olan hizmetlerr:

Ovülasyon takibi
Takip aşamasında istenilecek E2,P4 tahlilleri..
Ovülasyon takibi süresince kullanılcak ana ilaçlarr (Puregon,Menagon,Gonal-f,Merionel,Fostimon,Orgalutran,Ovitrelle)
Yumurta toplama (opu)
Yumurta toplama işleminde uygulanan genel anestezi.
IMSI(Intra-sitoplazmik morfolojiye göre seçilmiş sperm injeksiyonu.
EmbryoScope(Dinamik Embriyo İzleme Sistemi)
Embriyo transferi(ET) Bağışık düzenleyici serum.
Embriyo dondurma 1. yıl ücretsiz saklanması.

İşlem ödemesi 2 taksitte tahsil edilir..Tedaviye başlanılan günde (adetin 2. veya 3. günü) 2500 tl ön ödeme nakit olarak alınır..kalan tutar yumurta toplama günü nakit veya kredi kartıyla tahsil edilir..

İlaç hariçç ücret 4.600 tl..
Kullanılacak tüm ilaçlar ve takip aşamasında istenilecek kkan ve tahlilleri bu ücretin dışındadır..

raporla uğraşmama dersen yukarıda yazdığım üçretleri ödersin.
ama rapor olursaa çok daha iyi olur..

Mikrotese üçreti:2.250
inşaallah biraz olsun yardımcı olabilmişimdir..

X