Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

merhaba kızlaarrr benim transferimm oldu :))) yasalar gereği bir embriyo transfer oldu. süleyman bey çok umutlu konuştu benimle. transfer anı çok güzeldi hoca çok kaliteli embrio inşallah olacak bu iş dedi.. hep besmele çekti süleyman bey, yanımdaki hemşire hep dua okuyodu. çok güzel bi andı. sonra ümitliyiz dimi hocam dedim oda artık hamilesin dedi inşallah dedimm 23 mayıs tahlil zamanım inş hayırlısı inş tutunuyodur bebişim :))

Ya bende seni merak ediyordum şükür görebildim, transferin çok güzel geçmiş inş olacak ben öyle hissediyorum.
Dualarım seninle...

raporlu fiyat da 2000 kliniğe veriliyor, 1000 civarıda ilaç tutuyor
eğer çider üye olunursa raporsuz fiyat düşüyor
gebelik aşısı da 600

Saol canim cok tesekkur ederim. ben neden 225 tl veriyorum onu anlayamadim ben tahlillerimi yaptirdim herhangi bi sorun cikmadi doktorum hamileligim icin herhangi bir engel gormedi. birde bu raporlu-raporsuz olayini biraz acarmisiniz ben yeniyim bu terimlere. fiyat icin 6200+ 4600 mu yoksa ben mi yanlis anladim.

merhaba canım sende muayene oluyorsun onun için veriyorsun 225 tl yi.ilk muaneye giderken yaptırmış olduğun testlerini de yanında götür.sonra adetin 2.veya 3. günü tedaviye başlıyorsun bu tedavide kullanacağın (yumurta geliştirmek için kullandığın iğnelerin var) iğneleri sana umut verirse 6100 tl ama sen dersen ki iğnelerimi ben kendim alacağım o zaman 4600 tl fiyat ödüyorsun . Bu verdiğim fiyatlar raporsuz fiyatlar. Raporlu olursa (sizin ilk denemeniz olduğu için raporlu olursun) fiyat daha da düşecektir. sormak istediğin birşey olursa elimden geldiğince yardım olurum.

Hayırlıııııı olsun cnmmmmmm bebişin sıkı sıkı tutunsun sana inşallahhhhhhh...:26:
rahat ol olumsuz düşünme sakınnnnn dua ettttt..bizde senin için dua ediceğizzzzz:26::26::26:
inşallah 23 mayısta buraya kocaman hamileyimmmm diye yazarsınnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok sağol arkadaşım ben çok pozitifimm.. Allahın izniyle ve dualarımzla olacak inşallah :)) Allahımm bütün isteyen arkadaşlarıma ve bana buraya kocaman hamileyim yazmayı nasip etsin :))

Süleyman bey tüm muayenelerine de besmele ile başlıyor, çok hoşuma gidiyor bu özelliği.
Sen de dua et canım bol bol, bu mübarek günlerin feyzi üzerimize olsun inşallah.
Olsun tek embriyo olsun senin olsun, 23 mayısta hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah.
Bu süreci güzel ve rahat geçirmeye çalış, biliyorum zor ama belirti aramamaya çalış, opudan, transferden dolayı, kalan yumurtalardan dolayı, ilaçlardan bir sürü etki oluyor, herkeste belirti olmuyor benim gibi.
Bir de beslenmene dikkat et, protein ağırlıklı beslen. et, yumurta, süt, ceviz, fındık, meyve, sebze (kabızlığa karşı)

Bana da transferden sonra hayırlı olsun Allah gönlüne göre versin demişti, ben de inşallah seneye el öpmeye getiricem hocam demiştim, inşallah nasip olursa götürücem :)

aynen klaram 1 olsun benim olsun :) bişey dicem ama kızmayın :S tamam ben belirti aramıyorm ama valla kasıklarım ve ara arada belim ağrıyo.. biliyosunuz opudan sonra bile ağrım olmamıştı acaba yer mi ediniyo diye düşünüyorum :))
dediğin besinleri de eşim sağolsun habire yediriyo :) süleyman beye gelince ona çok güveniyorum ve seviyorum doktorumu çok pozitif yeni arayışta olanlara şiddetle tavsiye ediyorum :)

Ya bende seni merak ediyordum şükür görebildim, transferin çok güzel geçmiş inş olacak ben öyle hissediyorum.
Dualarım seninle...

canım benimm çok teşekkür ederim inşallah tutunuyodur bebişim bana :)) bende hepinize dua ediyorum inşallah sende bunlara gerek kalmadan hamile kalacaksın :)

Canım 225 TL bir defaya mahsus doktor muayene ücreti.
Raporlu raporsuz demek Azosperm gibi hastalıklara devlet rapor veriyor sgk yani gittiğin özel hastanelerde anlaşması var ise belli miktarını devlet ödüyor.
Erkek sorunu olunca hemen rapor alabiliyorsun. Sen hangi şehirdesin.
Bu konuda sana flzask2003 bilgi versin ben de pek bilmiyorum ne ücretlerini ne de raporun nasıl çıkarıldığını.
Ama sen mutlaka rapor çıkar imkanın var. Yoksa bu işlere çok paralar harcanıyor.

benim eşimde azospermdi umut tüp bebekte neslihan hanım bizede bahsetti rapordan fakat ben edrnede o raporu alamadım vermediler bana.bana önce bizde tedavi olun olmazsa sonra biz size rapor veririz dediiler öyle saçmalık olurmu ben emre beyi bırakıcam burdaki fakulteye yeni tüp bebek bölümü açılacakmış o zaman eşimi deney faresi gibi deşecekler deneyecekler tese ameliyatını.aman dedim alın raporunuzu başınıza çalın ben bu işe rapora güvenerek başlamadım sonra raporsuz yaptırdık çok şükürde bebişim benimle.

2013 UMUT ANNELERİ VE HAMİŞLERİ :nazar::nazar::nazar::nazar:

NURDAH :ŞİMDİ OĞLUŞUNUN ANNESİ:KK55::nazar::nazar::nazar:

AAUMUT :ŞİMDİ KIZININ ANNESİ :KK8::nazar::nazar::nazar:

POCAPOCA:ŞİMDİ KIZININ ANNESİ::KK8::nazar::nazar::nazar:

BİRİCİkk: ŞİMDİ BEBİŞİNİN ANNESİ :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

ARASTAN: ŞİMDİ KIZININ ANNESİ nazar::KK8::nazar:

BEBEK2010 ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

TURK3458::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

BRCBURCU ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

MİHRİİMM ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

BENOBEN ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

SEMRA2147::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

KLARAM::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

SADECİK::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

MAGACC::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

FMAN234::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

PATK::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

AYS::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

CİMCİMEXX::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

FLZASK2003::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

GH43::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

DİLEKSULTAN :KENDİLİĞİNDEN HAMİŞŞ:KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

HAYALOT :KENDİLİĞİNDEN HAMİŞŞ::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

DARISI DİĞER KIZLARIN BAŞINAAAAAAAAAAAA :nazar::nazar::nazar:

SEYMA_8171:TRANSFERİ OLDU :nazar: TEST TARİHİ: 23 mayıs

Son düzenleme:
bgn9.günüm degerim 81. ciktiii

Kafamızı yedin tutmadı, olmadı diye bak boşunaymış. Biz sana sakin ol tutmuştur demedik mi? Napalım şimdi seni dövmek lazım ama hadi bebeğinin hatrına affedelim.
Hadi gözün aydın. Çok sevindim çok güzel bir haber bu. Bu ay çok bereketli geçiyor maşallah. Allah taamına erdirsin inşallah sağlıcakla da doğurup kucağına alırsın inşallah.
:KK49:

Kızlar bugün randevum vardı. Keseyi gördük çok şükür.
Ulun bey dedi ki senin ki göz kırpmaya başlamış, göz kırpma kalp atışıdır dedi :KK1:
Ay bi sevindim bi sevindim Allah'ım ben nasıl hasretmişim bu duygulara amaaaan bugün anladım ki; Anne olmam lazımmış benim, hayatımdaki tek eksiklik buymuş
Eve geldiğimden beri miniğimin ultrason resmine bakıyorum aman da aman elma çekirdeğim benim :KK52:
Bu doğsun yerim ki bu çocuğu ben kimselere bırakmam tek başıma yerim :KK37:

Ulun bey dedi ki senin ki göz kırpmaya başlamış, göz kırpma kalp atışıdır dedi :KK1:
Ay bi sevindim bi sevindim Allah'ım ben nasıl hasretmişim bu duygulara amaaaan bugün anladım ki; Anne olmam lazımmış benim, hayatımdaki tek eksiklik buymuş
Eve geldiğimden beri miniğimin ultrason resmine bakıyorum aman da aman elma çekirdeğim benim :KK52:

gözün aydın canım maşallah...darısı bizim başımıza inşallah....

Tekrar gözünaydın cmmm ya çok sevindim...
nasıl mutlulukturrrrr o bende bi görseydim.....:KK52::KK52:
bende gelip yerim yaaaaaaaaa onuuuuuu :KK9::KK9::KK9:

Kafamızı yedin tutmadı, olmadı diye bak boşunaymış. Biz sana sakin ol tutmuştur demedik mi? Napalım şimdi seni dövmek lazım ama hadi bebeğinin hatrına affedelim.
Hadi gözün aydın. Çok sevindim çok güzel bir haber bu. Bu ay çok bereketli geçiyor maşallah. Allah taamına erdirsin inşallah sağlıcakla da doğurup kucağına alırsın inşallah.
:KK49:

tşk edrm saolasınnnn hala inanamıyorumkiiiii..........

X