Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezi'nden pozitif sonuç alanlar, burada buluşalım

Arkadaşlar Enver bey den rendevu alabilen varmı ?
Ben hep aradıgımda şuan yurtdışında ve haftaya
bütün rendevuları dolu diyorlar:KK43:((

Ben umut tüp bebek merkezinde

Enver beyin sayesinde 2. aşılamamda hamile kaldım.

Çok ilgili işinin ehli bir hoca , en azından okadar gittik geldik inanın kimse para sormadı

hastaya para gözüyle bakmıyorlar. Bütün kadro çok iyi , başarılı bi merkez.

Ben umut tüp bebek merkezinde

Enver beyin sayesinde 2. aşılamamda hamile kaldım.

Çok ilgili işinin ehli bir hoca , en azından okadar gittik geldik inanın kimse para sormadı

hastaya para gözüyle bakmıyorlar. Bütün kadro çok iyi , başarılı bi merkez.

:lepi:Arkadaşım sana kesinlikle katılıyorum çünkü bizler çok hasas insanlarız ve bizianlayanı bulmak gerçekten çok zor ama anlayan birilerini bulduğumuzda ise sonuç ise mutluluk..............

merhaba arkadaşlar bende sonunda enver beyden randevu aldım 24 kasım.
eşimde ürolog emre beyden.ben pko rim.eşimde sorun var.bakalım nasıl olacak herşey.
umut tüp bebeğe gitmiş olan arkadaşlardan yardım istiyorum.
ilk gittiğimizde benim sadece smear testim ve lh fsh gibi hormon testlerim var.başka bişeye gerek olacakmı.sadece adet geçikmesi yaşıyorum genelde 36 gündü bir oluyorum.
eşim içinde hormon testlerini ve sperm testi götürücez.ama yine orda sperm yaptıracakmış.ücreti 100 tl dediler.okadar muayene parası almıyacaklarmış.
şimdi ilk gittik nasıl geçiyor.görüşme şeklindeki yoksa ayrıntılı muayene ediyormu.hemen o ay adet olduktan sonramı başlıcaz tüp bebeğe diyorlar.nasıl oluyor arkadaşlar anlatırmısınız.bide ilaçları onalar veriyormuş.toplam 4500 tl hemen mi alıyorlar yoksa daha sonramı.
çok teşekkürler arkadaşlar

merhaba arkadaşlar bende sonunda enver beyden randevu aldım 24 kasım.
eşimde ürolog emre beyden.ben pko rim.eşimde sorun var.bakalım nasıl olacak herşey.
umut tüp bebeğe gitmiş olan arkadaşlardan yardım istiyorum.
ilk gittiğimizde benim sadece smear testim ve lh fsh gibi hormon testlerim var.başka bişeye gerek olacakmı.sadece adet geçikmesi yaşıyorum genelde 36 gündü bir oluyorum.
eşim içinde hormon testlerini ve sperm testi götürücez.ama yine orda sperm yaptıracakmış.ücreti 100 tl dediler.okadar muayene parası almıyacaklarmış.
şimdi ilk gittik nasıl geçiyor.görüşme şeklindeki yoksa ayrıntılı muayene ediyormu.hemen o ay adet olduktan sonramı başlıcaz tüp bebeğe diyorlar.nasıl oluyor arkadaşlar anlatırmısınız.bide ilaçları onalar veriyormuş.toplam 4500 tl hemen mi alıyorlar yoksa daha sonramı.
çok teşekkürler arkadaşlar

Dr.seni en doğru şekilde yönlendirecektir.ben tedavimi ssk 'lı olrak yaptırdım ama ordaki arkadaşlarımdan biliyorum tedaviye başladığın gün yarısını yumurta toplama işleminde yarını ödüyorsun hadi hayırlı olsun

Uzun zamandır buraya giren yok herhalde, bende ilk denememi yaptırıyorum Umut' ta doktorum Ulun Bey Cumartesi yumurtalarım toplandı 7 adet ama sadece 2 si döllenmiş, bugün ya da yarın transfer için arıyacaklar, telefonun başında bekliyorum.
ınşallah yüce Rabbim yardım eder, elim boş dönmem.

Dr.seni en doğru şekilde yönlendirecektir.ben tedavimi ssk 'lı olrak yaptırdım ama ordaki arkadaşlarımdan biliyorum tedaviye başladığın gün yarısını yumurta toplama işleminde yarını ödüyorsun hadi hayırlı olsun

ssk lı olarak ne kadara yaptırdın bilgi verirmisin cnm

bende umut tüp bebekte tedvi olanlardanım
ilk olarak 2009 yılında 3 ve 4.tedavimi enver beyde oldum negatif sonuç almama rağmen umut tüp bebek ekibinden çok memnun kaldım ve 5.tedavimide orda olmaya karar verdim
dr.um süleyman beydi onun izinde olduğu dönemde takiplerimi ulun bey yaptı ve çok şükür ki 4 negatif denemeden sonra 5.tedavimde hamile kaldım. :lepi::lepi::lepi:

umutun tüm ekibine gönül rahatlıya güvenebilirsiniz

tedavimi raporlu yaptırdım merkeze 1,304 tl ilaçlarada 900 civarında ödedim.

bende umut tüp bebekte tedvi olanlardanım
ilk olarak 2009 yılında 3 ve 4.tedavimi enver beyde oldum negatif sonuç almama rağmen umut tüp bebek ekibinden çok memnun kaldım ve 5.tedavimide orda olmaya karar verdim
dr.um süleyman beydi onun izinde olduğu dönemde takiplerimi ulun bey yaptı ve çok şükür ki 4 negatif denemeden sonra 5.tedavimde hamile kaldım. :lepi::lepi::lepi:

umutun tüm ekibine gönül rahatlıya güvenebilirsiniz

tedavimi raporlu yaptırdım merkeze 1,304 tl ilaçlarada 900 civarında ödedim.[

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için raporunu nerde çıkarttın öğrenebilirmiyim bayağı uydun fiyat allah analı babalı büyütsün

2013 yılı itibarıyla umut tüp bebek merkezinde tedavi olan var mı???

X