Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım şubatta iğne kullanıp tedaviyi bırakmıştım bu ay sadece d vitamini ve çakşır kökü suyu kulladık eşimde bende. Eşimde sperm hareketsizlği vardı şubattan bu yana ilaç kullandı ve ilacı 1 tane kalmıştı hamile olduğumu öğrendim hiç beklemiyordum desem yeridir.
Bebeğimm hayırlı olsunn çok sevindim eşinin kullandığı ilaç neydii ☺️ İnşallah sağlıkla gelsin çok sevindim gerçekten umut doldu içimm 🥰

Kızlar bugün adet gecikmemin 6.günü 3.gün kan testi vermiştim negatif çıkmıştı, bu sabahki yaptığım test bakarmısınız

Eklentiler

• 5B27E55E-C2C0-4D94-8DAD-C6623553ABCB.jpeg
    5B27E55E-C2C0-4D94-8DAD-C6623553ABCB.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 37
Bebeğimm hayırlı olsunn çok sevindim eşinin kullandığı ilaç neydii ☺️ İnşallah sağlıkla gelsin çok sevindim gerçekten umut doldu içimm 🥰
Çok teşekkür ederim Allahım isteyen herkese versin inşallah. Eşim combi fertil kullandı canım

Kızlar yine dayanamadım. Ne diyosunuz yaa eşime söylesemmi şüphelimi hala. 10. Dk bu 🙄

Eklentiler

• 70EAEE92-CDAA-41B3-8627-E17D4FDC8644.jpeg
    70EAEE92-CDAA-41B3-8627-E17D4FDC8644.jpeg
    211,4 KB · Görüntüleme: 38
Bayramı çifte bayram yaptık D E V A D E V A sayesinde Allah'ım buradaki bütün arkadaşlarıma şu mutluluğu yaşatsın iki bayram arası bayram edelim inşallah ❤️

:rolleyes:var işte yaaaaaa. Daha çok yenii❣❣❣❣❣
Yaaaa ağlıcammm🥲🥲🥲
Ohaa var ağlıycam galba ağlıyorum kırıldı sonunda şu zincir yaa 😍😍😍
Yaaa kuzummm inşallah sağlıklıdır 😍😍😍😍
Bayramı çifte bayram yaptık D E V A D E V A sayesinde Allah'ım buradaki bütün arkadaşlarıma şu mutluluğu yaşatsın iki bayram arası bayram edelim inşallah ❤️
Alllahım bu ay burası pozitiflerle dolsun taşsın şu mübarek günde nolur Allahım 🙏🏼🙏🏼❤️

Yaaaa ağlıcammm🥲🥲🥲

Yaaa kuzummm inşallah sağlıklıdır 😍😍😍😍

Alllahım bu ay burası pozitiflerle dolsun taşsın şu mübarek günde nolur Allahım 🙏🏼🙏🏼❤️
Amin canım benim inşallah konunun veliahtı benim dimi 😂😂 Hepinizi göndercem dedim size demedim mii dedimmmm :halay:

X